Premier League: 1. kolejka
11 sie 2018 16:00
90+1'

Strzał Moraty obok bramki. Hiszpan był jednak blokowany. Arbiter główny dorzuca co najmniej 3 minuty do podstawowego czasu gry.

3
1
90'

Kibice opuszczają już John Smith's Stadium w Huddersfield. Sędzia chyba nie będzie specjalnie przedłużać tego meczu.

1
1
89'

Jak na zawołanie, Morata ponownie gubi się pod polem karnym.

2
4
1
88'

Jeśli mielibyśmy wyróżnić negatywnego bohatera ze strony Chelsea, zdecydowanie wybieramy Alvaro Moratę. Hiszpan kolejny raz traci piłkę w prosty sposób.

1
3
1
1
1
88'

Statystyki zdecydowanie przemawiają na korzyść Chelsea. W tym momencie The Blues mają na swoim koncie 12 strzałów, przy 6 uderzeniach gospodarzy.

86'

Jeszcze gorsza poprawka z narożnika boiska...

1
85'

Aaron Mooy ewidentnie nie może dziś wstrzelić się ze swoimi dośrodkowaniami. Niemniej Huddersfield wywalczyło korner.

83'

Żółtą kartkę otrzymał Terence Kongolo.

Huddersfield Town
83'

Co za akcja Hazarda. Brązowy medalista mistrzostw świata nie potrzebował nawet kilku minut, by skraść show.

1
1
1
82'

Chelsea. Schodzi: Pedro Rodriguez. Wchodzi: Victor Moses.

80'

Gol! Strzelił Pedro Rodriguez. Asystował mu Eden Hazard. Błyskawiczna kontra gości i kolejna świetna akcja świeżo wprowadzonego na boisko Belga. Skrzydłowy Chelsea wykańcza akcję lekką podcinką.

17
12
2
79'

Zdecydowanie zbyt słabe uderzenie Depoitre'a.

1
75'

Chelsea. Schodzi: Willian. Wchodzi: Eden Hazard.

75'

I znów Terriery wpuszczone w pole karne! Depoitre źle wykończył akcję Hadergjonaja.

1
1
1
1
74'

Na boisko za chwilę wejdzie Eden Hazard.

4
3
2
1
1
73'

W końcu groźniejsza akcja miejscowych. Aaron Mooy dośrodkowuje z rzutu wolnego na głowę Phillipa Billinga, a piłka po interwencji Kepy opuszcza boisko. Sędzia błędnie zinterpretował tą sytuację i od bramki zaczyna Chelsea.

2
1
1
1
3
72'

Poderwali się jeszcze kibice gospodarzy. Billing strzela w Cesara Azpilicuetę.

1
2
2
1
1
71'
70'

Pierwsza w tej połowie interwencja Kepy - daleki wykop Hiszpana poza własne pole karne.

2
1
69'

Żółtą kartkę otrzymał David Luiz. Brazylijczyk przerywa szybką kontrę Huddersfield.

Chelsea FC
2
1
67'
65'

Huddersfield Town w drugiej połowie praktycznie nie istnieje. Śmiało możemy mówić o rozczarowaniu ze strony gospodarzy.

2
1
64'

Marcos Alonso strzela ponad bramką.

1
1
64'

Alvaro Morata faulowany przed szesnastką przez Terence' Kongolo.

2
2
61'

Willian w swoim stylu szukał strzału prawą nogą. Będzie kolejny rzut rożny dla Chelsea.

2
58'

Marcos Alonso w akrobatycznej akcji trafia w poprzeczkę!

2
1
1
1
4
57'

Antonio Ruediger uderza dobrze głową po rozegraniu rzutu rożnego, lecz skutecznie interweniuje Hamer.

1
55'

Pedro w kierunku Moraty, ale były napastnik Realu Madryt znów nie był zbyt dobrze ustawiony.

55'

Chelsea nie spieszy się z kolejnymi atakami. Podopieczni Maurizio Sarriego w pełni kontrolują wydarzenia boiskowe.

1
54'

Niezrozumiała akcja Pedro, który powinien podać piłkę do rewelacyjnie ustawionego N'Golo Kante. W zamian zdecydował się na podanie piłki w gąszcz nóg defensorów Terrierów.

53'

Willian znów urywa się obrońcom, lecz piłka nie doszła do wyczekującego w polu bramkowym Moraty.

1
52'

Hadergjonaj nie opanował piłki po dalekim przerzucie.

49'

Bardzo długa i cierpliwa akcja Chelsea. Marcos Alonso zablokowany po strzale z dystansu.

48'

Nerwowe wybicie naciskanego Bena Hamera. Nie jest to dobry mecz debiutanta w barwach Huddersfield.

1
czas Druga połowa
45'

Żółtą kartkę otrzymał Christopher Schindler.

