Nie ma już żadnych wątpliwości, która drużyna zdobędzie komplet punktów. Pozostało piłkarzom dokończyć spotkanie.

86'

Udinese. Schodzi: Bram Nuytinck. Wchodzi: Molla Wague.

86'

Gol! Strzelił Marko Rog. Asystował mu Dries Mertens.

Drugi gol zmiennika w tym spotkaniu. Marko Rog dostał piłkę od Driesa Mertensa i skierował ją do siatki po dłoniach Simone Scuffeta. Ma dziś nosa Carlo Ancelotti.

20
10
6
7
3
85'

Napoli. Schodzi: Piotr Zieliński. Wchodzi: Marko Rog.

3
1
5
5
4
82'

Gol! Strzelił Dries Mertens.

Belg nie dał się wyprowadzić z równowagi długim oczekiwaniem na wykonanie rzutu karnego. Dries Mertens podwyższył prowadzenie Napoli na 2:0 po uprzednim zmyleniu Simone Scuffeta. Carlo Ancelotti odetchnął.

20
11
3
4
1
79'

Żółtą kartkę otrzymał Nicholas Opoku za zagranie ręką w polu karnym.

Udinese Calcio
3
2
1
1
1
79'

Po strzale Jose Callejona zagranie ręką Nicolasa Opoku w polu karnym i będzie jedenastka dla Napoli.

16
7
5
6
4
78'

Udinese pokazuje, dlaczego legitymuje się tak słabymi statystykami w ofensywie. Lekarstwem na kłopoty gospodarzy nie jest, zdaniem szkoleniowca, wejście Łukasza Teodorczyka.

4
3
3
4
6
75'

Piotr Zieliński huknął w bramkarza. Wcześniej jednak powędrowała w górę chorągiewka sędziego, więc nieudane uderzenie pomocnika Napoli nie miało już specjalnego znaczenia. Na spalonym był Jose Callejon.

3
4
3
4
6
74'

Napoli. Schodzi: Arkadiusz Milik. Wchodzi: Marek Hamsik.

70'

20 minut do końca regulaminowego czasu i można już powiedzieć, że druga połowa nie udźwignęła ciężaru bycia kontynuacją pierwszej. Więcej kartek niż groźnych strzałów.

1
1
2
68'

Udinese. Schodzi: Valon Behrami. Wchodzi: Antonin Barak.

67'

Ciekawie zagrał Piotr Zieliński. Po balansie ciałem wstrzelił piłkę pod nogi Samira, który nieomal wpakował ja z bliska do własnej siatki.

2
3
2
65'

Ataki Napoli z wykorzystaniem lewego skrzydła, gdzie znajduje się Piotr Zieliński. Polak wymienił podania z Elseidem Hysajem, po czym oddał uderzenie zza szesnastki obok bramki. Był rykoszet, więc po akcji byłego zawodnika Udinese Calcio korner dla Azzurrich.

1
2
1
2
61'

Kalidou Koulibaly spisał się fenomenalnie we własnym polu karnym. Wślizg Senegalczyka w odpowiednim momencie uniemożliwił zdobycie gola z bliska Rodrigo de Paulowi.

1
59'

Żółtą kartkę otrzymał Dries Mertens za niebezpieczną grę w powietrzu.

2
1
1
1
58'

Żółtą kartkę otrzymał Rodrigo De Paul za faul na Kevinie Malcuicie.

1
56'

Żółtą kartkę otrzymał Allan za faul na Rolando Mandragorze.

SSC Napoli
2
1
1
54'

Sędzia wybrał się na romowę z Carlo Ancelottim. Trener Napoli miał dużo do powiedzenia Maurizio Marianiego po starciach Kevina Malcuita z Jensem Strygerem Larsenem, a także Driesa Mertensa z Samirem.

1
3
1
52'

Zdaniem sędziego Valon Behrami zgodnie z przepisami wygrał pojedynek z Piotrem Zielińskim. Reprezentant Polski upadł, ale nie doczekał się spodziewanego gwizdka.

50'

Futbolówka w posiadaniu podopiecznych Carlo Ancelottiego, których przewaga w posiadaniu piłki jest niepodważalna.

1
48'

Tak samo jak na początku meczu tak na starcie drugiej części jest przerwa spowodowana urazem. Ucierpiał Samir i potrzebował masażysty z zamrażaczem.

1
3
1
2
46'

Siatka sklejona, więc piłka w grze.

4
1
19:54

Trzeba naprawić siatkę, dlatego piłkarze muszą czekać na murawie na wznowienie meczu.

