3:1. Adan przypieczętował zwycięstwo Atletico.

3
1
2
komentarz

Nie ma gola. Trzecia interwencja w konkursie rzutów karnych Adana po strzale Edwarda Nketiaha.

3
2
3
3
1
komentarz

2:1.  Victor Mollejo uderzył mocno i prosto do siatki.

4
2
2
1
3
komentarz

1:1. Ashley Maitland-Niles popisał się technicznym uderzeniem i wyprowadził w pole bramkarza.

komentarz

Nie ma gola. Ponownie interweniował Adan po uderzeniu Josepha Willocka.

komentarz

Nie ma gola. Henrich Mchitarjan strzelił w lewy narożnik. To uderzenie obronił Adan.

5
4
2
1
2
komentarz

Nie ma gola. Od niecelnego uderzenia w słupek rozpoczął konkurs rzutów karnych Angel Correa.

2
1
4
3
4
komentarz

W bramce madrytczyków stanie Adan, natomiast jedenastki podopiecznych Diego Simeone postara się obronić Petr Cech.

3
2
3
2
2
90'

Doliczone cztery minuty do regulaminowego czasu.

3
2
2
2
2
88'

Wszyscy rezerwowi Arsenalu dostali swoją szansę.

86'

Krótki festiwal rzutów rożnych Arsenalu. Konstantinos Mavropanos oddał strzał z powietrza po dośrodkowaniu, ale nie trafił czysto w piłkę i spudłował.

84'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nie udało się żadnemu z londyńczyków oddać czystego strzału w kierunku bramki. Po chwili poprawka i zamieszanie wyjaśnił Adan.

81'

Żółtą kartkę otrzymał Calum Chambers za przewinienie na własnej połowie.

1
1
1
1
1
80'

Czas na ostatni szturm w tym meczu. Zmiennicy są w ostatnich minutach zdecydowanie mniej efektywni w stwarzaniu sytuacji podbramkowych niż podstawowi zawodnicy.

1
1
1
1
1
76'

Zdecydowanie za mocne podanie w pole karne Atletico Madryt. Bramkarz zespołu Diego Simeone musiał wyłącznie odprowadzić futbolówkę i przeciwnika poza boisko.

1
2
1
1
1
74'

Cała defensywa Atletico wymieniona, natomiast w Arsenalu wszedł Joseph Willock zamiast Matteo Guendouziego.

1
1
1
1
1
72'

Na murawie pozostało dwóch podstawowych zawodników Arsenalu. Za moment sześć zmian w Atletico.

2
2
1
1
1
70'

20 minut pozostało obu klubom na rozstrzygnięcie meczu w regulaminowym czasie. Wyrównał się obraz spotkania.

1
1
1
1
1
67'

Pozmieniał nowy menedżer Arsenalu, a nowi zawodnicy aklimazytują się na murawie. Jordi Osei-Tutu próbował zrobić przewagę na prawym skrzydle, jednak wpadł na defensora Atletico.

2
1
1
1
1
64'

Atletico. Schodzi: Joaquin Munoz. Wchodzi: Oscar Pinchi.

1
63'

Ośmiu nowych zawodników w Arsenalu. Między innymi Calum Chambers i Henrich Mchitarjan.

1
1
1
1
1
60'

Najlepsze minuty podopiecznych Diego Simeone w tym meczu. Za moment Unai Emery wprowadzi na murawę całą grupę zmienników.

1
1
1
2
2
58'

Fenomenalne szanse Atletico Madryt na odzyskanie prowadzenia! Dwa uderzenia z bliska zatrzymane przez Petra Cecha i jednego z obrońców. Nie potrafili trafić do siatki Luciano Vietto oraz Thomas Partey, a motorem napędowym ataku był Kevin Gameiro.

2
2
1
1
2
57'

Emile Smith Rowe doprowadził do remisu.

2
2
2
3
4
55'

Arsenal atakował przed przerwą i robi to samo po powrocie z szatni. Unai Emery podpowiada podopiecznym jak mają to robić.

1
1
1
52'

Alexandre Lacazette tym razem nie strzelał, a próbował uruchomić podaniem kompana z zespołu. W ostatnim momencie wmieszali się w to wszystko obrońcy w błękitnych koszulkach.

2
1
50'

Pierwsza udana interwencja rezerwowego bramkarza Atletico Madryt po płaskim strzale zza pola karnego. Była to czwarta celna próba zespołu z Londynu.

2
1
47'

Gol! Strzelił Emile Smith Rowe.

Efektowna akcja indywidualna młodziana przed polem karnym Atletico Madryt zakończona precyzyjnym uderzeniem. Adan nie dotknął piłki i już musiał ją wyciągnąć z bramki. Arsenal odrobił stratę sprzed przerwy!

6
46'

Piłka ponownie w grze.

2
46'

Arsenal. Schodzi: Bernd Leno. Wchodzi: Petr Cech.

46'

Atletico. Schodzi: Jan Oblak. Wchodzi: Adan.

Adan #1
1
1
3
13:06

Atletico z przewagą gola po pierwszej połowie.

1
45'

Doliczona minuta.

1
1
41'

Gol! Strzelił Luciano Vietto. Asystował mu Angel Correa.

