Serie A: 34. kolejka
28 kwi 2019 12:30
90+2'

Jose Callejon strzelił po raz drugi w słupek! Po podaniu Adama Ounasa skrzydłowy miał sporo miejsca oraz czasu w polu karnym, ale nie potrafił tego w stu procentach wykorzystać. Jose Callejon trafił po ziemi w obramowanie.

1
2
1
90'

Cztery doliczone minuty.

4
3
1
2
1
87'

Napoli. Schodzi: Kevin Malcuit. Wchodzi: Raul Albiol.

1
87'

Niebieski zabrał piłkę żółtemu, żółty niebieskiemu, a całe zamieszanie zakończyło się uderzeniem Driesa Mertensa w nogi Marco Sportiello.

1
2
komentarz

1
2
1
85'

Adam Ounas nie dobił piłki do bramki po strzale Jose Callejona. Zdążył zaasekurować się Marco Sportiello. Za moment ostatnia roszada personalna w tym spotkaniu.

3
1
81'

Żółtą kartkę otrzymał Federico Dionisi za ostre przewinienie.

Federico Dionisi #18
Frosinone Calcio
1
1
79'

Żółtą kartkę otrzymał Fabian Ruiz za kłótnie.

SSC Napoli
1
1
1
1
1
79'

Żółtą kartkę otrzymał Mirko Gori za kłótnie.

Mirko Gori #6
1
1
1
78'

Napoli. Schodzi: Arkadiusz Milik. Wchodzi: Adam Ounas.

3
3
4
7
6
76'

Frosinone Calcio. Schodzi: Luca Valzania. Wchodzi: Daniel Ciofani.

Daniel Ciofani #16
Luca Valzania #8
3
2
2
1
75'

Został kwadrans regulaminowego czasu. Główną niewiadomą pozostaje rozmiar zwycięstwa zespołu Carlo Ancelottiego. Nie powiększył przewagi Piotr Zieliński, który za bardzo rozpędził się na połowie przeciwników i sfaulował jednego z nich.

2
3
1
3
73'

Napoli. Schodzi: Amin Younes. Wchodzi: Simone Verdi.

71'

Kevin Malcuit interweniował w środku własnego pola karnego i nie pozwolił żadnemu zawodnikowi w żółtym stroju na zatrudnienie Davida Ospiny.

2
3
komentarz

2
69'

Arkadiusz Milik nie wykorzystał rzutu wolnego po faulu na Piotrze Zielińskim. Piłka po strzale byłego zawodnika Ajaksu Amsterdam przeleciała obok spojenia słupka z poprzeczką.

5
5
2
4
7
68'

Przewinienie na Piotrze Zielińskim blisko pola karnego. Nie zmądrzeli gospodarze.

5
4
3
2
66'

Frosinone Calcio. Schodzi: Marcello Trotta. Wchodzi: Federico Dionisi.

1
1
64'

Trzęsie się jeszcze bramka Frosinone Calcio. Kolejne trafienie Napoli było o włos. Jose Callejon trafił w słupek, a dobitka Fabiana Ruiza była w poprzeczkę. Zabrał Hiszpan drugą asystę Arkadiuszowi Milikowi.

1
2
3
62'

Dwa uderzenia zawodników Frosinone. Andrea Pinamonti zablokowany, a po próbie Mirko Goriego futbolówka przeleciała obok bramki Davida Ospiny.

1
1
61'

Uciekła piłka Arkadiuszowi Milikowi. Dobrze przyjmował napastnik Napoli i starał się oddać uderzenie. W ostatnim momencie nie pozwolił na to Lorenzo Ariaudo. Tylko korner dla wicelidera.

3
4
1
2
5
59'

Lądowanie Davida Ospiny poza bandami reklamowymi. Został nieelegancko wypchnięty przez Mirko Goriego, choć piłka była już daleko poza boiskiem.

1
1
1
56'

Frosinone Calcio. Schodzi: Paolo Ghiglione. Wchodzi: Luca Paganini.

Luca Paganini #15
Paolo Ghiglione #5
2
1
1
54'

Faul Arkadiusza Milika w pojedynku z Edoardo Goldanigą w polu karnym zespołu z Frosinone.

4
2
3
1
3
52'

Frosinone Calcio przejęło piłkę. Prawdopodobnie nic nie wyczaruje w ataku pozycyjnym, ale skreślać beniaminka nie wypada.

1
1
2
1
1
49'

Gol! Strzelił Amin Younes. Asystował mu Arkadiusz Milik.

Napoli już trzyma dłonie na trzech punktach. Amin Younes dostaje brawa od Carlo Ancelottiego za kolejny udany atak. Tym razem zakończony płaskim strzałem do bramki. Zanim pokonał Marco Sportiello wymienił podania z Arkadiuszem Milikiem. Asysta na koncie Polaka.

