Ligue 1: 13. kolejka
11 lis 2018 21:00
86'

Paris Saint-Germain kontroluje boiskowe wydarzenia, tym razem atakując prawą stroną boiska.

8
2
2
1
2
83'

Zagotowało się pod bramką gospodarzy, a bliski szczęścia był Angel Di Maria.

3
9
3
1
3
81'

Sofiane Diop uderzał z dystansu, ale piłka poszybowała wysoko nad bramką PSG.

4
3
2
2
2
79'

Kylian Mbappe Lottin trafił do siatki, ale w momencie podania był na pozycji spalonej i nie ma gola.

3
3
7
4
8
77'

PSG. Schodzi: Moussa Diaby. Wchodzi: Angel Di Maria.

76'

Nieudanie zagrywał Christopher Nkunku i z akcją ofensywną próbuje wyjść zespół z Monako.

2
1
2
1
2
74'

Paryżanie co oczywiste grają swobodnie, bawiąc się piłką.

4
4
1
1
1
71'

Niecelnie z dystansu uderzył Samuel Grandsir.

6
1
1
1
1
69'

PSG. Schodzi: Julian Draxler. Wchodzi: Stanley Nsoki.

69'

Monaco. Schodzi: Radamel Falcao. Wchodzi: Han-Noah Massengo.

3
66'

Znów groźnie pod bramką AS Monaco, ale dobrze interweniował Diego Benaglio.

8
3
4
2
4
64'

Gol! Strzelił Neymar.

Paris Saint-Germain ma już cztery bramki przewagi! Pewnie rzut karny wykorzystał Neymar.

Paris Saint-Germain
36
17
7
14
13
64'

Rzut karny dla Paris Saint-Germain! Faulowany w "16" był Kylian Mbappe Lottin.

5
5
2
1
4
63'

Neymar zszedł do środka i uderzył celnie, ale piłkę pewnie chwycił Diego Benaglio.

3
3
2
3
60'

Christopher Nkunku trafił tylko w boczna siatkę bramki gospodarzy.

6
1
2
57'

Niezły strzał oddał Judilson Mamadu Tuncará Gomes Pele, ale na posterunku był Alphonse Areola.

6
5
1
2
2
54'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Moussa Diaby.

Paris Saint-Germain wygrywa już 3:0! Moussa Diaby dośrodkował dokładnie z lewego skrzydła pod bramkę AS Monaco, a tam świetnie na piłkę wbiegł Edinson Cavani i skompletował hat-tricka.

38
15
5
9
11
52'

Odważnie do przodu ruszyło Monaco, które stara się przedrzeć pod pole karne PSG prawym skrzydłem.

6
3
2
2
49'

Monaco. Schodzi: Jordi Mboula. Wchodzi: Wilson Isidor.

Wilson Isidor #35
4
2
3
2
48'

Urazu doznał Jordi Mboula i musiał na noszach opuścić boisko.

2
2
8
5
3
46'

Start 2. części starcia w Monako.

12
8
2
2
3
45+3'

Julian Draxler trafił do siatki, ale jednak w momencie podania był na pozycji spalonej, co wykazał VAR.

4
4
2
3
45'

Sędzia doliczył 3 minuty.

3
1
2
1
1
44'

Jordi Mboula oddał celny strzał po ziemi, zaś piłkę bez problemów chwycił Alphonse Areola.

3
1
3
1
42'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w I odsłonie meczu. Przy piłce znajdują się przyjezdni.

5
1
1
1
40'

PSG wykonywało rzut rożny, lecz nic nie wyszło z tej akcji.

4
2
1
38'

W Monako wciąż bez zmian, ale tym razem podopieczni trenera Tuchela atakują lewą flanką.

3
2
36'

Niedokładnie piłkę zagrywał Neymar i grę od własnej bramki wznowi Diego Benaglio.

5
1
2
34'

Niezła akcja Paris Saint-Germain prawym skrzydłem została rozbita przez obronę AS Monaco.

7
1
1
2
32'

Piłkarze Monaco starają się w końcu dłużej utrzymać przy piłce.

6
2
1
30'

Samuel Grandsir zameldował się na pozycji spalonej.

5
1
2
1
1
29'

Zaskakujący zryw gospodarzy. We własnym polu karnym zameldował się nawet Edinson Cavani, który wybił piłkę poza linię końcową boiska.

5
2
2
1
1
26'

Ależ przestrzelił z około 5 metrów Jordi Mboula! Powinno być 1:2.

4
1
2
1
2
26'

Oskrzydlająca akcja AS Monaco spełzła na niczym i znów w ofensywie znajduje się PSG.

4
1
1
1
1
23'

Bez większych emocji w Monako, bo lider Ligue 1 wydaje się mieć wszystko pod kontrolą.

3
3
1
4
21'

Monaco. Schodzi: Nacer Chadli. Wchodzi: Jordi Mboula.

19'

Kylian Mbappe Lottin oddał lekki strzał, zaś piłkę pewnie złapał Diego Benaglio.

8
2
1
2
18'

Mistrzowie Francji budują swój kolejny atak pozycyjny, zaś gospodarze muszą się uciekać praktycznie cały czas do defensywy.

5
1
2
14'

5
12'

Paris Saint-Germain prowadzi już 2:0, a sędzia znów musiał się posiłkować systemem VAR! Moussa Diaby wyłożył Edinsonowi Cavaniemu piłkę jak na tacy, a ten na wślizgu zdobył bramkę.

34
17
7
8
11
11'

Piłkarze z Monako wyglądają na zupełnie bezradnych i tylko biegają za piłką, którą podają sobie goście.

6
3
2
1
2
8'

Moussa Diaby uderzył z 10 metrów, lecz nad poprzeczką bramki strzeżonej przez Benaglio.

6
1
1
5
1
7'

Paryżanie już dzielą i rządzą na boisku, szukając swojego drugiego trafienia w tej konfrontacji.

4
2
1
1
5'

Gol! Strzelił Edinson Cavani. Asystował mu Neymar.

Jednak gol dla Paris Saint-GermainNeymar zagrał piłkę wzdłuż linii bramkowej, a futbolówkę do siatki z najbliższej odległości wpakował Edinson Cavani.

39
14
5
7
12
5'

Edinson Cavani trafił do siatki, ale w momencie oddawania strzału był na pozycji spalonej i gola nie ma. Jednak tę sytuację sędzia sprawdzi w systemie VAR.

3
2
2
6
3
3'

Niezły początek gospodarzy, którzy nie przestraszyli się wyżej notowanego rywala.

6
3
1
1
1
2'

Sofiane Diop huknął z dystansu, ale bardzo niecelnie.

5
4
2
2
1
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście. AS Monaco w tym spotkaniu występuje bez kontuzjowanego Kamila Glika.