06 gru 2018 20:30
88'

Raków. Schodzi: Maciej Domański. Wchodzi: Rafał Figiel.

86'

Gospodarze mogli zdobyć honorowego gola. Wigrom brakuje jednak szczęścia, a w bramce dobrze dysponowany jest Jakub Szumski.

82'

Raków. Schodzi: Marcin Listkowski. Wchodzi: Adam Radwański.

81'

To ostatnie minuty w wykonaniu obu drużyn w 2018 roku. Częstochowianie mogą być dumni z gry w Pucharze Polski oraz przede wszystkim Fortuna I lidze. Dużo gorzej jesień wspominać będą gracze Wigier.

78'

Żółtą kartkę otrzymał Adrian Karankiewicz.

77'

Petrasek mógł ustrzelić hat trick, ale głową uderzył niecelnie.

75'

Raków. Schodzi: Miłosz Szczepański. Wchodzi: Mateusz Zachara.

73'

Niewiele dzieje się na boisku. Wkrótce możemy spodziewać się zmian w zespole gości.

1
69'

Żółtą kartkę otrzymał Sebastian Musiolik.

Raków Częstochowa
1
64'

Minuty upływają, tempo gry dość wolne. Nikt nie chce ryzykować kontuzji na zmrożonej murawie. Stąd też niewielka liczba spięć podbramkowych.

1
1
61'

Raków gra na dużym luzie. Na trzech golach może się w Suwałkach nie zakończyć.

2
1
57'

Tylko przez kilka minut gracze Wigier okazywali chęć do gry. Po trzecim golu gospodarze przestali wierzyć w możliwość awansu.

1
1
2
53'

Gol! Strzelił Tomas Petrasek. Asystował mu Maciej Domański. Domański dośrodkował z rzutu rożnego, a Petrasek trafił na 3:0!

19
9
2
3
1
48'

W przerwie w szatni Wigier musiało być gorąco. Gospodarze po zmianie stron zaatakowali. Akcje Wigier napędza Polkowski.

1
2
46'

Wigry. Schodzi: Filip Karbowy. Wchodzi: Dawid Polkowski.

46'

Wigry. Schodzi: Bartosz Olszewski. Wchodzi: Bartosz Bida.

wchodzi Wchodzi
schodzi Schodzi
Bartosz Olszewski #4
46'

Wracamy do gry!

1
1
44'

Kopanina w środku pola, niewiele dzieje się na boisku w Suwałkach.

2
40'

Coraz bliżej przerwy, na którą czekają już wszyscy. Zimno daje się we znaki, a na boisku emocji jak na lekarstwo.

1
38'

Udane akcje Wigier można policzyć na palcach jednej ręki. Jeśli gościom udaje się dojść w pole karne, tam na niezbyt wiele pozwala im Szumski.

1
1
1
34'

Świetny mecz na roztrenowanie dla graczy Rakowa. Sprawa awansu już jest niemal ustalona, można trenować utrzymywanie się przy piłce.

8
2
1
30'

Gol! Strzelił Tomas Petrasek. To była kwestia czasu. Ładne rozegranie piłki, zgranie jej do Petraska, który podwyższył prowadzenie Rakowa. 0:2!

28
10
2
1
2
28'

Obraz gry nie zmienia się. Raków kontroluje spotkań, Wigry nie są w stanie zagrozić gościom.

5
2
1
24'

Niewiele dzieje się na murawie. Gospodarze nie wierzą w możliwość wyrównania i myślami są już chyba na urlopach.

2
2
1
20'

Spotkanie rozgrywane jest w odczuwalnym zimnie, na zmrożonym boisku, co na pewno nie ułatwia zawodnikom gry. A na murawie w dalszym ciągu więcej z gry ma Raków.

6
1
1
16'

Pewnie gra defensywa Rakowa. Gospodarze nie potrafią poważniej zagrozić defensywie gości.

6
1
1
1
1
13'

Gracze Wigier starają się zepchnąć rywala do defensywy, ale to Raków chce dominować.

6
2
2
1
2
11'

Gol! Strzelił Petr Schwarz. Schwarz w nie marnuje rzutów karnych. Pewny strzał i goście już prowadzą!

Petr Schwarz #7
28
12
2
2
5
9'

Rzut karny dla Rakowa! W polu karnym przewrócony został Szczepański!

10
4
1
1
5
6'

Częstochowanie już dwukrotnie uderzali na bramkę rywala. Przed momentem chybił Musiolik.

2
2
3
1
1
4'

W meczu ligowym Raków wygrał w Suwałkach 3:0. Od pierwszego gwizdka lider Fortuna I ligi dąży do zdobycia gola.