(0:2)
Zakończony

Piast Gliwice

90+2'

GKS 1962 Jastrzębie nie wykorzystał szansy na wyrównanie z rzutu rożnego. Zbyt krótkie dośrodkowanie zostało zneutralizowane przez Piasta.

3
2
2
3
1
90'

Doliczone trzy minuty do regulaminowego czasu.

1
1
1
1
1
88'

Piotr Parzyszek po raz drugi nie potrafił "zamknąć" spotkania. Z taką skutecznością trudno liczyć na regularne granie. Napastnik Piasta Gliwice miał mnóstwo miejsca, a trafił prosto w golkipera GKS-u 1962 Jastrzębie.

1
1
1
1
1
86'

Żółtą kartkę otrzymał Piotr Pacholski za faul na Piotrze Parzyszku.

4
1
1
2
85'

Gliwiczanie wywalczyli rzut wolny na połowie przeciwnika. Nie spieszyli się z jego wykonaniem.

1
1
1
1
83'

GKS 1962 Jastrzębie będzie starał się wyrównać do końca spotkania. Piast Gliwice niby miał wszystko pod kontrolą, ale aktualnie wcale nie wygląda na pewnego siebie.

1
1
2
1
81'

Piast. Schodzi: Karsten Ayong. Wchodzi: Gerard Badia.

77'

Kamil Adamek nie opanował dobrze piłki po dośrodkowaniu. To ułatwiło interwencję defensorowi Piasta Gliwice.

2
1
2
1
74'

Gol! Strzelił Dawid Weis.

Bramka kontaktowa i jeszcze powinno być interesująco w kwadransie poprzedzającym koniec regulaminowego czasu. Dawid Weis strzelił na 1:2 technicznie po podaniu Patryka Skóreckiego.

6
3
1
1
5
69'

Po podaniu Mateusza Maka piłka trafiła pod nogi Piotra Parzyszka. Napastnik Piasta Gliwice miał szansę na "zamknięcie" meczu trzecim golem, ale nie trafił w bramkę Grzegorza Drazika.

1
1
1
1
68'

Wyszedł w powietrze Piotr Parzyszek i próbował zakończyć dobrym strzałem dośrodkowanie Patryka Sokołowskiego. Po przeciwnej stronie boiska akcja GKS-u 1962 Jastrzębie, którą próbował sfinalizować Bartosz Jaroszek.

1
1
1
1
65'
64'
2
1
1
2
1
62'

Mocna próba Farida Aliego. Jeszcze raz futbolówka przeleciała obok bramki, której pilnuje w tym meczu Jakub Szmatuła.

2
1
1
1
61'
61'

Godzina rywalizacji za zawodnikami i utrzymuje się dwubramkowe prowadzenie Piasta Gliwice. Jarosław Skrobacz zastanawia się nad przeprowadzeniem zmian. Na ławce rezerwowych między innymi Kamil Adamek.

2
1
1
1
58'

Również Damian Tront nie oddał celnego strzału. Pomocnik gospodarzy miał szansę na skierowanie piłki do bramki po akcji Farida Aliego, jednak zabrakło mu precyzji.

2
1
1
1
52'

Kamil Jadach strzelił ponad bramką zza pola karnego Piasta Gliwice. Dość rozpaczliwa i nieudana próba bocznego pomocnika z Jastrzębia Zdroju.

3
50'

Spokojnie rozgrywa Piast Gliwice. Każda minuta przybliża go do awansu. Nawet udało się przyjezdnym wymienić kilkanaście podań w środkowej strefie boiska.

2
48'

Bez zmian personalnych w przerwie. Ciekawe, czy w szatni gospodarzy doszło do konstruktywnej narady między połowami.