Premier League: 1. kolejka
12 sie 2018 17:00
90+2'

Alexandre Lacazette dostał podanie nieco za siebie i strzelił wysoko nad poprzeczką.

2
3
1
1
1
90'

Cztery minuty doliczone.

3
3
3
5
3
89'

Henrich Mchitarjan (to on jeszcze jest na boisku?) został przyblokowany w polu karnym Man City.

5
3
3
5
3
87'

Man City. Schodzi: Raheem Sterling. Wchodzi: Leroy Sane.

3
2
3
2
2
85'

Gorąco w polu karnym Arsenalu. Strzelał ostatecznie Mendy, jednak zbyt lekko, żeby pokonać Cecha.

2
2
2
2
5
84'

Błąd Edersona, ale Oezil źle przyjął piłkę i Brazylijczyk zrehabilitował się.

7
4
4
3
3
82'

Sterling oczekiwał na dośrodkowanie, jednak Gundogan dograł niedokładnie.

2
2
2
2
3
80'

Niezła okazja przed Oezilem i... kiks Niemca.

2
1
1
2
4
80'

Czy Arsenal stać jeszcze na jakiś zryw? Na razie nie zapowiada się na to.

2
3
2
3
3
79'

Man City. Schodzi: Sergio Aguero. Wchodzi: Gabriel Jesus.

75'

Strzał Gundogana sprzed pola karnego i trafiony... Aguero.

4
5
5
1
2
73'

Żółtą kartkę otrzymał Kevin De Bruyne. Faulowany Torriera.

Manchester City
3
2
3
4
5
70'

Arsenal. Schodzi: Granit Xhaka. Wchodzi: Lucas Torreira.

69'

Kolejne kiepskie podanie Oezila. Niemiec potwierdza, że z formą jest daleko w lesie.

2
1
1
2
1
67'

Mendy miał furę szczęścia, że sędzia nie zauważył jego faulu na Mustafim. To powinien być rzut karny.

1
2
1
1
64'

Gol! Strzelił Bernardo Silva. Asystował mu Benjamin Mendy. 2:0! Sterling do Mendy'ego, który przytomnie zagrał na dziesiąty metr, gdzie pięknym strzałem Silva pokonał Cecha.

15
9
4
6
5
63'

Wymarzona okazja dla Manchesteru City! Sergio Aguero od połowy biegł sam na sam z Cechem, mógł zagrać do lepiej ustawionego De Bruyne, ale zdecydował się na strzał, który został obroniony.

2
2
3
3
8
62'

Michael Oliver już teraz pokazał, że goście grają na czas i wszystko doliczy do tego meczu.

3
3
2
2
4
59'
56'

Alexandre Lacazette miał bardzo dobrą okazję i z 16 metrów uderzył tuż obok słupka.

1
1
2
1
2
54'
53'

Sterling znów zaczynał akcję na lewym skrzydle, ale tym razem wyszedł z piłką poza boisko.

1
1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Granit Xhaka. Faulowany Aguero.

1
1
1
50'

Sergio Aguero huknął sprzed pola karnego, ale po rykoszecie piłka przeleciała nad poprzeczką.

1
1
1
1
1
47'

Sterling dryblował na lewej flance i wywalczył korner.

1
1
1
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
45+3'

Arsenal stara się grać wysokim pressingiem, jednak Man City z reguły radzi sobie z nim.

2
1
3
1
45'

4
1
45'

Pierre-Emerick Aubameyang miał nieco więcej miejsca przed polem karnym, jednak chybił dość znacznie.

3
1
1
3
2
42'

Techniczny strzał Mahreza z 14 metrów i piłka przeleciała tuż obok słupka.

2
2
1
5
40'

Co można powiedzieć o Arsenalu? Gra zupełnie tak jak w najgorszych meczach za kadencji Arsene'a Wengera. Nie widać żadnej poprawy u Kanonierów.

6
3
1
7
5
38'

Stephan Lichtsteiner bardzo źle dośrodkował piłkę. Ta wylądowała u Edersona.

3
1
3
2
4
36'

Sterling wpadł w pole karne i szukał podaniem Aguero. Piłka została wybita przez Arsenal.

4
1
3
1
2
35'

Arsenal. Schodzi: Ainsley Maitland-Niles. Wchodzi: Stephan Lichtsteiner. Kontuzja zawodnika Kanonierów i debiut nowego gracza.

33'

Arsenal przeprowadził kontrę, jednak Henrich Mchitarjan nie zdołał oddać strzału. Gospodarze powinni lepiej zachować się w tej sytuacji.

1
1
31'

Przerwa w grze, ponieważ problemy zdrowotne ma Ainsley Maitland-Niles.

1
1
2
3
3
28'

Z rzutu wolnego uderzył Mahrez i Cech sparował piłkę przed siebie. Dobitkę Laporte'a też obronił.

2
2
2
1
27'

Żółtą kartkę otrzymał Sokratis Papastathopoulos. Faulowany 17 metrów od bramki Aguero. Gubi się Arsenal.

24'

Sterling tym razem zaatakował z prawej flanki, zbiegł do środka, lecz zabrakło precyzji przy podaniu.

1
1
22'

O rany, Petr Cech o mały włos, a kopnąłby piłkę do własnej bramki! Zabrakło naprawdę niewiele.

4
4
2
2
3
21'

Hector Bellerin minął Mendy'ego i otworzył sobie drogę do bramki. Jego silny strzał sparował Ederson.

1
3
18'

Aguero ścinał do środka i chciał uruchomić Mendy'ego, ale rywale przeczytali jego zamiary.

2
2
1
1
17'

W ataku nadal Man City. Teraz szarżował Mendy i wywalczył korner.

3
1
1
2
14'

Gol! Strzelił Raheem Sterling. Asystował mu Benjamin Mendy. 1:0 dla Man City! Piękna akcja Anglika, który minął dwóch rywali i z 17 metrów huknął nie do obrony.

14
9
5
15
5
13'

Mahrez przedryblował Nilesa i dośrodkował na piąty metr. Petr Cech złapał piłkę.

1
2
1
11'

Teraz Mustafi był górą w starciu ze Sterlingiem i przyblokował jego strzał.

1
2
1
8'

Raheem Sterling minął Mustafiego i z pięciu metrów huknął mocno, jednak Cech nie dał się pokonać.

1
2
2
8'

Bardzo dobra akcja Man City, ale Walker dośrodkował wprost w Cecha.

1
5
3
7'

Man City kontroluje to, co dzieje się na boisku.

3
3
2
4'

Żółtą kartkę otrzymał Raheem Sterling. Anglikowi Michael Oliver już nie przepuścił. Faulowany Matteo Guendouzi, który ucierpiał w tym starciu.

5
1
3
3'

Laporte wyciął Aubameyanga, ale sędzia oszczędził Hiszpana i nie wlepił mu żółtej kartki.