3
1
1
78'

Świetna akcja Żylińskiego, który wbiegł w pole karne i oddał strzał pod poprzeczkę. Kapitalnie obronił Wolański!

76'

Dadok do nadbiegającego Kitlińskiego, ten w dobrej pozycji oddał niecelny strzał.

74'

Gol! Strzelił Michał Trąbka. Trąbka oddał precyzyjny strzał z 16 metrow przy słupku. 3:0!

Michał Trąbka #3
13
8
1
4
5
74'

Widzew. Schodzi: Marcin Pigiel. Wchodzi: Michael Ameyaw.

Michael Ameyaw #18
Marcin Pigiel #2
2
2
72'

Gol! Strzelił Robert Dadok. Kapitalną akcję przeprowadził Trąbka, który przebiegł pół boiska mijając kolejnych zawodników Widzewa. Podał na wolne pole do Dadoka, a ten spokojnie skierował piłkę do bramki, obok wychodzącego bramkarza!

12
9
6
3
68'

Widzew. Schodzi: Robert Demjan. Wchodzi: Daniel Mąka.

66'

Widzew. Schodzi: Simonas Paulius. Wchodzi: Kacper Falon.

65'

Mocny strzał z dystansu oddał Dadok. Wolański odbił piłkę, biegł do niej Dziubiński, ale sie poślizgnal i tyle było z zagrożenia.

1
1
62'

Gol! Strzelił Robert Dadok. Znakomita akcja oskrzydlająca Żylińskiego i wrzutka w pole karne. Tam kapitalny strzał pod poprzeczkę nożycami oddał Dadok. 1:0 prowadzi Stal!

7
11
4
10
60'

Ogromne zamieszanie w polu karnym Widzewa po zagraniu ze skrzydła. Do strzału doszedł Dziubiński i w ostatniej chwili został przyblokowany.

1
59'

Minimalnie obok słupka strzelał Świderski. Ładna akcja zawodnika Widzewa.

2
3
58'

Widzew. Schodzi: Marek Zuziak. Wchodzi: Daniel Świderski.

Daniel Świderski #14
Marek Zuziak #9
1
57'

Z rzutu wolnego strzelał Michalski. Piłka przeleciała obok bramki.

1
1
55'

Kazimierowicz uderzył z dystansu. Został zablokowany.

1
52'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Michalski. Kąśliwy strzał przy słupku, dobrze obronił bramkarz.

2
2
1
48'

W Boguchwale znów zaczął padać deszcz. A przed chwilą w pole karne Widzewa niedokładnie dośrodkował Dadok.

1
46'

Wracamy do meczu!

1
44'

Zanosiło się na dwie z rzędu groźne akcje Stali. Gospodarzom zabrakło jednak ostatniego, decydującego podania.

1
1
1
42'

Rzut wolny dla Stali z ok. 25 metrów. Strzelał Dziubiński. Po rykoszecie piłka przeleciała tuż nad bramką.

42'

Po wrzutce z rzutu wolnego w pole karne Stali lekki strzał oddał Gutowski. Spokojnie obronił bramkarz zielono-czarnych.

38'

Świetną akcję przeprowadził Zuziak. Zbiegł ze skrzydła do środka, oddał strzał z 20 metrów. Znakomicie obronil Frątczak.

35'

Dośrodkowanie w pole karne Stali. Główkował Zieleniecki, spokojnie piłkę złapał Frątczak.

32'

Najlepsza okazja dla Stali w tym meczu. W polu karnym z ostrego kąta strzelał Kitliński. Uderzenie po długim słupku, minimalnie niecelne.

1
30'

Rzut wolny dla Widzewa i dobra okazja na dośrodkowanie. Po wrzutce faul jednego z zawodników gości i piłka dla Stali.

28'

Widzew częściej gości na połowie Stali. Optyczną przewagę mają łodzianie.

2
2
25'

Ładna, miękka wrzutka w pole karne Stali. Do strzału już składał się Michalski, ale w ostatniej chwili piłkę wybił obrońca. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zamieszanie pod bramką Stali zakończone niecelnym strzałem głową jednego z zawodników gości.

1
23'

Z narożnika pola karnego strzelał Zuziak. Uderzenie mocno niecelne.

1
2
19'

Identyczna sytuacja po stronie Stali. Z boku w pole karne wbiegł Dadok. Jego uderzenie obronił Wolański.

2
1
18'

W znakomitej sytuacji znalazł się Michalski. Przed sobą miał tylko bramkarza, ale ten dobrze skrócił kąt i nie dał się zaskoczyć.

1
1
16'

Stelmach szukał prostopadłego podania w pole karne. Niedokładne zagranie, piłkę przejął Wolański.

1
1
1
14'

Zuziak wywalczył sobie miejsce w polu karnym, oddał strzał na bramkę. Uderzenie w ostatniej chwili zablokował Janiszewski.

1
1
2
11'

Zanosiło się na groźną akcję Widzewa. Zuziak zdecydował się na indywidualną akcję. Tuż przed polem karnym zatrzymał go obrońca Stali.

1
3
7'

Wyrównany początek meczu. Dalekie podanie na wolne pole do Dziubińskiego. Szybszy byl Wolański.

2
1
1
4'

Z lewej strony z kilkunastu metrów strzelal Dadok. Po rykoszecie piłkę złapał bramkarz.