2
2
89'

Gol! Strzelił Timothy Weah.

Tym razem Timothy Weah trafił już do siatki SM Caen. Doskonałe wejście młodziana z ławki rezerwowych na boisko. Gospodarzom znów pomaga Brice Samba, którego występ to cała seria nieszczęść i pomyłek.

Paris Saint-Germain
18
12
8
2
86'

Stef Peeters oddał w tym meczu strzał w słupek. Jego druga próba co prawda już celna, ale prosto w dobrze ustawionego Gianluigiego Buffona.

1
1
1
84'

Timothy Weah stanął przed szansą zdobycia gola krótko po zameldowaniu się na boisku. Brice Samba złapał piłkę, ale miał sporo szczęścia, ponieważ sekundę wcześniej zatańczyła na linii bramkowej SM Caen. Zmiennik Neymara jest widoczny od razu po wejściu z ławki rezerwowych.

2
84'

Bez żółtych kartek w tym pojedynku. Benoit Bastien nie musi często interweniować po ostrych faulach i oby tak było też w końcówce spotkania.

1
1
82'

PSG. Schodzi: Neymar. Wchodzi: Timothy Weah.

3
2
1
7
1
77'

Caen. Schodzi: Casimir Ninga. Wchodzi: Timo Slavitski.

wchodzi Wchodzi
Timo Slavitski #7
schodzi Schodzi
Casimir Ninga #11
1
76'

Stały fragment dla przyjezdnych. Futbolówka po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nie sprawiła problemu Gianluigiemu Buffonowi, który jest blisko zachowania czystego konta na powitanie z Ligue 1.

73'

Nie przymierzył dobrze Neymar z rzutu wolnego. Brazylijczyk i pozostali obecni na stadionie zobaczyli jak piłka przelatuje obok spojenia słupka z poprzeczką SM Caen.

5
72'

Po dwie zmiany w obu obozach i czas poznać ich efekt. Do końca regulaminowego czasu kilkanaście minut. Ostatnia nadzieja SM Caen na zapunktowanie w Paryżu gaśnie.

1
70'

PSG. Schodzi: Angel Di Maria. Wchodzi: Julian Draxler.

70'

PSG. Schodzi: Lassana Diarra. Wchodzi: Moussa Diaby.

Moussa Diaby #35
2
68'

Gospodarze odzyskali przewagę i kontrolę nad wydarzeniami. Na początku drugiej połowy SM Caen zaatakowało, ale można powiedzieć, że sytuacja wróciła już do normy.

66'

Niebezpiecznie po rzucie wolnym wykonywanym przez Neymara. Piłkarze w białych strojach jakoś poradzili sobie i wyekspediowali piłkę na korner. W tej sytuacji kolejny stały fragment dla mistrza Francji.

62'

Caen. Schodzi: Jessy Deminguet. Wchodzi: Enzo Crivelli.

61'

Aktywny jest w tym meczu Angel Di Maria. W ostatnim momencie Brice Samba zatrzymał nadspodziewanie niebezpiecznego Argentyńczyka.

57'

Brice Samba poradził sobie tym razem z dośrodkowaniem Angela Di Marii. Żaden z centralnie ustawionych paryżan nie mógł zamienić podania Argentyńczyka w drugą tego dnia asystę.

55'

Przyjezdni ustawieni odważniej niż w pierwszej połowie. Trudno się temu dziwić patrząc na aktualny wynik. Paris Saint-Germain nie ma natomiast ochoty na forsowanie wysokiego tempa.

2
52'

Przewinienie blisko linii pola karnego Paris Saint-Germain. Celne uderzenie z rzutu wolnego było szansą na powrót SM Caen do walki o zapunktowanie. Stef Peeters jej nie wykorzystał. Futbolówka zatrzymała się na słupku!

1
48'

Adrien Rabiot chce zakończyć to spotkanie z więcej niż jednym golem na koncie. Ponownie wpadł w pole karne SM Caen i szukał tam możliwości pokonania swoim strzałem Brice'a Samby.

1
1
46'

Piłka ponownie w grze.

46'

Caen. Schodzi: Adama Mbengue. Wchodzi: Emmanuel Imorou.

Czy po przerwie Paris Saint-Germain powiększy przewagę?
1
1
44'

Thiago Silva sprawdził czujność Gianluigiego Buffona. Włoch uśmiecha się do Brazylijczyka, ponieważ mógł zaprezentować elegancką paradę. Thiago Silva główkował w kierunku narożnika własnej bramki po miękkim dośrodkowaniu.

