Radosław Janukiewicz górą w pojedynku z Carlitosem i Legia Warszawa wciąż nie może być pewna awansu.

4
2
12
87'

Ostatnie szanse Chojniczanki na wyrównanie i doprowadzenie do dogrywki. Szybują dośrodkowania w pole karne Legii Warszawa. Podopieczni Przemysława Cecherza stawiają wszystko na jedną kartę.

12
3
1
1
1
83'

Coraz więcej fauli Legionistów. Trochę ryzykował Paweł Stolarski, kiedy atakował nieprzepisowo Wojciecha Trochima, ponieważ ma już żółtą kartkę na koncie.

2
1
1
8
81'

Żółtą kartkę otrzymał Artur Jędrzejczyk za atak w nogi przeciwnika.

10
6
3
3
6
80'

Żółtą kartkę otrzymał Paweł Stolarski za faul na Karolu Gardzielewiczu.

5
3
2
5
9
78'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego poszybowało w kierunku Cafu. Pomocnik Legii Warszawa nie oddał jednak strzału. Czujna obrona z Chojnic.

3
3
2
77'

Po przewinieniu Krzysztofa Danielewicza na Pawle Stolarskim rzut wolny dla Legii Warszawa.

4
2
6
74'

Krzysztof Danielewicz próbował zaskoczyć Arkadiusza Malarza bezpośrednio z rzutu rożnego. Bramkarz Legii Warszawa był czujny i odbił piłkę. Zanosiło się na jeszcze jedną okazją do wyrównania, jednak sędzia asystent zasygnalizował spalonego Kamila Sylwestrzaka.

4
2
2
2
5
70'

20 minut do końca regulaminowego czasu. Chojniczanka jest aktywniejsza w drugiej połowie, zmusiła jednym strzałem do wysiłku Arkadiusza Malarza, ale nie potrafi wyrównać.

2
4
2
1
1
67'

Wojciech Trochim w centrum wydarzeń. Najpierw wykonał nieudane dośrodkowanie, a po chwili domagał się od sędziego odgwizdania faulu.

3
4
3
2
65'

Żółtą kartkę otrzymał Dominik Nagy za faul na Miłoszu Przybeckim.

9
6
5
2
5
61'

Andre Martins stał przed polem karnym Chojniczanki. Stłoczeni w szesnastce przeciwnika przyjezdni zdecydowali się wycofać piłkę do swojego pomocnika, którego strzał pozostawiał dużo do życzenia.

5
3
2
2
2
59'

Po podaniu piłka miała trafić do Emila Drozdowicza. Zabrakło dokładności podopiecznym Przemysława Cecherza i futbolówka wylądowała poza boiskiem.

2
2
1
2
1
57'
54'

W tej samej minucie próba przelobowania Radosława Janukiewicza. Miał szczęście bramkarz gospodarzy, że po zagraniu Carlitosa piłka wylądowała na górnej siatce.

3
2
3
3
54'

Tym razem uderzenie Chojniczanki w światło bramki! Na wysokości zadania stanął Arkadiusz Malarz, który interweniował popisowo po strzale Emila Drozdowicza, którego obsłużył dośrodkowaniem Wojciech Trochim.

3
1
1
4
53'

Szansa na wyrównanie z rzutu wolnego. Niezła pozycja do oddania strzału, do piłki podszedł Krzysztof Danielewicz, ale nie wykonał dobrze stałego fragmentu. Pudło i od bramki Arkadiusz Malarz.

7
3
1
2
3
50'

Chwyt Radosława Janukiewicza po dośrodkowaniu Pawła Stolarskiego. Bramkarz Chojniczanki starał się szybko uruchomić ustawionych w przodzie zawodników.

1
1
4
1
1
48'

Nie ma gwizdka, choć Michał Pazdan ostro potraktował Emila Drozdowicza w okolicy koła środkowego. Wojciech Myć nakazuje doświadczonemu zawodnikowi kontynuować grę.

2
1
3
1
4
46'

Sędzia wznowił grę. Czas na drugą połowę.

1
45+1'

Sebastian Szymański mógł wymierzyć gospodarzom karę za błąd Jacka Podgórskiego. Skórę swojego kompana uratował Radosław Janukiewicz!

4
4
2
2
2
45'

Doliczone dwie minuty do regulaminowego czasu.

2
2
1
3
42'

Legia. Schodzi: Jose Kante. Wchodzi: Carlitos.

5
1
9
2
1
40'

W posiadaniu piłki mimo prowadzenia Legia Warszawa. Stara się w ten sposób kontrolować wydarzenia i przynajmniej utrzymać przewagę do przerwy.

4
3
2
1
2
37'

Po faulu na Januszu Surdykowskim gospodarze mieli szansę na wyrównanie z rzutu wolnego. Ich uderzenia zostały jednak zablokowane i Arkadiusz Malarz tylko obserwował sytuację.

