Centralna Liga Juniorów
10 cze 2018 15:00
90+2'

Kompletnie rozbita jest Legia Warszawa w doliczonym czasie. Ma mnóstwo szczęścia, że nie straciła kolejnego gola. Futbolówka trafiła w poprzeczkę, a następnie po dobitce gospodarzy ratował Paweł Łakota. Czekają gospodarze na ostatni gwizdek.

25
15
2
1
3
90'

Doliczone dwie minuty do regulaminowego czasu.

4
1
1
1
2
85'

Lech Poznań. Schodzi: Szymon Zalewski. Wchodzi: Karol Smajdor.

1
85'

Gol! Strzelił Michał Skóraś.

To już mała demolka w Ząbkach! Lech Poznań ma już awans praktycznie w kieszeni. Michał Skóraś zdobył piątego gola dla gości po podaniu Pawła Tupaja.

Lech Poznań juniorzy
58
34
7
6
7
85'

Legia Warszawa. Schodzi: Michał Gładysz. Wchodzi: Mieszko Lorenc.

5
84'

Lech Poznań. Schodzi: Łukasz Norkowski. Wchodzi: Marcin Maćkowiak.

80'

Paweł Tupaj powiększył przewagę Lecha Poznań! Przyjezdni są już o krok od awansu do finału Centralnej Ligi Juniorów! Zmiennik znalazł się w polu karnym, wygrał pojedynek fizyczny i wpakował futbolówkę do siatki.

Paweł Tupaj #9
57
28
7
5
9
77'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną otrzymał Mateusz Olejarka za próbę wymuszenia rzutu karnego.

6
76'

Najlepszą obroną jest atak, dlatego poznaniacy są na połowie przeciwnika. Uderzenie Huberta Sobola z dystansu zatrzymane przez bramkarza Legii Warszawa.

4
4
1
1
1
73'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Olejarka za faul przed własnym polem karnym.

4
1
1
1
1
72'

Ponownie ekipa z Poznania. Po dośrodkowaniu z prawego skrzydła Pawła Tupaja zapachniało czwartym golem Lecha.

7
4
1
3
4
68'

Gol! Strzelił Hubert Sobol.

Lech Poznań odpowiedział. Bramka w nieco kuriozalnych okolicznościach. Ani Michał Gładysz nie potrafił wybić piłki, ani Paweł Łakota jej złapać, dlatego nadbiegł Hubert Sobol i wkopał ją z ostrego kąta do siatki Legionistów.

Hubert Sobol #7
45
23
5
9
12
66'

Kolejorz niby przeważał, mimo to nie potrafił trafić Legii po raz trzeci. Szybki wypad gospodarzy pozwala im ponownie rozdawać karty, a czasu do końca rywalizacji coraz mniej.

1
1
2
64'

Lech Poznań. Schodzi: Filip Marchwiński. Wchodzi: Bartosz Bartkowiak.

64'

Gol! Strzelił Mateusz Olejarka.

Legia Warszawa odzyskała prowadzenie w dwumeczu. Mateusz Olejarka strzelił na 2:2 w rewanżu z rzutu karnego po uprzednim zmyleniu bramkarza! Nie będzie w tej rywalizacji dogrywki.

17
14
5
7
24
63'

Żółtą kartkę otrzymał Szymon Zalewski.

Rzut karny dla Legii Warszawa po faulu Szymona Zalewskiego na Bartoszu Rymku. Była żółta kartka dla faulującego zawodnika Lecha.

8
4
3
4
10
62'

Przerwa w grze spowodowana urazem Filipa Marchwińskiego. Piłkarz Lecha Poznań zamierza za moment powrócić na boisko i kontynuować rywalizację.

3
2
1
60'

Napięcie w prestiżowym dwumeczu coraz większe.

1
1
1
1
2
57'

Lech Poznań częściej na połowie przeciwnika niż Legia Warszawa. Ekipa z Wielkopolski poczuła krew i chciałaby awansować bez dogrywki.

4
1
54'

Legia Warszawa. Schodzi: Mikołaj Neuman. Wchodzi: Maksymilian Sitek.

Maksymilian Sitek #17
Mikołaj Neuman #7
54'

Filip Marchwiński. Po płaskim strzale młodziana musiał interweniować bramkarz Legii Warszawa. Trudno było o sparowanie piłki, jednak nie pomylił się Paweł Łakota.

1
51'

Łukasz Norkowski przytomnie przerwał kontratak Legii Warszawa. Rozpędzeni gospodarze zostali zatrzymani już w okolicach koła środkowego.

48'

Pierwszą szansę na zdobycie gola po przerwie miała Legia Warszawa. Konkretnie Łukasz Zjawiński, którego młodzi Lechici wypchnęli z dogodnej pozycji.

1
46'

Piłka ponownie w grze.

46'

Legia Warszawa. Schodzi: Michał Góral. Wchodzi: Mateusz Olejarka.