Prowadzenie Atletico Madryt jest zaprzeczeniem wszystkiego, co dotychczas wydarzyło się na murawie. Świetną skutecznością imponuje drużyna Diego Simeone. Luciano Vietto główkował na 1:0 po wstrzeleniu Angela Correi.

12
6
1
3
1
39'

Arsenal idzie po gola, tylko nie może dotrzeć. Jeszcze jedna interwencja Jana Oblaka po uderzeniu Alexandra Lacazette'a. Montero Rubio rzucił się jeszcze pod nogi Reissa Nelsona i uniemożliwił mu dobitkę z bliska do siatki.

1
1
1
1
1
36'

Emile Smith Rowe runął w polu karnym przedstawiciela Primera Division. Sędzia nie podyktował jedenastki po jego starciu z Rodrim Hernandezem.

1
1
1
34'

Dwa bezbramkowe kwadranse w Singapurze.

1
1
2
1
1
32'

Drugi pojedynek Alexandra Lacazette'a z Janem Oblakiem i ponownie interweniował Słowak. Po podaniu z głębi pola doświadczony napastnik wybiegł sam na sam z bramkarzem Atletico i nie potrafił ominąć go swoim strzałem.

29'

Angel Correa strzelił w Shkodrana Mustafiego po podaniu Juanfrana. Przytomnie interweniował obrońca Arsenalu po dotychczas najgroźniejszej akcji madrytczyków w tym spotkaniu.

28'

Pierre-Emerick Aubameyang oddał dotychczas najwięcej strzałów w tym meczu, tyle że dwa zostały zablokowane, a ten trzeci był nieczysty oraz niecelny.

1
1
25'

Thomas Partey miał trochę miejsca przed polem karnym przedstawiciela Premier League. Mocne uderzenie pomocnika ponad bramką Bernda Leno.

1
1
24'

Futbolówka wrzucona z drugiej linii w środek pola karnego Arsenalu. Wyciągnął się jak struna Kevin Gameiro, mimo to zabrakło mu kilku centymetrów, żeby opanować piłkę czubkiem buta.

22'

To była cisza przed burzą! Jan Oblak trochę odpoczął, ale już musiał interweniować. Kapitalna reakcja Słowaka po uderzeniu Alexandra Lacazette'a z ostrego kąta. Tylko korner dla Arsenalu.

21'

Piłka miała trafić do Pierre'a-Emericka Aubameyanga, a wylądowała pod nogami Jana Oblaka. Od kilku minut Arsenal nie zagroził jednemu z najlepszych bramkarzy świata.

18'

Bernd Leno mógł przez kilkanaście minut rozdawać autografy. Atletico Madryt dopiero po raz pierwszy zbliżyło się do pola karnego Arsenalu.

16'

Po faulu na Matteo Guendouzim szansa na zaskoczenie Jana Oblaka strzałem z rzutu wolnego. Pierre-Emerick Aubameyang wziął długi rozbieg, po czym huknął w środek muru utworzonego przez madrytczyków.

13'

Kotłuje się w polu karnym Atletico Madryt. Pierre-Emerick Aubameyang próbował zdobyć gola z woleja. To nie było czyste uderzenie i Jan Oblak nie musiał interweniować. Skończyło się na kolejnym ostrzeżeniu dla podopiecznych Diego Simeone.

11'

Matteo Guendouzi strzelił z dystansu równie brawurowo co niecelnie. Publiczność w Singapurze była zachwycona tym jak daleko wylądowała piłka po uderzeniu Francuza.

10'

Próba uruchomienia ustawionego na obrzeżach pola karnego Alexandra Lacazette'a. Futbolówka dotarła do Francuza, ale sekundę później odskoczyła od jego nogi. Prosta pomyłka techniczka oznaczała stratę.

1
7'

Kanonierzy już kilkakrotnie zagościli w polu karnym Atletico Madryt. Początek spotkania ze wskazaniem na nich.

5'

Rzut rożny po zablokowanym strzale Pierre'a-Emericka Aubameyanga. Po wstrzeleniu z narożnika boiska Sead Kolasinac próbował uderzyć w światło bramki, ale praktycznie trafiony piłką spudłował.

4'

Utrzymali się przez pewien czas w posiadaniu piłki zawodnicy Arsenalu. Hector Bellerin dostał podanie na prawym skrzydle, gdzie wbiegł bezmyślnie między dwóch defensorów Atletico. Skończyło się stratą futbolówki.

2'

Arsenal w czerwonych koszulkach i białych spodenkach, a jego przeciwnik w błękitno-granatowych strojach.

12:46

Arsenal na zakończenie ery Arsene'a Wengera uplasował się na szóstym miejscu w Premier League i nie zakwalifikował się do Ligi Mistrzów. Kanonierzy byli w tabeli za dwiema drużynami z Manchesteru, Tottenhamem Hotspur, Liverpool FC, a także Chelsea FC. Z 38 meczów wygrał połowę.

1
12:46

W poprzednim sezonie Atletico Madryt zostało wicemistrzem Hiszpanii. Co prawda zdobyło aż 14 punktów mniej niż najlepsza FC Barcelona, ale potrafiło wyprzedzić lokalnego wroga Real Madryt.

12:46

W Singapurze dojdzie do pojedynku drużyn, które w poprzednim sezonie rywalizowały w fazie pucharowej Ligi Europy. Trofeum zdobyło Atletico Madryt po wyeliminowaniu Arsenalu w półfinale rozgrywek.