42
21
6
4
4
47'

Druga połowa rozpoczęła się strzałem Piotra Zielińskiego. Marco Sportiello nie miał prawa mieć problemu z zatrzymaniem piłki.

2
1
1
2
46'

1
Czy Frosinone Calcio wyrówna po przerwie?
3
1
45'

Żółtą kartkę otrzymał Paolo Ghiglione za odkopnięcie piłki.

2
2
1
1
41'

Na razie w ataku Napoli. Akcja Driesa Mertensa z Jose Callejonem. Hiszpanowi nie udało się pokonać Marco Sportiello.

1
1
1
40'

Jeszcze kilka minut zostało gospodarzom na wyrównanie w pierwszej połowie. Na razie stworzyli jedną klarowną sytuację podbramkową, którą zmarnował Andrea Pinamonti.

1
1
37'

Ponownie Dries Mertens. Belg tym razem minimalnie przestrzelił. Niezłe uderzenie z rzutu wolnego, jednak pół metra ponad bramką Marco Sportiello.

1
1
36'

Kolejny faul na Aminie Younesie blisko pola karnego.

3
1
2
34'

Arkadiusz Milik nie oddał jeszcze strzału. Napastnik Napoli schowany za plecami obrońców Frosinone Calcio i nie dochodzi do posyłanych w jego kierunku podań.

1
1
3
2
10
30'

Podanie w pole karne Napoli do Andrei Pinamontiego. Napastnik wypożyczony z Interu Mediolan nie oddał czystego uderzenia i w zasadzie podał piłkę Davidowi Ospinie.

1
28'

Kevin Malcuit musiał asekurować Kalidou Koulibaliego, co nie zdarza się często. Na dodatek napastnik Frosinone Calcio był na spalonym, więc pomyłka Senegalczyka i tak byłaby bez konsekwencji.

2
1
1
1
26'

Dla odmiany faul na Fabianie Ruizie w środkowej strefie boiska.

1
1
2
1
1
24'

Za ostro Jose Callejon w bocznym sektorze boiska. Nie mazał się faulowany zawodnik Frosinone Calcio i szybko wznowił grę od rzutu wolnego.

2
1
3
22'

Pozostaje wysoko Napoli po strzale do bramki Driesa Mertensa. Beniaminek nadal czeka na ruch wicemistrza Włoch.

2
2
2
3
2
19'

Gol! Strzelił Dries Mertens.

Nadeszła kara za bezsensowne przewinienie zawodników z Frosinone. Do stojącej piłki podszedł Dries Mertens i oddał perfekcyjne uderzenie z rzutu wolnego. Poszybował Marco Sportiello, ale nic nie zdziałał. Doskonale podkręcona piłka wylądowała w okienku bramki.

43
26
15
3
6
18'

Faul na Aminie Younesie blisko linii pola karnego Frosinone.

2
2
2
2
3
16'

Akcja indywidualna Amina Younesa, który znalazł się na lewym skrzydle. Pomocnik Napoli wymenewrował obrońców Frosinone, ale nie pokonał swoim technicznym uderzeniem Marco Sportiello. Efektowna interwencja!

1
13'

Ponownie polował w polu karnym Dries Mertens. Po płaskim dośrodkowaniu Jose Callejona nie udało się reprezentantowi Belgii wpakować futbolówki do bramki Marco Sportiello.

1
1
2
4
11'

Po rzucie rożnym główkował w środek pola karnego Dries Mertens. Nikomu nie udało się skorzystać ze zgrania napastnika Napoli, a na dodatek ten ucierpiał.

2
2
2
4
8'

Cała grupa zawodników Frosinone Calcio w polu karnym Napoli. Nie rozegrali tego dobrze, a mogli prowadzić. Na solowe rozwiązanie zdecydował się Andrea Pinamonti, który spudłował z kilkunastu metrów.

2
1
1
5
8'

Podanie do Arkadiusza Milika, który za wcześnie znalazł się za linią obrońców Frosinone Calcio. Sędzia asystent zasygnalizował spalonego.

4
5
3
5
7
5'

Kombinacja beniaminka. Kalidou Koulibaly nie pozwolił jednak przeciwnikowi na dojście do piłki w polu karnym.

2
3
1
2
3'

Frosinone Calcio w żółtych koszulkach i spodenkach. Napoli na błękitno-biało. Pierwsza akcja Azzurrich zakończona strzałem Fabiana Ruiza z kilkunastu metrów w bramkarza.

5
4
1
3
Czy SSC Napoli wygra mecz z Frosinone Calcio?