Żadna z drużyn nie chce ryzykować. Remis satysfakcjonuje obydwa zespoły.

1
3
86'

Michy Batshuayi mógł dać Belgom wygraną, w bramce dobrze zachował się jednak Jasper Cillessen.

3
84'

Żółtą kartkę otrzymał Tonny Vilhena.

1
3
82'

Żółtą kartkę za niesportowe otrzymał Dedryck Boyata.

79'

Holendrzy atakują niezbyt często, Mignolet w bramce jednak jest skoncentrowany. Przed momentem obronił strzał Depay'a.

1
1
komentarz
77'

Gra wciąż toczy się w środku boiska. Akcjom brakuje dynamiki. Takie mecze mają jakikolwiek sens?

75'

Strzał Depay'a trafił w obrońcę Belgów. To mógł być gol.

1
73'
73'
68'

Niewiele dzieje się na boisku, tempo meczu spadło. Z murawy zaczyna wiać nudą.

1
64'

Przed szansą na gola znalazł się Chadli, do szczęścia jednak sporo brakowało.

1
62'

Już ponad 2/3 meczu za nami. Wydaje się, że jeden gol może zadecydować o wygranej drużyn. Na boisku wciąż częściej przy piłce Belgowie. Okazji kreują sobie jednak niewiele.

61'

Holandia. Schodzi: Arnaut Groeneveld. Wchodzi: Tonny Vilhena.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Arnaut Groeneveld #11
58'

Optyczna przewaga należy do Belgów. Holendrzy w miarę pewnie rozbijają ataki gospodarzy.

55'

Groźnie zapowiadała się akcja Belgów, na spalonym jednak Hazard.

53'

Powinno być 2:1. Jasper Cillessen uratował jednak Holendrów po uderzeniu rezerwowego Belgów. Strzelał Michy Batshuayi.

1
49'

Belgowie dążą do ponownego objęcia prowadzenia. Holendrzy chcą przeczekać pierwsze minuty.

46'

Gramy po przerwie.

1
46'

Belgia. Schodzi: Dries Mertens. Wchodzi: Denis Praet.

Denis Praet #19
1
46'

Belgia. Schodzi: Romelu Lukaku. Wchodzi: Michy Batshuayi.

46'

Belgia. Schodzi: Eden Hazard. Wchodzi: Thorgan Hazard.

46'

Holandia. Schodzi: Denzel Dumfries. Wchodzi: Hans Hateboer.

Denzel Dumfries #2
1
46'

Holandia. Schodzi: Matthijs de Ligt. Wchodzi: Pablo Rosario.

Pablo Rosario #17
1
41'

Pierwsz połowa dobiega końca. Kibice nie mogą narzekać na brak emocji.

1
1
38'

Odpowiedź Belgów. Uderzenie Hazarda, piłka jednak nie znalazła drogi do bramki.

1
1
35'

Cały czas więcej z gry mają Belgowie, ale brakuje spięć pod bramką Jaspera Cillessena.

1
33'

Groźnie z dystansu uderzył Promes, do szczęścia brakowało Holendrom niewiele.

1
31'

Strata gola podrażniła Belgów. Holendrzy jednak również chcą więcej.

1
27'

Gol! Strzelił Arnaut Groeneveld. Asystował mu Memphis Depay. W Brukseli już remis! Akcje Holendrów były coraz groźniejsze i gościom w końcu udało się zaskoczyć obronę gospodarzy. Na 1:1 trafił Groeneveld, który wykorzystał dogranie Depay'a. Wszystko zaczęło się od błędu w środku pola Castagne. W końcowej fazie akcji zawodnik Oranje zachował spokój i pewnie zdobył gola w sytuacji sam na sam.

Holandia
13
8
4
3
2
26'

Belgia nie pozwala jednak gościom na zbyt wiele.

1
1
23'

Strzelał Depay, piłka minęła jednak cel. Holandia gra coraz lepiej.

22'

Dośrodkowanie w pole karne, do piłki jednak nie doszedł Lukaku.

1
1
20'

Coraz więcej do powiedzenia mają Holendrzy. Oranje jednak wciąż bez okazji bramkowej.

1
17'

Holendrzy starali się zaatakować, ale to Belgowie wyprowadzili groźną kontrę. Do szczęścia zabrakło niewiele.

1
1
14'

Hazard rozegrał piłkę z Mertensem, następnie futbolówka dotarła do Lukaku, który główkował niecelnie.

1
11'

Cały czas Belgowie przy piłce. Czyżby Holendrzy po wysokiej wygranej nad Niemcami do meczu towarzyskiego przystąpili na zbyt wielkim luzie?

1
8'

Belgia po objęciu prowadzenia dąży do zdobycia kolejnych goli. Holandia w defensywie.

1
5'

Gol! Strzelił Dries Mertens. Cóż za początek Belgów! Piłka zbyt krótko wybita przez Holendów trafiła w okolicach pola karnego do Mertensa, a ten uderzeniem z woleja pokonał Jaspera Cillessena! Piękny gol. 1:0!

20
12
5
3
4
3'

Pierwsze minuty za nami. Jak na razie żadna z drużyn nie potrafi uzyskać przewagi.