0:3
Zakończony
Brazylia
90'

Brazylijczycy spokojnie chcą dograć końcowe minuty. Wygląda na to, że pan Viktor Kassai nie doliczy więcej niż minuty do regulaminowego czasu gry.

4
1
87'

Marko Arnautović znalazł się na pozycji spalonej.

1
1
83'

Brazylia. Schodzi: Neymar. Wchodzi: Douglas Costa.

2
1
1
81'

Brazylijczycy zabawili się w szesnastce czerwono-białych. Do uderzenia podszedł Roberto Firmino, lecz z całej siły trafił w leżącego już Lindnera.

1
1
1
80'

Alisson po raz pierwszy w tej części meczu zmuszony do interwencji. Uderzał Stefan Hierlander.

1
78'

Brazylijczycy bawią się z gospodarzami. Tym razem zbyt mocne podanie w stronę Neymara.

3
1
76'

Złe rozegranie akcji przez Taisona. To jego pierwszy kontakt z piłką.

2
75'

Brazylia. Schodzi: Philippe Coutinho. Wchodzi: Taison.

75'

I kolejna dobra akcja Williana kończy się kornerem.

4
73'

Coutinho huknął w poprzeczkę!

5
3
72'

Paulinho również szuka swojego gola w tym meczu. Dobre wejście w pole karne i rzut rożny dla gości.

3
69'

Gol! Strzelił Philippe Coutinho. Wzorowo wykorzystana kontra drużyny Canarinhos. Skrzydłowy Barcelony wypuszczony na wolne pole przebiegł z piłką 20 metrów i posłał ją obok ucha Heinza Lindnera.

26
12
5
1
3
68'

Austriacy całkowicie zdominowani. Brazylia wciąż rozgrywa piłkę na połowie gospodarzy.

4
4
1
1
2
67'
66'

Brazylia. Schodzi: Marcelo. Wchodzi: Filipe Luis.

65'

Austria. Schodzi: Florian Grillitsch. Wchodzi: Peter Zulj.

1
65'

6
65'

Paulinho powinien wykorzystać tą kontrę, lecz Lindner stanął na posterunku.

3
63'

Gol! Strzelił Neymar. Asystował mu Willian. Cóż za klasa wielkiego gwiazdora PSG. Znakomite minięcie ze zwodem Dragovicia w polu karnym i lekkie, techniczne uderzenie po ziemi obok bramkarza daje Brazylii drugą bramkę.

21
7
4
4
6
62'

Phillipe Coutinho mocno uderza po ziemi z dystansu. Lindner na posterunku.

2
61'

Willian nie urzymał się przy piłce dryblując prawym skrzydłem.

1
61'

Brazylia. Schodzi: Casemiro. Wchodzi: Fernandinho.

3
1
1
2
1
60'

Brazylia. Schodzi: Thiago Silva. Wchodzi: Marquinhos.

60'

Kilkumetrowy spalony Guido Burgstallera.

59'

Austria. Schodzi: Alessandro Schoepf. Wchodzi: Stefan Hierlander.

Stefan Hierlander #25
58'

Arnautović ścigał się z Mirandą - dwukrotnie pociągał Brazylijczyka za koszulkę i spodenki.

56'

Brak reakcji na brutalność gospodarzy jest co najmniej mocno zastanawiający.

55'

Austriacy przestają tracić nad sobą kontrolę. Kolejny bardzo nieładny faul - kto wie, czy Viktor Kassai nie wyciągnie czerwonej kartki dla Alessandro Schoepfa.

54'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Proedl. Brzydkie zagranie w nogi Neymara.

54'

Austriacy mają trochę przestrzeni przed szesnastką Alissona, ale wszystkie ich akcje rozbijają się w wyniku niedokładnych podań.

52'

Szarżował, szarżował i przesarżował. Willian pędził w kierunku bramki Lindnera, ale szybka reakcja austriackiej defensywy pozwoliła na uniknięcie zagrożenia podbramkowego.

52'

Julian Baumgartliger nie dał rady opanować piłki na wysokości 25. metra.

1
51'

Długie podanie Proedla ląduje na aucie.

50'

Miranda pomógł Marcelo w defensywie i odzyskał piłkę spod nóg Austriaków.

49'

Marcelo nieco pospieszył się z otwierającym podaniem do Gabriela Jesusa. Spalony.

49'

Zbyt płaskie prostopadłe dośrodkowanie Davida Alaby.

1
48'

Twardy atak Casemiro na nogi Xaviera Schlagera. Brazylijczyk łapie się za głowę - był przekonany, że czysto wybił piłkę.

1
46'

Paulinho przewinił na połowie Austrii. Gospodarze przy piłce.

1
czas Druga połowa
45+1'

Arnautović ścigał się z Thiago Silvą o piłkę posłaną z środka boiska przez Dragovicia, lecz piłkarz PSG poradził sobie z austriackim napastnikiem.

