Dennis Odoi zablokował strzał Jesusa z kilku metrów.

1
2
1
82'

Tu się już nic wielkiego nie wydarzy. Gospodarze mają pełną kontrolę nad meczem.

1
81'

Fulham. Schodzi: Andre Schuerrle. Wchodzi: Floyd Ayite.

80'

Żółtą kartkę otrzymał Vincent Kompany.

2
1
1
1
1
78'

Man City. Schodzi: Brahim Diaz. Wchodzi: Riyad Mahrez.

73'

Kąśliwa centra De Bruyne z rzutu wolnego, jednak piłka minęła wszystkich w polu karnym i poleciała obok słupka.

3
1
70'

To nie musi być koniec strzelania gospodarzy, bo widać po nich, że wciąż mają apetyt na kolejne gole. Fulham już całkowicie odpuściło.

3
69'

Fulham. Schodzi: Tim Ream. Wchodzi: Maxime Le Marchand.

65'

Gol! Strzelił Brahim Diaz.

I mamy w końcu 2:0! Jesus trafił z ostrego kąta w słupek, ale potężna dobitka Diaza była już skuteczna.

21
11
2
1
1
64'

Manchester City ma bardzo dużą przewagę, ale nie potrafi zadać drugiego ciosu. Czas pokaże czy Fulham chociaż spróbuje to wykorzystać.

1
60'

Po drugiej stronie boiska podobną próbę podjął Brahim Diaz i piłka poleciała do "koszyczka" Sergio Rico.

1
2
1
58'

Andre Schuerrle zdecydował się na techniczne uderzenie z narożnika pola karnego - lekko i wprost w ręce bramkarza Man City.

1
57'

Non stop atakują gospodarze. Nie robią tego w jakimś zawrotnym tempie, ale dominują bezdyskusyjnie. Fulham nawet nie podejmuje walki.

53'

Techniczny strzał De Bruyne sprzed pola karnego - piłka minęła spojenie słupka z poprzeczką o niespełna metr.

1
1
1
1
1
51'

Gabriel Jesus zamknął dośrodkowanie z lewej strony boiska, ale z kilku metrów główkował obok słupka.

1
1
1
1
1
48'

Z rzutu wolnego z 25 metrów bardzo mocno uderzył Danilo. Piłka odbiła się od muru obrońców i minęła bramkę.

1
1
1
1
2
46'

Początek drugiej połowy.

3
45+1'

Znów świetna szansa miejscowych! Indywidualną szarżę kończył strzałem Gabriel Jesus i po rykoszecie piłka przeleciała tuż obok bramki.

2
2
2
2
3
45'

Doliczona 1 minuta.

5
1
1
1
44'

Doskonała szansa The Citizens! Kevin De Bruyne idealnie dośrodkował do Fodena i ten główkował tuż obok słupka.

3
1
2
1
1
41'

Sergio Rico niepewnie przeciął centrę De Bruyne z prawego skrzydła, ale zaasekurował go jeszcze Timothy Fosu-Mensah. Gospodarze nie zdołali oddać strzału.

1
2
38'

Gabriel Jesus przekombinował z prostopadłym podaniem w kierunku Sane i piłkę przejął Sergio Rico.

1
34'

Z ostrego kąta na wiwat huknął Leroy Sane i piłka poszybowała nad poprzeczką! To mogło być 2:0.

1
1
33'

Wreszcie dobra akcja The Cottagers! Andre Schuerrle podał na środek pola karnego do Mitrovicia, ale ten został zablokowany przy próbie strzału i Arijanet Muric nie musiał interweniować.

31'

Mecz jest monotonny, bo stale atakują gospodarze. Ekipa Fulham w zasadzie statystuje.

1
1
28'

Z rzutu wolnego z niemal 30 metrów mocno i tuż nad poprzeczką uderzył Kevin De Bruyne.

1
24'

Z ostrego kąta potężnie strzelił Danilo i piłka odbiła się od zewnętrznej części słupka!

3
1
1
1
2
21'

Phil Foden przestrzelił z ostrego kąta. Gospodarze atakują z dużą swobodą, kolejne gole wydają się kwestią czasu.

1
1
1
1
1
18'

1:0 dla gospodarzy! Diaz dopadł do bezpańskiej piłki w polu karnym, oddał mocny strzał z ostrego kąta i rykoszet od jednego z zawodników Fulham sprawił, że Rico był bez szans.

22
12
7
4
4
15'

Arijanet Muric pewnie obronił anemiczny płaski strzał Luciano Vietto sprzed pola karnego.

2
1
14'

Niezła szansa Man City! Po interwencji Sergio Rico piłka trafiła na środek pola karnego do De Bruyne, ale strzał Belga przyblokował Andre Schuerrle.

2
12'

Tim Ream zastopował w polu karnym dośrodkowanie Danilo z prawego skrzydła.

1
9'

Temperatura meczu na razie nie jest zbyt wysoka. Przeważają gospodarze.

1
5'

Sergio Rico złapał piłkę po niezbyt groźnym strzale De Bruyne z ostrego kąta.

2
1
5'

Lepszy z tej pary zagra w ćwierćfinale ze zwycięzcą meczu Leicester City - Southampton.