3
1
89'

Gol! Strzelił Lionel Messi. Asystował mu Sergi Roberto.

I Messi dopiął swego. Argentyńczyk dostał podanie w pole karne, zdążył przed Mauro Arambarrią i Djene i oddał precyzyjny strzał.

64
40
19
10
13
88'

Jorge Molina ma dziś koszmarny dzień. Z lewej strony dograł mu Damian Suarez, a 37-letni napastnik oddał strzał głową. Piłka trafiła w słupek!

3
2
1
87'

David Soria ciągle skoncentrowany. Bramkarz Getafe uprzedził Abela Ruiza w polu karnym.

1
86'

Getafe. Schodzi: Angel Rodriguez. Wchodzi: Hugo Duro.

wchodzi Wchodzi
Hugo Duro #27
schodzi Schodzi
Angel Rodriguez #9
2
1
82'

Długi drybling Lionela Messiego. Argentyńczyk uporał się w sumie z sześcioma rywalami, ale zakończył akcję bardzo złym strzałem. Piłka poszybowała w trybuny.

5
2
5
5
5
81'

Carles Alena spróbował uderzyć z dystansu. Próba młodego pomocnika nieudana.

4
2
2
2
1
78'

Barcelona. Schodzi: Malcom. Wchodzi: Nelson Semedo.

6
2
1
77'

Precyzyjne dośrodkowanie z prawej strony od Francisco Portillo. Głową w polu karnym uderzył Angel Rodriguez, ale piłka przeleciała obok słupka.

1
1
2
75'

Getafe. Schodzi: Dimitri Foulquier. Wchodzi: Samu Saiz.

Samu Saiz #11
3
1
1
75'

Zbyt mocne podanie Arturo Vidala w pole karne, ale Lionel Messi wykazał się szybkością i dobiegł do piłki. W porę wyszedł David Soria i uniemożliwił strzał Argentyńczykowi.

2
2
1
72'

Angel Rodriguez poluje na gola kontaktowego. Napastnik próbował wyjść sam na sam z Jasperem Cillessenem, ale został złapany na spalonym.

2
2
71'

Niecelne dośrodkowanie Angelsa Rodrigueza, które odbiło się od Samuela Umtitiego. Napastnik Getafe ratował sytuację strzałem.

2
68'

Barcelona. Schodzi: Philippe Coutinho. Wchodzi: Abel Ruiz.

Abel Ruiz #29
4
4
1
1
67'

Niezłe wyjście, chociaż niepewne w wykonaniu Jaspera Cillessena. Holender w porę sprzątnął piłkę Angelowi Rodriguezowi.

2
1
1
66'

Dziwna sytuacja. Jorge Molina chciał szybko rozegrać rzut wolny, trafił wprost w Carlesa Alenę, przejął Philippe Coutinho i wypuścił Lionela Messiego. Argentyńczyk przelobował Davida Sorię, ale piłkę z linii bramkowej wybił Leandro Cabrera. Napastnik Barcelony był jednak na spalonym.

1
2
1
64'

Getafe przygasło w drugiej połowie. Spotkanie pod kontrolą Barcelony.

2
1
62'

Barcelona. Schodzi: Ivan Rakitić. Wchodzi: Carles Alena.

komentarz

1
60'

Angel Rodriguez złapany na spalonym na lewej stronie boiska.

1
1
58'

Kolejna świetna interwencja Davida SoriiPhilippe Coutinho świetnie rozciągnął grę na prawą stronę pola karnego, Gerard Pique natychmiast podał do Malcoma, a ten uderzył z kilku metrów.

1
1
1
2
2
55'

Lionel Messi jeszcze nie trafił do bramki, chociaż próbuje. Argentyńczyk zdecydował się na techniczny strzał, ale David Soria nie dał się oszukać.

4
4
2
53'

David Soria pomylił się w obliczeniach i nie zdążył złapać piłki dośrodkowanej przez Lionela Messiego. Bramkarz ma na szczęście przed sobą odpowiedzialnych obrońców. Jeden z nich uprzedził Arturo Vidala.

1
52'

Żółtą kartkę otrzymał Mathias Olivera za faul na Sergim Roberto.

Mathias Olivera #17
Getafe CF
3
1
51'

Mauro Arambarri wykazał się deteminacją. Pomocnik Getafe ofiarnie zatrzymał Lionela Messiego.

1
48'

Bezbłędna interwencja Samuela Umtitiego. Angel Rodriguez zszedł z piłką do środka i postanowił oddać strzał z dystansu. W tym momencie wśzligiem udanie interweniował francuski obrońca Barcelony.

1
1
47'

Getafe budowało atak po kolejnej stracie Sergiego Busquetsa. Akcja przyjezdnych zakończona niecelnym dośrodkowaniem Angela Rodrigueza.