4
3
10
90+2'

Gol! Strzelił Victor Lindelof. A jednak mamy remis! Po dośrodkowaniu z rogu strzał Sancheza odbił bramkarz, dobitka Lindelofa znalazła się w bramce! 2:2!

Manchester United
76
44
19
20
30
90'

Jeszcze 5 minut przed nami.

12
10
1
1
5
87'

Gol! Strzelił Paul Pogba. Francuz wykorzystał rzut karnym. Manchester United złapał kontakt bramkowy. 1:2!

59
30
7
15
23
87'

Rzut karny dla gospodarzy po faulu w polu karnym. Przewrócony został Jesse Lingard.

17
5
2
6
8
84'

Burnley już nie da sobie odebrać wygranej, gospodarze atakują, ale bez wiary w sukces.

8
6
4
2
2
81'

Gol! Strzelił Chris Wood. Asystował mu Ashley Westwood. To już niemal pewne, że seria wygranych United zakończy się. Akcja gości, dośrodkowanie do Wooda, który głową wbił piłkę do siatki. 0:2!

37
23
11
26
22
81'

Biją głową w mur gospodarze. United zaczyna coraz więcej ryzykować. Czy wykorzysta to rywal?

3
3
5
4
74'

Jedna z niewielu w ostatnich minutach akcji gości. Barnes złapany na spalonym.

3
2
2
2
73'

Żółtą kartkę otrzymał Charlie Taylor.

4
1
2
1
72'

Żółtą kartkę otrzymał Juan Mata.

4
1
4
1
70'

Goście nie mylą się w defensywie. United zaczyna grać coraz bardziej nerwowo.

1
1
2
67'

Man Utd. Schodzi: Romelu Lukaku. Wchodzi: Alexis Sanchez.

67'

Tom Heaton uratował Burnley! Dogrywał Young, strzał Lukaku kapitalnie obronił bramkarz.

1
1
3
2
3
66'

Goście spokojnie odpierają ataki gospodarzy. United nie potrafi poważniej zagrozić przyjezdnym.

2
2
63'
60'

Żółtą kartkę otrzymał Ashley Barnes.

7
3
1
1
58'

Czerwone Diabły w ataku. Do końca ponad pół godziny. Czasu sporo, goście powoli parkują przed polem karnym trzy autokary przegubowe.

3
6
2
2
4
55'

Gospodarze po stracie gola ruszyli do ataku. Czyżby wkrótce ich piękna seria miała się zakończyć? Dwukrotnie na bramkę goście uderzał Rashford, ale bez powodzenia.

1
3
5
1
51'

Gol! Strzelił Ashley Barnes. Asystował mu Jack Cork. No i mamy sensację! Błąd defensywy Manchesteru United, Pereira przed polem karnym dał sobie odebrać piłkę. Ruszył z nią Cork, zagrał do Barnesa, który mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonał de Geę! 0:1.

35
24
22
15
27
50'

Shaw dograł do Pogby, którego strzał obronił bramkarz. Coraz groźniejsi gospodarze.

1
1
1
47'

W ataku gospodarze, strzelał Juan Mata, bramkarz nie miał problemów z obroną uderzenia.

1
1
1
46'

Gramy po przerwie.

1
45'

Sędzia doliczył minutę.

2
44'

Ponownie przed szansą gospodarze. Strzał Younga, ale po raz kolejny niecelny.

1
41'

Uderzenie Maty, piłka po raz kolejny minęła bramkę gości.

2
3
40'

Po raz kolejny gra została przerwana. Na spalonym tym razem Paul Pogba. Francuz wbił piłkę do siatki z bliska, ale jego radość była bardzo krótka.

3
3
2
2
38'

Przyspieszyli nieznancznie grę gospodarze, wciąż jednak nie potrafią wykreować sobie okazji na gola.

3
2
1
35'

Jones dośrodkował z rzutu rożnego, Victor Lindelof główkował niecelnie.

1
1
2
33'

Nie kwapi się United do ataku. Na takowy zapewne doczekamy się po przerwie.

1
1
3
2
2
Krzysztof Piątek zagra w Premier League?
3
2
3
30'

Przypuszczamy, że gdyby w meczu grał Krzysztof Piątek to byłoby co najmniej 2:0 dla jednej z drużyn, po golach...

4
8
1
3
4
27'

Sporo pozycji spalonych w meczu. Gapiostwo napastników czy świetna praca obrońców?

1
1
1
2
25'

Piłkarze wciąż nie weszli na wyższy poziom tempa. Goście po ostatnim laniu nie chcą szarżować, ale czekają na swoje okazje.

1
3
1
22'

Rashford zagrywał do Maty, który jednak znajdował się na spalonym. Obiecująca akcja zatrzymana.

2
1
20'

Z ok. 20 metrów uderzył Shaw, ale w bramkę nie trafił.

1
1
1
18'

Goście nie zamierzają bronić się przed atakami United. Akcje Burnley wyglądają bardzo obiecująco.

1
1
1
1
15'

Kwadrans za nami. Zespoły stworzyły sobie po jednej okazji bramkowej. Lepszą mieli gospodarze.

1
1
11'

Barnes do Wooda, który został złapany na spalonym.

1
1
1
9'

Szansa przed United. To powinien być gol. Lukaku do Rashforda, który jednak w dobrej sytuacji nie trafił w bramkę. Zawodnik gospodarzy w sytuacji sam na sam uderzył obok bramkarza, ale również słupka.

4
3
2
5
4
7'

Pierwsza okazja gości. Na bramkę de Gei uderzał Wood. Golkiper nie dał się zaskoczyć.

2
3
2
2
2
5'

Rahshford dośrodkował w pole karne, piłkę przejął obrońca Burnley.

2
1
1
1
1
3'

Spokojne pierwsze minuty. Piłkarze długo konstruują swoje akcje.