Michał Góral #19
2
46'

Legia Warszawa. Schodzi: Bartłomiej Kukułowicz. Wchodzi: Bartosz Rymek.

Bartosz Rymek #16
Bartłomiej Kukułowicz #8
2
46'

Lech Poznań. Schodzi: Jakub Karbownik. Wchodzi: Paweł Tupaj.

1
Czy rywalizacja rozstrzygnie się w drugiej połowie?
5
4
1
2
1
45'

Doliczone dwie minuty.

1
1
4
41'

Techniczne uderzenie z rzutu wolnego nieznacznie obok bramki Legii. Mierzył Michał Skóraś, który ma już na koncie gola oraz asystę.

2
1
1
40'

Końcówka pierwszej połowy i przewaga psychologiczna jest w tym momencie po stronie zespołu z Poznania.

2
1
2
2
36'

Gol! Strzelił Jakub Karbownik.

Lech Poznań odrobił stratę z Wronek. Status quo w dwumeczu. Po dośrodkowaniu Michała Skórasia z prawego skrzydła Jakub Karbownik pokazał Hubertowi Sobolowi jak należy finalizować takie akcje i wepchnął piłkę z bliska do siatki.

31
15
4
3
9
35'

Błyskawiczna odpowiedź Kolejorza. Po miękkim dośrodkowaniu z prawego skrzydła Hubert Sobol powinien główkować z bliska do siatki, jednak fatalnie spudłował. Marnuje swoje szanse drużyna z Wielkopolski.

2
1
1
2
32'

Michał Góral próbował strzelić swojego drugiego w tym meczu gola. W ostatnim momencie został zablokowany przez obrońcę Lecha. Gospodarze mieli jeszcze rzut rożny, ale tym razem nie potrafili go spożytkować.

1
1
1
30'

Wciąż wynik premiujący awansem Legię.

1
1
1
28'

Żółtą kartkę otrzymał Eryk Kryg za faul na połowie przeciwnika.

2
1
1
1
26'

Legia Warszawa miała w ostatnich minutach problem z opuszczeniem własnej połowy. Jej jedyna sytuacja podbramkowa wynikła ze stałego fragmentu.

2
1
1
1
23'

Kolejne dwa uderzenia na bramkę Legii. Filip Marchwiński trafił w lekko wysuniętego golkipera, a dobitka Eryka Kryga była niecelna. Tylko ostrzeżenie dla obrońcy trofeum.

1
1
20'

Poznaniacy nie zwiesili głów po stracie gola i są w natarciu. To drużyna ze stolicy Wielkopolski zaczęła stwarzać więcej sytuacji podbramkowych niż przeciwnik.

2
1
18'

Fantastyczna szansa Kolejorza na wyrównanie stanu dwumeczu. Hubert Sobol wymanewrował już golkipera gospodarzy i miał przed sobą odsłoniętą bramkę. Jak spod ziemi wyrósł obrońca Legii Warszawa i zaasekurował Pawła Łakotę rozpaczliwym wślizgiem.

1
1
15'

Potężne uderzenie z dystansu. Bramkarz Legii Warszawa miał szczęście, że piłka nie poleciała w światło bramki.

1
1
1
1
1
12'

Za kibicami mniej niż kwadrans spotkania i już dwie bramki. Lech Poznań wraca do gry o awans. Michał Skóraś zakończył akcję rozegraną z Szymonem Zalewskim. Bramkarzowi Legii utrudnił interwencję rykoszet od Mateusza Szweda.

23
10
5
4
8
10'

Żółtą kartkę otrzymał Mikołaj Neuman za przewinienie taktyczne.

1
9'

Żółtą kartkę otrzymał Wiktor Pleśnierowicz za pyskówki po golu.

1
1
2
8'

Gol! Strzelił Michał Góral.

Legia Warszawa już na prowadzeniu! Po raz trzeci w półfinale z Lechem wykorzystała dośrodkowanie ze stałego fragmentu. W polu karnym przeciwnika oderwał się Michał Góral i strzelił celnie z powietrza.

11
7
1
3
16
6'

Twarda walka Legionistów i nie dopuszczają oni do zagrożenia pod własną bramką.

2
1
2
5'

W Ząbkach rozstrzygnie się kwestia awansu.

1
3'

Lech Poznań musi strzelić na terenie wroga minimum dwie bramki. Dlatego próbuje od początku spotkania zaatakować. Pierwszą interwencję na przedpolu zaprezentował Paweł Łakota.

14:11

W pierwszym meczu we Wronkach mistrz Polski juniorów pokonał Lecha Poznań 2:1. Co prawda Legioniści stracili pierwszego gola, ale następnie odwrócili wynik dzięki stałym fragmentom.

14:11

Podstawowy skład Legionistów.

1
1
14:11

W Ząbkach dojdzie do rewanżu młodych zawodników Legii Warszawa i Lecha Poznań. Stawką prestiżowej rywalizacji jest awans do finału Centralnej Ligi Juniorów.