2
1
1
90'

Na notę Neil Etheridge. Dobra interwencja 29-latka po strzale Mohameda Salaha z bliska. Egipcjanin myślał, że pokona bramkarza technicznym uderzeniem, a tu psikus.

2
1
1
89'

Tak cieszyli się piłkarze z Anfield.

2
1
1
88'

Już spokojny Liverpool FC. Przyjezdni nie psują harmonii w obozie faworyta.

4
2
85'

Konkurs na zdobycie trzech punktów rozstrzygnięty.

2
1
1
83'
ZMIANA

Cardiff. Schodzi: Junior Hoilett. Wchodzi: Josh Murphy.

81'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił James Milner.

Liverpool FC podwoił przewagę. James Milner naładowany energią po spędzeniu ponad godziny na ławce rezerwowych. Taki sygnał wysłał swoim potężnym strzałem z rzutu karnego w prawy narożnik bramki Cardiff City.

23
11
3
1
1
80'

Żółtą kartkę otrzymał Aron Gunnarsson za protestowanie.

1
80'

Rzut karny dla Liverpoolu. Sędzia gwizdnął po faulu Seana Morrisona na Mohamedzie Salahu.

5
3
1
1
78'
ZMIANA

Cardiff. Schodzi: Joe Ralls. Wchodzi: Leandro Bacuna.

78'

Kontuzja. Gonienie Sadio Mane nie było najlepszym pomysłem dla Joe Rallsa, który naciągnął jeden z mięśni.

1
76'

Zdrowie najważniejsze. Juergen Klopp wymienił dopiero co wprowadzonego zawodnika na nowego. Fabinho ucierpiał po zderzeniu głowami z Kennethem Zohore.

1
3
2
75'
ZMIANA

Liverpool. Schodzi: Fabinho. Wchodzi: James Milner.

2
2
2
73'

Fabinho dopiero co stanął na boisku, a już leży. Niebezpieczne było jego zderzenie w powietrzu.

2
72'

Tak padła wciąż jedyna bramka.

71'
ZMIANA

Liverpool. Schodzi: Naby Keita. Wchodzi: Fabinho.

69'

Wysokie tempo w ostatnich minutach. Cardiff City próbuje zaatakować i miało swoją szansę na wyrównanie. Zobaczymy, czy będzie jeszcze jedna.

2
67'
ZMIANA

Cardiff. Schodzi: Oumar Niasse. Wchodzi: Kenneth Zohore.

64'

Sean Morrison równie nieskuteczny jak Jordan Henderson. Pudłują piłkarze na potęgę! Obrońca znalazł się w polu karnym Liverpoolu przy okazji rzutu rożnego i miał za zadanie główkować z pięciu metrów do odsłoniętej bramki. Nie trafił, a powinno być 1:1!

3
3
1
1
2
62'

Liverpool FC znalazł sposób na przeciwnika. Georginio Wijnaldum na razie jedynym skutecznym.

3
2
1
61'

Jordan Henderson dostał podanie w środek pola karnego od Sadio Mane i wypadało zamknąć to spotkanie. Pomocnik Liverpoolu postanowił jednak potrzymać kibiców w napięciu i beznadziejnie strzelił ponad bramką.

2
2
60'

Alisson zatrzymał piłkę po strzale Juniora Hoiletta z okolicy linii pola karnego. Lepiej zapowiadał się kontratak Cardiff City niż zakończył.

1
1
1
1
1
57'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Georginio Wijnaldum. Asystował mu Trent Alexander-Arnold.

Atakowali The Reds i mają gola. Znaleźli sposób na pokonanie Neila Etheridge'a po rzucie rożnym. Ciekawie to zrobił Trent Alexander-Arnold. Przemyślane, płaskie podanie w środek pola karnego, skąd mocne uderzenie prawą nogą oddał Georginio Wijnaldum. Zanosiło się na prowadzenie Liverpoolu i jest.

55'

Trent Alexander-Arnold strzelił zza pola karnego metr obok spojenia słupka z poprzeczką. Napierają przyjezdni.

2
1
1
1
1
54'

Junior Hoilett bronił we własnym polu karnym i połowicznie wygrał pojedynek z Sadio Mane. Po nim rzut rożny dla Liverpoolu, po którym nie było niebezpieczeństwa.

1
1
1
3
3
52'

W jednym momencie złapali się za głowy kibice w czerwonych koszulkach będący za bramką Neila Etheridge'a. To efekt uderzenie Sadio Mane. Atakujący Liverpoolu ułożył sobie piłkę na prawym bucie, ale uderzył nieco za wysoko.

1
2
2
50'

Anemiczne uderzenie Mohameda Salaha zza pola karnego. Piłka powoli doturlała się do bramkarza Cardiff City.

2
2
3
3
3
48'

Zatańczyła piłka blisko ręki broniącego zawodnika Liverpoolu. Chwila nieuwagi i byłaby jedenastka dla Cardiff.

1
3
1
2
46'

Gra wznowiona.

2
1
16:36
1
16:36

Mohamed Salah sam na sam z bramkarzem, ale nie wygrał tego starcia. Za moment druga połowa i nadzieja kibiców The Reds na wyższą skuteczność podopiecznych Juergena Kloppa.

1
1
2
16:36

Czy Alisson zachowa czyste konto do końca meczu?
Tak
Nie
1
2
45+2'

Szansa w doliczonym czasie na gola z rzutu wolnego. Trent Alexander-Arnold trafił prosto w mur gospodarzy.

2
1
1
1
45'

Doliczone dwie minuty.

