Tottenham. Schodzi: Danny Rose. Wchodzi: Ben Davies.

1
1
82'
81'

Gol! Strzelił James Ward-Prowse. 2:1 dla Southampton! Znów to zrobił! Tydzień temu gol z rzutu wolnego na Old Trafford i Ward-Prowse trafia także teraz ze stałego fragmentu gry. Piękne uderzenie z 20 metrów.

30
17
3
1
3
79'

Żółtą kartkę otrzymał Kyle Walker-Peters. To mogła być czerwona kartka, ponieważ Armstrong prawdopodobnie wyszedłby sam na sam z bramkarzem.

4
4
1
3
78'

Żółtą kartkę otrzymał Pierre-Emile Hoejbjerg.

4
2
1
76'

Gol! Strzelił Yan Valery. Asystował mu Stuart Armstrong. 1:1! Southampton zasłużyło na tego gola! Valery z kilku metrów wykończył podanie Armstronga. Aż trzech zawodników Tottenhamu nie trafiło w piłkę.

18
12
5
2
5
72'

Southampton. Schodzi: Shane Long. Wchodzi: Stuart Armstrong. Long schodzi z kontuzją.

72'

Tottenham. Schodzi: Lucas Moura. Wchodzi: Heung-Min Son.

70'

Southampton przeważa, Tottenham cofnięty w okolice własnego pola karnego, ale co jakiś czas wyprowadza kontrę.

3
4
1
68'

Dobrze ustawiony Jan Bednarek przechwycił podanie Eriksena.

9
6
65'

Przerwa w grze, ponieważ problemy zdrowotne ma Shane Long.

1
2
1
1
63'

To powinien być gol dla gospodarzy! Redmond z kilku metrów uderzył tylko w boczną siatkę.

2
1
62'

Pierre-Emile Hoejbjerg odebrał piłkę na 17. metrze od bramki rywala, ale chwilę później oddał niecelny strzał nad poprzeczką.

60'

Rzut wolny dla Southampton i Alli wybił piłkę na korner.

58'

Jannik Vestergaard jest dzisiaj niemiłosiernie ogrywany przez rywali. Duńczyk fatalnie prezentuje się na St Marys Stadium. To on też nie upilnował Kane'a przy straconym golu.

1
1
1
1
55'

Bednarek znów zablokował strzał Kane'a.

8
1
1
52'

Jan Vertonghen oddał silny strzał z woleja, jednak wyraźnie obok słupka.

1
51'

Southampton rzuciło się do ataku. Koguty zepchnięte do obrony.

1
49'

Dośrodkowanie Allego do Kane'a i tylko interwencja Yoshidy zapobiegła utracie gola.

46'
46'

Southampton. Schodzi: Oriol Romeu. Wchodzi: Shane Long.

46'

Początek drugiej połowy.

45'

Minuta doliczona.

44'

Silny strzał Eriksena z 20 metrów. Gunn wybił piłkę przed siebie, a Bednarek niepotrzebnie główkował na korner.

43'

Faul Bednarka, ale w linii środkowej. Polak przetrzymywał Kane'a.

4
3
3
1
2
41'

Rose dośrodkował w pole karne, gdzie słaby strzał głową oddał Harry Kane.

1
1
1
38'

Święci nie mają pomysłu na rozmontowanie defensywy Southampton.

1
2
2
35'

Tottenham jest dzisiaj wyraźnie lepszy. Zasłużenie prowadzi.

1
1
1
32'

Bednarek zdołał zablokować strzał Kane'a z pięciu metrów.

8
6
1
1
1
30'

Alli z 25 metrów uderzył celnie, lecz Gunn wybił piłkę na korner.

1
1
1
2
29'

Indywidualna akcja Redmonda, którą zdecydował się zakończyć strzałem z 25 metrów. Piłka poleciała wysoko nad poprzeczką.

1
1
1
1
1
26'

Gol! Strzelił Harry Kane. Asystował mu Dele Alli. 1:0 dla Tottenhamu! Piękna podcinka Allego do Kane'a, który miał przed sobą tylko bramkarza. Płaski strzał z pięciu metrów pomiędzy nogami golkipera i Anglik może celebrować gola.

9
6
4
5
13
26'

Dele Alli nie ma dzisiaj łatwego życia z Bednarkiem. Kolejny pojedynek i znów górą Polak.

5
3
1
1
23'

POPRZECZKA! O krok od szczęścia był tym razem Christian Eriksen. Duńczył prawie idealnie uderzył z rzutu wolnego z 20 metrów.

1
1
2
2
22'

Żółtą kartkę otrzymał Yan Valery. Faulowany Rose.

2
2
1
21'

Ależ szczęście Świętych! Maya Yoshida wślizgiem trafił w piłkę, która uderzyła w słupek. Oczywiście interweniował we własnym polu karnym.

2
2
1
2
19'

Bednarek nie ryzykował podania do bramkarza i naciskany przez Kane'a wybił piłkę na aut.

4
3
2
16'

Kane powalczył o piłkę przy linii bocznej, a następnie z trudnej pozycji oddał strzał. Gunn nie musiał interweniować.

1
1
2
1
12'

Święci dobrze wybijają z uderzenia swoich rywali.

3
10'

Żółtą kartkę otrzymał Oriol Romeu. Faulowany Moura.

3
3
1
2
1
10'

Bednarek bardzo aktywny. Przed chwilą źle przyjął piłkę, ale wygrał przebitkę z Allim.