I mamy wyrównanie. Cazorla strzałem głową wykorzystał centrę z lewej strony!

8
8
11
81'

I kolejny atak Villarrealu. Cazorla dostał piłkę na prawej stronie, ale nie najlepiej przyjął piłkę i pod naciskiem Marcelo nie zdołał dobrze dośrodkować.

1
2
2
78'

Korner dla Villarrealu. Dziś Courtois nie ma problemu z chwytaniem dośrodkowań rywali. Podobnie było i tym razem.

1
1
2
74'

Swobodne rozegranie dwójki defensorów Villarrealu w polu karnym Realu. Toko Ekambi próbował zakończyć atak, ale ubiegli go rywale.

2
2
1
1
69'

Real w natarciu. Benzema próbował dograć do środka do Marcelo, ale Brazylijczyk został zablokowany.

1
1
1
2
69'
68'

Marcelo urwał się na lewej stronie. Zszedł z piłką do środka, ale jego strzał zablokował obrońca.

3
2
4
2
2
65'

Co za akcja w wynonaniu Lucasa Vazqueza! Skrzydłowy Realu sam odzyskał piłkę i popędził z nią w kierunku bramki. Po drode minął trzech rywali i wyszedł sam na sam z Asenjo, który obronił strzał Vazqueza.

9
7
4
9
16
64'

Groźny strzał z dystansu w wykonaniu Gerarda Moreno. Piłka minęła słupek.

4
3
3
1
1
64'

Real. Schodzi: Luka Modrić. Wchodzi: Fede Valverde.

63'

Villarreal. Schodzi: Santiago Caseres. Wchodzi: Karl Toko Ekambi.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Santiago Caseres #5
1
1
1
61'

Dwa rzuty rożne dla Villarrealu w krótkim odstępie czasu. Żaden nie zagroził bramce Courtois.

3
1
1
1
59'

Starcie między piłkarzami obu drużyn. Głowy się zagotowały, ale sędzia umiejętnie stonował nastroje zawoników.

2
2
1
56'

Marcelo na granicy faulu zatrzymał uciekającego Chukwueze. Nie ma przewinienia. Gramy dalej.

2
1
3
52'

Dani Carvajal sfaulowany przez Jaume Costę.

2
1
2
1
1
50'

Piłka odbiła się od jednego z obrońców i trafiła pod nogi Karima Benzemy. Francuz uderzył zza pola karnego, ale niecelnie.

2
2
1
48'

Real przejął piłkę. Mogło się wydawać, że ruszy z szybką kontrą, ale postawił na spokojny atak pozycyjny.

1
1
1
46'

Wracamy na drugą połowę. Przy piłce Real Madryt!

3
1
1
1
46'

Real. Schodzi: Gareth Bale. Wchodzi: Isco.

5
3
3
1
5
45+1'

Żółtą kartkę otrzymał Alvaro Gonzalez za faul.

1
45'

Ależ walczył Chukwueze na prawej stronie boiska! Naciska go czterech rywali, ale nic sobie z tego nie robi. Drybluje i podanie do Fornalsa. Pomocnik dośrodkował, ale jego podanie wybili obrońcy.

1
1
43'

Teraz dominuje Real. Królewscy oszczędzają się w ostatnich minutach pierwszej połowy. Spokojnie rozgrywają piłkę w okolicach połowy boiska zamiast napierać z kolejnym atakiem.

2
1
2
41'

Żółtą kartkę otrzymał Casemiro za faul na Fornalsie na połowie boiska.

Real Madryt
4
2
1
1
39'

Bale jest w stanie kontynuować grę. Obędzie się bez zmiany.

1
1
38'

Gareth Bale ucierpiał w starciu z rywalem. Ma problem z udem. Pospieszyli do niego medycy.

3
1
2
1
2
35'

Dośrodkowanie z prawej strony w pole karne Realu. Ani Cazorla ani Fornals nie wzięli odpowiedzialności na swoje barki i nie zdążyli oddać strzału. Atak przerwany.