1
44'

Alisson zmuszony do wysiłku. Brazylijczyk przeniósł piłkę nad poprzeczkę po strzale Oumara Niasse. Miał szczęście, że po rzucie rożnym i sytuacyjnym uderzeniu futbolówka poleciała prawie tam gdzie stał.

2
2
41'

Jeszcze kilka minut regulaminowych w pierwszej połowie. Liverpool FC lepszy od przeciwnika, ale nie potwierdził tego na razie golem. Przed momentem Roberto Firmino główkował w bramkarza po centrze z rzutu rożnego.

3
38'

Sadio Mane na spalonym. Z jednej strony sędzia asystent wygląda na oślepionego słońcem, ale z drugiej na pewnego siebie. Słusznie. Odrobinę za późno podanie do Senegalczyka.

2
1
36'

Kolejna akcja Mohameda Salaha między obrońcami Cardiff City. Zaczyna się kruszyć mur defensywny gospodarzy.

4
3
1
34'

Mohamed Salah wbiegł z ogromną prędkością w pole karne Cardiff City. Oddanie strzału w sytuacji sam na sam poprzedziło kapitalne przyjęcie z półobrotem. Gospodarzy uratowała interwencja bramkarza. Tylko korner dla Liverpoolu!

2
2
4
3
2
34'

Oumar Niasse ma zamiar kontynuować grę.

2
1
1
33'

Przerwa w grze spowodowana urazem zawodnika Cardiff City. Wspiera go bramkarz. Reszta pije wodę.

5
2
31'

Sadio Mane wyprzedził obrońcę i zaatakował piłkę po dośrodkowaniu z prawego skrzydła. Zabrakło tylko celnego uderzenia. Senegalczyk wystrzelił futbolówkę w powietrze.

1
2
2
16:36

28'

Mohamed Salah szukał miejsca do oddania strzału. Nie znalazł. Jeden zwód w polu karnym, po chwili drugi, a efektem bezradności było podanie do kompana, który stracił piłkę.

1
1
2
1
27'

Przewaga The Reds pod względem posiadania piłki jest bezdyskusyjna.

3
2
1
25'

Roberto Firmino powinien zmienić wynik.

1
1
1
3
1
22'

Premierowa sytuacja podbramkowa Liverpoolu. Obowiązkowo do wykorzystania. Podanie po ziemi między trzema obrońcami Cardiff City do Roberto Firmino. Brazylijczyk miał po nim dużo czasu na pokonanie Neila Etheridge'a w sytuacji sam na sam. Napastnik fatalnie przestrzelił!

2
2
2
21'

Akcja zespołu z Liverpoolu. Długo to wszystko trwało. Wszyscy ziewnęli zanim Naby Keita zgubił piłkę przed linią pola karnego Cardiff City.

1
1
1
19'

Neil Warnock ma bardzo dużo do powiedzenia. Kandydat na najbardziej pobudzoną osobę na stadionie.

2
1
2
18'

Piłka wróciła w posiadanie zawodników Juergena Kloppa, ale Cardiff City pokazało pazur i pewnie jeszcze zaatakuje.

1
1
1
15'

Dość ciepło również po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Liverpool FC z problemami, ale wyekspediował piłkę.

1
1
2
14'

Junior Hoilett zamknął akcję po wrzutce. Zabrakło dobrego przyjęcia klatką piersiową, przez co skrzydłowy Cardiff City wpadł na defensora Liverpoolu przed oddaniem strzału. Tylko korner, a zapachniało prowadzeniem.

1
2
3
13'

Sadio Mane dwa razy układał sobie piłkę na prawej stopie zanim oddał strzał z dystansu. Futbolówka uciekła Senegalczykowi poza światło bramki Cardiff City.

2
3
2
12'

Na razie kibice nie zobaczyli strzału, o którym będą pamiętać w poniedziałek.

1
2
10'

Kilka klubów dyskusyjnych. Jeden obok arbitra głównego, drugi obok technicznego. Skończyło się na rzucie sędziowskim. Cardiff City oddało piłkę przeciwnikom.

1
1
7'

O jedną stację za daleko. Zawodnik Cardiff City rozpędził się za mocno i zanim wykonał podanie w środek pola karnego wybiegł z piłką poza boisko. Grę już wznowił Alisson.

1
1
1
5'

Kolejne zagrania w pole karne gospodarzy. Najbliżej do futbolówki miał Neil Etheridge i wybił ją na korner. Pierwszy taki stały fragment Liverpoolu.

1
1
1
3'

Podania podopiecznych Juergena Kloppa. Wreszcie przyspieszenie i piłka trafiła w pole karne Cardiff City do Roberto Firmino. Brazylijczyk strzelił, tyle że po gwizdku sędziego z powodu spalonego.

1
3
5
3
2'

Gospodarze na niebiesko, ich przeciwnik na czerwono, czyli klasycznie.

3
1
2
1
Czy Liverpool FC wygra mecz z Cardiff City?

16:27

Cardiff City walczy o utrzymanie w Premier League. Drużyna jest w strefie spadkowej z 31 punktami. Do bezpiecznego miejsca w tabeli traci trzy "oczka". Spróbuje je zdobyć kosztem półfinalisty Ligi Mistrzów.

1
16:27

The Reds walczą o mistrzostwo Anglii z Manchesterem City. Wyścig tych klubów pasjonuje kibiców na Wyspach Brytyjskich. Liverpool FC przegrał na ligowym froncie tylko jeden z 34 meczów.

1
16:27

Liverpool FC nie miał problemu z awansem do półfinału Ligi Mistrzów. Drużyna Juergena Kloppa rozprawiła się z FC Porto i w następnej rundzie elitarnych rozgrywek będzie walczyć z FC Barceloną. Zanim to nastąpi kolejne batalie o punkty w Premier League.