3
2
1
45'

Gol! Strzelił Jorginho. Brazylijczyk ośmieszył Hamera i uderzył leciutką pasówką obok golkipera. Rzuty karne potrafią być piękne.

Chelsea FC
23
9
2
1
1
43'

Rzut karny dla The Blues! Marcos Alonso faulowany na 7 metrze przez Martina Jorgensena!

2
3
2
41'

Cesar Azpililcueta do spółki z Davidem Luizem wyjaśniają akcję Terrierów.

2
40'

W pierwszej połowie obejrzeliśmy raptem 5 strzałów, w tym 2 celne.

1
1
1
39'

Marcos Alonso starł się z Hadergjonajem - sędzia rozstrzygnął akcję na korzyść Szwajcara.

1
38'

Zablokowany strzał Rossa Barkleya z dystansu. Ben Hamer interweniuje bez problemów.

1
37'

Słupek ratuje Kepę i Chelsea!

3
1
37'

Gospodarze próbują się zrewnażować i wywalczyli korner.

2
1
1
1
2
34'

Gol! Strzelił N'Golo Kante. Asystował mu WillianNiespodziewany gol dla gości. Brazylijczyk zszedł do linii końcowej i dośrodkował do mistrza świata, który uderzył piłkę nieczysto, lecz na tyle dobrze, aby pokonać Hamera.

20
22
6
3
1
33'

Marnie wykonany stały fragment gry przez Chelsea. Hamer łapie futbolówkę do koszyczka.

1
1
32'

Mounie niepotrzebnie sprzątnął piłkę sprzed nosa Christophera Schindlera. To była świetna okazja dla Huddersfield.

2
2
30'

Upłynęło pół godziny gry i jak dotąd Chelsea nie stworzyła sobie ani jednej, groźnej sytuacji.

1
1
1
2
2
28'

Chelsea w coraz głębszej defensywie. Nerwowo wybite dośrodkowanie Hadergjonaja.

1
1
1
27'

Doskonała interwencja Terence'a Kongolo, który w ostatniej chwili powstrzymał Williana.

1
1
2
26'

Piłka szybuje ponad poprzeczką po uderzeniu gospodarzy. W tej akcji najciekawsze było jednak kolejne starcie Pritcharda z Luizem.

1
25'

Ross Barkley fauluje w akcji ofensywnej.

1
1
23'

Gospodarze coraz śmielej poczynają sobie na boisku, lecz Alex Pritchard podłożył się pod Davida Luiza i faulował Brazylijczyja.

1
19'

Alex Pritchard dobrze przyjął piłkę w polu karnym Chelsea, lecz David Luiz poradził sobie z Anglikiem. Po chwili szybka poprawka i pierwszy celny strzał Huddersfield.

2
1
18'

Na boisku nie dzieje się specjalnie dużo. Chelsea przeważa pod względem posiadania piłki, ale nie przekłada się to na stwarzane sytuacje. Póki co nie oglądaliśmy ani jednego strzału na bramkę.

1
15'

Niedokładne podanie Pedro do przodu. Chelsea na razie cierpliwie czeka na swoją szansę, a Huddersfield podchodzi do rywala z dużym szacunkiem i myśli o tym, by przede wszystkim nie stracić gola.

1
13'

Arrizabalaga wychodzi na 25 metr i błyskawicznie pozbywa się piłki dalekim wykopem w aut.

2
12'

Kolejny atak gospodarzy. Na boisku rządzi jednak głównie chaos, a futbolówka trafiła pod nogi Davida Luiza.

2
3
11'

Marcos Alonso nieco przeciągnął dośrodkowanie w pole karne i Ben Hamer nie miał większego problemu z interwencją.

2
1
1
2
1
10'

The Blues przeszli do ataku pozycyjnego. Na razie ze spokojem wymieniają piłkę.

4
1
1
1
2
7'

Dośrodkowanie Hadergjonaja zablokowane. Po chwili miejscowi wyrzucają piłkę z autu, lecz Chelsea ratuje się kolejnym wybiciem N'Golo Kante.

2
6'

Mocniejszy pressing Terierów. Chelsea nie może wyjść z okolic własnego pola karnego.

3
2
1
1
1
4'

Bardzo niepewna gra Huddersfield w obronie. Szybka strata gospodarzy po niefortunnym wyprowadzeniu piłki Bena Hamera. Piłka trafiła do Alvaro Moraty, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną. W powtórce można dostrzec, że był to błąd liniowego.

3
2
2
4
3
2'

Cesar Azpilicueta wywalczył piłkę przy linii bocznej. Aut dla Chelsea.

4
2
2
2
2
1'

Bardzo szybka próba przerzutu piłki na lewą stronę do Marcosa Alonso. Od bramki rozpocznie jednak Ben Hamer.