1
1
1
33'

Atak Realu! Strzał Benzemy zablokowany przez obrońcę. Piłka trafiła przed pole karne do Kroosa, jego próbę broni Asenjo. Wybija wprost pod nogi Modricia, a ten trafia do siatki. Nie ma gola. Chorwat był na spalonym.

2
2
3
3
5
32'

Spóźniony faul Vazqueza na Cazorli. Rzut wolny na połowie boiska.

1
1
2
2
30'

Real oddał nieco inicjatywy Villarrealowi. Ale gospodarze mają problemy z podejściem do bramki. Na razie rozgrywają piłkę przed polem karnym.

1
1
1
27'

Niezły rajd Chukwueze. Napastnik zszedł z piłką do środka i oddał strzał. Obrońcy Realu zblokowali uderzenie i wybili na rzut rożny.

2
1
2
25'

Ucieczka Bale'a z piłką. Próbował dośrodkować do Benzemy, ale lepszy refleks miał obrońca, który wybił piłkę.

3
1
22'

Podanie do Santiego Cazorli, który dośrodkował w pole karne. Courtois nie dał się oszukać i chwycił piłkę.

3
2
1
2
1
20'

Gol! Strzelił Raphael Varane. Asystował mu Toni Kroos.

Celne dośrodkowanie Toniego Kroosa z rzutu wolnego. Raphael Varane wyskoczył do piłki i uderzył na dalszy słupek. Asenjo nie zdążył zatrzymać strzału.

29
19
13
14
21
19'

Dani Carvajal sfaulowany na połowie Villarrealu. Będzie rzut wolny.

2
1
1
3
18'

Moment przewagi Villarrealu. Gospodarze utrzymują się przy piłce i mozolnie budują atak pozycyjny.

2
1
1
2
3
14'

Bezsensowna strata Varane'a na własnej połowie. Piłkę przejął Gerard Moreno i posadził Francuza na murawie. W ten sposób nie dał się oszukać Casemiro i przerwał drybling napastnika.

5
3
12'

Bale urwał się na lewej stronie. Podniósł głowę i dostrzegł Benzemę. Szybkie podanie do Francuza, ale zdążyli ubiec go obrońcy.

2
1
1
11'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Zawodnicy Realu chyhali na bramkę, ale umiejętnie wyskakuje Asenjo i przerywa atak.

1
1
2
10'

Kolejny strzał głową Benzemy. Teraz Francuz uderzył z okolic 16 metra i nie miał dużych szans na zaskoczenie Asenjo.

1
1
2
8'

Rozegranie gospodarzy w okolicach lewego narożnika. Dośrodkował Jaume Costa, ale głową wybija Varane.

2
1
1
1
7'

I jesteśmy już w polu karnym Realu. Gerard Moreno uwolniony podaniem prostopadłym. Napastnik w ostatniej chwili zablokowany i będziemy mieć rzut rożny.

1
2
7'

Gol! Strzelił Karim Benzema. Asystował mu Lucas Vazquez.

Cios za cios! Modrić zaczął akcję. Carvajal uwolnił Vazqueza, a ten z prawej strony dograł na głowę Benzemy. Francuz uderzył z kilku metrów i mamy wyrównanie!

28
11
13
16
26
4'

Gol! Strzelił Santi Cazorla. Asystował mu Samuel Chukwueze.

Ależ początek spotkania! Chukwueze długo holował piłkę, dostrzegł dziurę na lewej stronie i podał do Santiego Cazorli. Hiszpan uderzył z pierwszej piłki na dalszy słupek. 1:0 dla Villarreal!

13
3'

Chukwueze urwał się Marcelo i oddał strzał z prawej strony pola karnego. Broni Courtois!

11
6
8
3
3
2'

Gospodarze nieźle zaczęli mecz. Real Madryt bez szans na wyjście z własnaj połowy.