42'

Mieli rzut wolny zawodnicy SM Caen, z którego niewiele wynikło. Podobnie jak z ostatniego ataku kombinacyjnego Neymara. Thomas Tuchel krzyczy i wygląda na zdenerwowanego jakby oglądał finał Ligi Mistrzów.

1
2
40'

Pieć minut regulaminowego czasu do końca pierwszej połowy. Odrobinę wycofali się będący na prowadzeniu gospodarze i obserwują podania SM Caen.

10'

Gol! Strzelił Neymar. Asystował mu Christopher Nkunku.

Beznadziejne zachowanie defensywy SM Caen skutkuje banalnym golem Paris Saint-Germain. 1:0 w stolicy Francji! Brice Samba postanowił wyłożyć piłkę gospodarzom jak na tacy. Jedno podanie wystarczyło, żeby Neymar wybiegł sam na sam z winowajcą i pokonał go płaskim uderzeniem.

32
13
4
3
2
35'

Gol! Strzelił Adrien Rabiot. Asystował mu Angel Di Maria.

Rośnie przewaga Paris Saint-Germain. Autorem drugiego gola jest Adrien Rabiot. Znalazł się w odpowiednim miejscu i czasie, po czym wystarczyło wepchnąć piłkę z metra do siatki po podaniu Angela Di Marii. Zabawił się Argentyńczyk z niezdarnymi obrońcami SM Caen!

23
9
4
1
1
32'

Adama Mbengue zablokował w ostatnim momencie dośrodkowanie piłkarza Paris Saint-Germain. Jeszcze korner dla faworyta, po którym nie udało mu się oddać strzału.

30'

Neymar został wzięty w kleszcze przed polem karnym SM Caen. Przyjezdni starali się szybko przeprowadzić kontratak po stracie Brazylijczyka, ale nie doszli w okolicę bramki Gianluigiego Buffona.

1
28'

Ułańska szarża zawodnika SM Caen na lewym skrzydle zakończyła się poza boiskiem. Podobnie zachował się po chwili gracz Paris Saint-Germain. Stojący blisko trenerzy obu drużyn wychodzą z siebie po takich rajdach.

25'

Rozgrywają gospodarze, a SM Caen ma problem z odebraniem im futbolówki. Dotychczas Gianluigi Buffon musiał interweniować raz i spisał się na medal.

1
21'

Brice Samba stara się zrehabilitować za beznadziejne zachowanie przed golem Paris Saint-Germain. Interweniował jedną dłonią po uderzeniu Angela Di Marii i zapobiegł stracie drugiego gola przez SM Caen.

1
19'

Pewna interwencja na linii Gianluigiego Buffona. Włoch poradził sobie z bardzo mocnym strzałem z okolic linii pola karnego. Malik Tchokounte huknął prostym podbiciem, ale tam gdzie stał weteran.

16'

Podanie na lewe skrzydło od Angela Di Marii przeciął wślizgiem Jessy Deminguez. Paris Saint-Germain miało jeszcze rzut rożny. Krótkie rozegranie zakończyło się strzałem zza pola karnego prosto w Brice'a Sambę.

1
1
1
1
14'

Nie zmienił się obraz meczu po bramce Neymara. Nadal prowadzą grę gospodarze, ale nie owocuje to sytuacjami strzeleckimi. Naprawdę bardzo pomogli przyjezdni faworytowi ustawić sobie to spotkanie.

2
6
9'

Ponownie uruchomione prawe skrzydło Paris Saint-Germain, jednak publiczność nie może nagrodzić brawami żadnego udanego od początku do końca ataku mistrza Francji. Musi on szukać kolejnych sposobów na zdobycie prowadzenia.

1
6'

Akcja przeprowadzona między zdezorientowanymi obrońcami SM Caen nie zakończyła się dośrodkowaniem, ani strzałem. Z trybun obserwowali ją obecni na meczu Kylian Mbappe oraz Edinson Cavani.

1
5'

Częściej w posiadaniu piłki gracze z Paryża, ale również ich przeciwnicy zorganizowali się do jednego kontrataku. Paris Saint-Germain ratowało się przewinieniem.

1
2'

Miękkie podanie w pole karne SM Caen w kierunku Neymara. Brazylijczyk co prawda dotknął futbolówkę, ale nie opanował jej i poturlała się ona w kierunku bramkarza SM Caen.