1
1
45'

Tym razem to Gabriel Jesus faulował w ofensywnej akcji Martina Hintereggera.

1
1
43'

Aleksander Dragović ewidentnie pociągął Neymara w środkowej strefie, lecz pan Viktor Kassai nie zdecydował się, by użyć gwizdka.

1
43'

Brazylijczycy w posiadaniu piłki. Z drużyny ambitnych gospodarzy nieco zeszło już powietrze.

1
1
40'

Phillipe Coutinho niepilnowany uderzył piłkę z powietrza na 20. metrze, lecz Lindner nie miał większych problemów z tym uderzeniem.

1
1
38'

Willian spóźnił się do dośrodkowania i nie zdołał zamknąć akcji.

1
1
36'

Gol! Strzelił Gabriel Jesus. No i stało się! Goście dominowali od kilku minut, co zaowocowało golem. Potężny strzał z dystansu - piłka odbija się od Hintereggera, trafia pod nogi napastnika Manchesteru City, który pokonuje Heinza Lindnera. 0:1.

21
7
6
4
6
35'

Neymar zatańczył z obrońcami gospodarzy, odegrał do swojego klubowego kolegi Paulinho, ale ten był na spalonym. Sędzia nie odgwizdał ofsajdu, ale piłka i tak nie wpadła do siatki po uderzeniu z 10. metra.

1
3
1
34'

Thiago Silva głową obok bramki!

2
1
33'

Ofiarna akcja Marcelo w polu karnym Leidnera. Austriaccy obrońcy nie zdążyli wybić - będzie korner.

2
32'

Wielkie doświadczenie i klasa Casemiro w defensywie. Pomocnik Realu pod mocnym naciskiem Austriaków świetne poradził sobie z piłką i wywalczył wybicie z pola piątego metra.

3
31'

Xavier Schlager nie zdołał wyhamować i ostro potraktował Danilo. Rzut wolny dla Brazylii.

2
29'

Realizator tego spotkania pokazał nam rezerwowego Edersona, ale wygląda na to, że golkiper Manchesteru City nie podniesie się póki co z ławki.

2
28'

Tymczasem leży na boisku Alisson. Czy Tite przeprowadzi pierwszą roszadę?

1
28'

Neymar sprytnie próbował minąć Grillitscha i naciągnął arbitra na to przewinienie.

1
27'

Alaba dograł miękką piłką w pole karne, ale stoperzy gości błyskawicznie oddalili zagrożenie.

1
1
26'

Casemiro fauluje Arnautovicia. Szansa na wrzutkę w pole karne z lewego sektora.

1
25'

Brazylijczycy długo rozgrywali piłkę po dośrodkowaniu z rogu boiska, ale ostatecznie stracili w banalny sposób.

1
24'

Heinz Lindner ratuje drużynę Austriacką wybijając końcówkami palców na rzut rożny.

1
22'

Kolejna bramkowa okazja Arnautovicia! Piłka w idealnej sytuacji przeniesiona ponad bramkę!

2
22'

David Alaba tym razem na dalszy słupek - Austriacy nie dają Canarinhos ani chwili wytchnienia.

2
21'

David Alaba doskonale odnalazł w polu karnym Arnautovicia, lecz napastnikowi miejscowych zabrakło dokładnego przyjęcia by zdobyć premierowego gola.

2
18'

Willian bawił się z obrońcami gospodarzy w polu karnym, a po chwili Neymar mocno strzelał na bramkę, lecz znów dobrze radzi sobie Lindner.

1
15'

Brazylijczycy znów nacisnęli mocniej. Neymar jest dziś ciężki do upilnowania, lecz ostatecznie akcję stopuje Heinz Lindner.

2
1
12'

Neymar wpada w pole karne, zgrywa do Gabriela Jesusa, ale napastnik Manchesteru City nie zdołał sięgnąć piłki.

3
2
2
8'

Austriacy złapani na minimalnym spalonym.

3
1
1
1
2
7'

Świetne uderzenie piłki przez Casemiro! Piłka z 20 metra mija minimalnie słupek.

2
1
2
4'

Brazylijczycy przeszi do ataku pozycyjnego i starają się zaskoczyć gospodarzy długą wymianą piłek.

3
2'

Pierwsza akcja gospodarzy. Rzut rożny kończy się jednak łatwą stratą.

1
1
2
1
czas Start meczu
15:25

Arbitrem tego spotkania jest doświadczony Victor Kassai z Węgier.

1
2
15:25

Austiracy kilka dni temu bardzo miło zaskoczyli swoich kibiców, ogrywając w Klagenfurcie mistrzów świata Niemców 2:1. Czy powtórzą ten wyczyn w Wiedniu?

2
1
1
15:25

Dzień dobry. Witamy państwa w relacji na żywo ze spotkania pomiędzy Austrią i Brazylią. Dla Canarinhos to ostatni sprawdzian przed mistrzostwami świata.