4
4
Czy Udinese Calcio wyrówna po przerwie?
1
45+4'

Udinese Calcio mogło wyrównać w czasie doliczonym do pierwszej połowy. Ignacio Pussetto był o włos od wpakowania futbolówki do bramki Orestisa Karnezisa.

1
45'

1
1
2
1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Raul Albiol za faul na Rolando Mandragorze.

1
1
1
1
43'

Zza pola karnego mierzył Arkadiusz Milik. Trafił w przeciwnika. Minęło pięć sekund i ten sam zawodnik główkował obok bramki po dośrodkowaniu z prawego skrzydła.

2
1
3
1
1
41'

Wymieniają podania przyjezdni. Wreszcie Piotr Zieliński przyspieszył grę i starał się uruchomić mocnym wstrzeleniem Arkadiusza Milika. Interweniowali ciasno ustawieni Bianconeri.

1
1
1
2
39'

Arkadiusz Milik zostaje na boisku. Sędzia uznał, że żółta kartka wystarczy napastnikowi Napoli.

13
4
3
1
7
38'

Sędzia sprawdza, czy Arkadiuszowi Milikowi należy się czerwona kartka.

5
6
5
5
36'

Żółtą kartkę otrzymał Arkadiusz Milik za faul na Rodrigo de Paulu.

12
4
4
4
8
35'

Udinese. Schodzi: William Ekong. Wchodzi: Nicholas Opoku.

32'

Piotr Zieliński strzelił z powietrza po miękkim podaniu Allana. Futbolówka po uderzeniu pomocnika Napoli trafiła w boczną siatkę. Arkadiusz Milik domagał się od rodaka podania, a otrzymał w zamian jedynie przeprosiny.

1
2
5
3
5
30'

Fabian Ruiz próbował uruchomić krótkim podaniem Arkadiusza Milika. Zrozumiał zamysł Hiszpana przeciwnik, konkretnie Rolando Mandragora i nie pozwolił reprezentantowi Polski na oddanie strzału.

1
2
1
1
27'

Nieudane dośrodkowanie Piotra Zielińskiego. Futbolówka nie trafiła do ustawionych w polu karnym zawodników Napoli, natomiast przeleciała obok bramki Udinese Calcio.

2
2
23'

Świetna szansa na wyrównanie! Kevin Lasagna zgubił obrońców Napoli i w pełnym biegu oddał uderzenie z kilkunastu metrów. Reprezentant Włoch został powstrzymany dopiero przez Orestisa Karnezisa.

1
1
1
1
2
22'

Dwa uderzenia ostrzegawcze. Seko Fofana trafił w nogi defensora Napoli, a poprawka Rodrigo De Paula była wyraźnie niecelna.

1
1
20'

Mało interesujący fragment spotkania. Udinese Calcio stara się zepchnąć Napoli na własną połowę bez specjalnego powodzenia.

1
2
1
18'

Zdecydowana przewaga Azzurrich w Udine. Podopieczni Carlo Ancelottiego rozsądnie wymieniają podania i nie pozwalają dojść do głosu gospodarzom.

1
1
1
15'

Żółtą kartkę otrzymał Ignacio Pussetto za ostre przewinienie.

Ignacio Pussetto #23
2
2
1
14'

Gol! Strzelił Fabian Ruiz.

Fabian Ruiz nie potrzebował dużo czasu, żeby zaaklimatyzować się na boisku. 10 minut po wejściu z ławki rezerwowych Hiszpan popisał się świetnym uderzeniem prawą nogą w narożnik bramki Simone Scuffeta.

SSC Napoli
23
16
6
2
2
12'

Świetny powrót Kevina Malcuita, który przeciął dobrze zapowiadające się podanie na skrzydło Seko Fofany. Po przechwycie Francuza i błędzie Simone Scuffeta uderzenie Jose Callejona ponad poprzeczką.

1
1
1
10'

Premierowe uderzenie. Jose Callejon sprawdził czujność Simone Scuffeta strzałem po ziemi zza pola karnego. Młody Włoch nie miał problemu z zatrzymaniem szybko sunącej futbolówki.

2
1
1
1
8'

Napoli w posiadaniu piłki. Ostra gra gospodarzy utrudnia Azzurrim złapanie odpowiedniego rytmu i stworzenie pierwszej sytuacji podbramkowej.

2
1
5'

Kolejna przerwa w grze spowodowana urazem. Trafiony w twarz został Jose Callejon i potrzebował chwili Hiszpan, żeby dojść do siebie po tym ciosie.

2
1
3
4'

Napoli. Schodzi: Simone Verdi. Wchodzi: Fabian Ruiz.

1
6
5
5
2'

Krótko po rozpoczęciu spotkania Simone Verdi przysiadł na murawie. Włoch ma problem ze zdrowiem.