4
1
1
2
33'

Miłosz Przybecki pojawił się na murawie tuż przed golem Legii Warszawa. Musi od razu brać się za odrabianie strat. Po strzale byłego zawodnika Ruchu Chorzów futbolówka minęła bramkę Arkadiusza Malarza.

3
2
1
1
31'

Piłka znalazła się w bramce Chojniczanki po raz drugi w tym meczu. Miroslav Radović nie ma jednak gola na koncie. Sędzia Wojciech Myć cofnął akcję.

7
11
6
5
10
28'

Gol! Strzelił Michał Pazdan. Asystował mu Cafu.

Pierwszy szturm nie przyniósł mistrzowi Polski gola, ale drugi już tak. Michał Pazdan dał prowadzenie Legii Warszawa! Defensor wbiegł w pole karne Chojniczanki, wyskoczył tam wysoko i strzałem głową pokonał Radosława Janukiewicza.

Asysta:
78
56
22
21
37
26'

Piłka po strzale Sebastiana Szymańskiego przeleciała ponad bramką Chojniczanki. Był drobny rykoszet, dlatego będzie jeszcze korner.

4
7
2
3
1
23'

Krótka przerwa w grze spowodowana urazem Damiana Piotrowskiego. Pomocnik strzelił gola w poprzednim meczu Chojniczanki z Garbarnią i ma ochotę na powtórzenie wyczynu w spotkaniu pucharowym.

2
4
1
1
20'

Początkowo Jacek Podgórski pracował głównie w defensywie, obecnie młody zawodnik szarżuje już po połowie Legii Warszawa. Jego dośrodkowania nie sprawiają jednak problemu gościom.

3
2
2
2
3
18'

Wbiegli w pole karne mistrza kraju Wojciech Trochim oraz Emil Drozdowicz, ale nie oddali uderzenia po dośrodkowaniu Jacka Podgórskiego.

1
3
3
5
15'

Musiał się wysilić Radosław Janukiewicz. Efektowna parada bramkarza Chojniczanki po strzale Dominika Nagiego z kilkunastu metrów. Początkowy kwadrans pojedynku z rumieńcami.

1
1
2
1
2
12'

Pierwsza riposta Chojniczanki. Po nieudanie wykonanym rzucie rożnym przez Legię Warszawa ruszył z kontratakiem Emil Drozdowicz. Po podaniu byłego napastnika Bruk-Betu Termaliki Nieciecza uderzył nieznacznie obok słupka Damian Piotrowski.

8
4
1
1
4
11'

Nie zmienia się obraz spotkania, atakuje Legia Warszawa. Sebastian Szymański połowicznie wygrał pojedynek z Przemysławem Pietruszką i stołeczna drużyna wywalczyła dla siebie korner.

2
2
3
3
8'

Pod naciskiem pressingu Legii Warszawa pomylił się nawet tak doświadczony zawodnik jak Radosław Janukiewicz. Po jego podaniu futbolówka poza boiskiem.

3
4
3
1
7'

Jose Kante usiłował zaskoczyć Radosława Janukiewicza strzałem lewą nogą. Ciekawa ta próba, ale zabrakło napastnikowi Legii Warszawa dokładności.

2
3
1
2
2
5'

Karol Gardzielewicz musi się obudzić. Zaledwie pięć minut za zawodnikami, a młodzian już spóźniony wracał ze spalonego i zmarnował podanie Radosława Janukiewicza.

4
3
1
1
3'

Legia Warszawa próbuje zepchnąć swojego przeciwnika w jego pole karne. Sędzia studzi impet przyjezdnych, ponieważ odgwizdał faul w walce o piłkę po wrzucie z autu Artura Jędrzejczyka.

5
3
1
2
1
17:02

Z powodu dogrywki w meczu Lecha Poznań trzeba odrobinę dłużej zaczekać na początek pojedynku w Chojnicach.

16:35

Kluby z Chojnic i Warszawy rywalizowały w Pucharze Polski w 2015 roku. Dwukrotnie lepsza okazała się Legia, która na wyjeździe zwyciężyła 2:1, natomiast przy Łazienkowskiej zbiła Chojniczankę 4:1.

2
16:35

Chojniczanka powraca na własny stadion po małym tournee po województwie małopolskim. Porażka 1:2 z Bruk-Betem Termalicą była rozczarowaniem, ale podopieczni Przemysława Cecherza zdążyli się po niej poprawić i wygrali 2:1 z Garbarnią Kraków.

1
16:35

Legia Warszawa zagra w Chojnicach po odniesieniu dwóch zwycięstw w Lotto Ekstraklasie. Stołeczna drużyna pokonała w prestiżowym pojedynku Lecha Poznań. W weekend rozprawiła się natomiast z beniaminkiem Miedzią Legnica.