Reims. Schodzi: Mathieu Cafaro. Wchodzi: Moussa Doumbia.

Przerwa w grze, bo problemy zdrowotne ma jeden z zawodników zespołu z Reims.

82'

Radamel Falcao tylko bezradnie rozkłada ręce, bo nie ma wsparcia ze strony klubowych kolegów.

1
80'

Gospodarze wykonywali rzut wolny w okolicach pola karnego Monaco, ale nic z tej akcji dobrego dla nich nie wynikło.

1
77'

Diego Benaglio opanował piłkę zgraną głową przez Glika i szybko rozpoczął atak swojej ekipy.

1
74'

AS Monaco konstruuje atak pozycyjny, ale nie zagraża bramce Stade. Natomiast do końca spotkania coraz mniej czasu.

1
71'
DRUGA ŻÓŁTA KARTKA

Druga żółtą kartkę za faul i w konsekwencji czerwoną otrzymał Judilson Mamadu Tuncará Gomes Pele.

71'

Piłkarze z Monako wymieniają kolejne podania w środku pola, zaś zawodnicy z Reims tylko umiejętnie przesuwają się za piłką.

69'

Wciąż grę prowadzą gospodarze, którzy muszą sobie radzić w "dziesiątkę".

66'
ZMIANA

Reims. Schodzi: Remi Oudin. Wchodzi: Boulaye Dia.

Boulaye Dia #33
Remi Oudin #18
1
66'

W pułapkę ofsajdową dał się złapać jeden z zawodników klubu z Reims.

64'

Podopieczni Thierry'ego Henry'ego wciąż nie mogą zaskoczyć defensywy Stade de Reims, a czas ucieka.

61'
ZMIANA

Monaco. Schodzi: Sofiane Diop. Wchodzi: Samuel Grandsir.

58'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Judilson Mamadu Tuncará Gomes Pele.

58'

Na razie na murawie nie widać, że goście mają przewagą jednego zawodnika. W ataku znajduje się zespół Stade de Reims.

1
55'
ZMIANA

Reims. Schodzi: Marvin Martin. Wchodzi: Thomas Fontaine.

Thomas Fontaine #19
1
54'

Ekipę z Monako do walki stara się mobilizować jej kapitan, Radamel Falcao.

2
52'

Monaco będzie miało rzut wolny na połowie Stade.

2
1
49'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę za ten faul na Bennasserze otrzymał Alaixys Romao.

Stade de Reims
2
1
49'

Youssef Ait Bennasser ucierpiał w starciu z rywalem i będzie potrzebował pomocy medycznej.

1
48'

Diop zagrał piłkę ręką i grę od rzutu wolnego wznowią gospodarze.

46'
ZMIANA

Monaco. Schodzi: Moussa Sylla. Wchodzi: Radamel Falcao.

46'

Start drugiej odsłony meczu Stade de Reims - AS Monaco.

1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

41'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w Reims. Przy piłce znajdują się podopieczni trenera Henry'ego.

38'

Dotychczas przyjezdni w ofensywie wyglądają jak dzieci we mgle i nie są w stanie rozegrać składnej akcji.

35'

Oskrzydlająca akcja miejscowej drużyny została rozbita przez defensywę Monaco.

32'

Gospodarze cofnęli się i czyhają na okazję do wyprowadzenia szybkiego kontrataku.

1
30'

AS Monaco stara się odpowiedzieć na straconego gola i rozgrywa akcję na połowie rywala.

1
27'

Sędzia jeszcze konsultował akcję bramkową z arbitrami pracującymi przy systemie VAR (czy Cafaro w momencie podania nie był na spalonym) i gola uznał.

1
1
1
1
24'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Mathieu Cafaro. Asystował mu Remi Oudin.

Stade de Reims na prowadzeniu! Remi Oudin zagrał prostopadłe podanie do Mathieu Cafaro, a ten w sytuacji sam na sam pokonał Diego Benaglio ładnym uderzeniem w prawy, górny róg bramki.

Asysta:
3
1
3
5
7
21'

Posiadanie piłki:

Stade de Reims - 35 proc.

AS Monaco - 65 proc.

1
18'

AS Monaco buduje atak pozycyjny na połowie Stade de Reims.

2
15'

Do tej pory piłkarskie szachy. Drużyny skupiają się przede wszystkim na zabezpieczeniu dostępu do własnej bramki i brakuje ciekawych akcji oraz strzałów.

1
1
12'

Sporo walki w środku pola. Obecnie przy futbolówce znajdują się gospodarze.

1
10'

Na razie dłużej przy piłce utrzymują się piłkarze z Monako, jednakże nic z tego nie wynika.

1
7'

Goście próbowali się przedrzeć prawym skrzydłem pod pole karne Stade, lecz bezskutecznie.

5'

Monaco wykonywało rzut rożny, ale nic nie wyszło z tej akcji.

2
1
4'

Marvin Martin zameldował się na pozycji spalonej.

1
3'

Spokojny początek spotkania. Obydwie drużyny na razie badają swoje możliwości.

1
1
1
1
1
1'

Od środka boiska rywalizację rozpoczęli goście.

czas Start meczu
09:27

Potyczkę poprowadzi sędzia Hakim Ben El Hadj.

Czy AS Monaco pokona Stade de Reims?
Tak
Nie
09:20

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 12. kolejki Ligue 1 Stade de Reims - AS Monaco. Początek sobotniego starcia zaplanowano na godzinę 20:00.