Temperatura meczu spadła, na boisku dzieje się już niewiele ciekawego.

4
7
8
86'

Potężny płaski strzał z rzutu wolnego z 30 metrów oddał Frankiewicz i Dusan Kuciak interweniował z niemałymi kłopotami.

11
5
6
3
4
83'

Lechia gra spokojnie, szanuje piłkę i raczej nie da już sobie zrobić krzywdy.

17
8
1
1
1
81'

Resovia. Schodzi: Bartłomiej Buczek. Wchodzi: Przemysław Pyrdek.

1
78'

Resovia jeszcze szarpie, ale doprowadzenie przez nią do remisu należałoby rozpatrywać w kategoriach cudu.

6
6
4
5
6
74'

Lechia. Schodzi: Karol Fila. Wchodzi: Joao Nunes.

8
5
4
5
3
73'

Resovia. Schodzi: Michał Ogrodnik. Wchodzi: Mateusz Kantor.

Michał Ogrodnik #10
4
2
6
2
2
72'

Kapitalna szansa Resovii, by jeszcze wrócić do gry! Po dośrodkowaniu Mikulca, z najbliższej odległości główkował Buczek i piłkę z linii bramkowej wybił Michał Nalepa!

8
3
2
1
70'

Gol! Strzelił Lukas Haraslin.

3:1 dla Lechii! Świetną indywidualną szarżę przeprowadził Haraslin, który wpadł w pole karne, minął dwóch rywali i trafił do siatki z ostrego kąta.

66
32
9
12
14
66'

Resovia. Schodzi: Paweł Hass. Wchodzi: Wadym Straszkewycz.

6
64'

Mały bilard w polu karnym gospodarzy po dośrodkowaniu Sobiecha i ostatecznie piłkę złapał Daniel.

4
2
3
4
4
61'

Gol! Strzelił Artur Sobiech. Asystował mu Michał Nalepa.

Lechia już prowadzi! Po długim podaniu Nalepy Sobiech zgubił krycie bardzo źle interweniującego Bartłomieja Makowskiego i pokonał Daniela pewnym uderzeniem pod poprzeczkę.

67
39
9
23
22
60'

Artur Sobiech ruszył do prostopadłego podania, został jednak uprzedzony przez obrońcę Resovii.

10
9
5
7
10
57'

Gol! Strzelił Steven Vitoria. Asystował mu Artur Sobiech.

Lechia wyrównała! Po dośrodkowaniu Wolskiego z rzutu rożnego nieudanie główkował Sobiech, wyszło z tego jednak świetne zgranie do niepilnowanego Vitorii i ten wpakował piłkę do siatki strzałem z ostrego kąta.

74
30
7
22
35
55'

Bardzo groźna kontra Resovii! Lechiści poradzili sobie z dwoma dośrodkowianiami gospodarzy, w końcu potężnie z 14 metrów uderzył Antonik, jednak piłka poszybowała nad poprzeczką.

8
8
2
2
2
53'

Lechia wciąż nie potrafi wypracować wyraźnej przewagi. Organizacja gospodarzy w tyłach na razie imponująca.

12
8
1
5
6
49'

Po dośrodkowaniu Fili i rykoszecie od Sobiecha, Daniel wybił piłkę na rzut rożny.

6
3
2
2
1
46'
46'

Lechia. Schodzi: Michał Mak. Wchodzi: Lukas Haraslin.

19
12
2
3
3
46'

Początek drugiej połowy.

3
3
1
1
45'

Doliczona 1 minuta.

5
1
2
2
3
45'

Z rzutu wolnego zbyt lekko strzelił Flavio Paixao i Daniela wyręczył przed bramką interweniujący głową Ogrodnik.

2
6
1
4
2
44'

Lechia przez chwilę w dziesiątkę, z pomocy lekarskiej musiał skorzystać Tomasz Makowski.

4
4
6
4
3
42'

Antonik świetnie wypracował sobie pozycję przed polem karnym, ale jego płaskie uderzenie było nieco zbyt lekkie i piłkę złapał Dusan Kuciak.

2
2
3
2
1
40'

Z dystansu tuż obok słupka huknął Mikulec!

3
3
9
1
1
38'

Mogło być 2:0! Po fatalnym błędzie Kuciaka Hass uderzał z ostrego kąta i piłkę zmierzającą do siatki wybił Steven Vitoria!

3
2
3
3
6
38'

Gospodarze fatalnie rozegrali rzut wolny, dośrodkowanie Mikulca zostało zablokowane i Lechia wyszła z kontrą. Nie potrafiła jej jednak dobrze wykorzystać.

1
5
3
1
37'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mateusz Lewandowski.

4
1
1
1
6
34'

Teraz ogromny kocioł w polu karnym Resovii po akcji Maka! Domoń wybijał piłkę tuż sprzed linii bramkowej.

1
1
3
2
33'

Mecz nie porywa. Resovia czeka na ruch rywala, a Lechia nie ma pomysłu na stworzenie poważnego zagrożenia.

2
4
1
2
4
29'

Z lewego skrzydła w pole karne Resovii wpadł Rafał Wolski, zatrzymał go jednak obrońca. Goście reklamowali jeszcze zagranie ręką, lecz podstaw do wskazania na "wapno" nie było.

3
3
3
2
4
26'

Goście próbują ataku pozycyjnego, ale idzie im jak po grudzie. Takiej grze nie sprzyja też nie najlepszy stan boiska.

4
8
6
4
3
22'

Lechia na razie gra bardzo słabo i nie potrafi poważnie zagrozić bramce Resovii.

8
14
5
9
9
19'

Poderwali się teraz gdańszczanie i próbują szybko odpowiedzieć. Na razie jednak Resovia prezentuje się bardzo solidnie.

4
7
3
3
3
15'

Gol! Strzelił Paweł Hass. Asystował mu Michał Ogrodnik.

Świetna szybka akcja II-ligowca i mamy sensację! Ogrodnik ruszył lewym skrzydłem, podał w tempo do Hassa, a ten uciekł obrońcom Lechii i pokonał Kuciaka strzałem z ostrego kąta.

47
13'

Na razie w ogóle nie widać różnicy dwóch klas, jaka dzieli oba zespoły. Lechia nie forsuje tempa.

2
2
2
2
4
11'

Antonik spróbował strzału z narożnika boiska, ale został zablokowany przez Makowskiego.

4
2
2
2
8'

Na razie mamy badanie sił. Dość wyrównane pierwsze minuty w Rzeszowie.

5
2
5
5'

Gospodarze poradzili sobie z dośrodkowaniem Wolskiego z prawej strony boiska.

6
5
3
4
4
2'

Lewym skrzydłem dynamicznie przedzierał się Ogrodnik i wszystko skończyło się faulem Fili. Rzut wolny nie przyniósł zagrożenia pod bramką Kuciaka.

6
3
2
2
3
12:53

O awansie decyduje jedno spotkanie. Zatem jeśli po 90 minutach będzie remis, sędzia zarządzi dogrywkę, a potem ewentualnie rzuty karne.