","datePublished":"2019-10-15T22:36:17+02:00"},{"@type":"BlogPosting","articleBody":"Koniec! Szwedzi remisują z Hiszpanią 1:1.","datePublished":"2019-10-15T21:45:44+02:00"}],"name":"Szwecja - Hiszpania","coverageStartTime":"2019-10-15T20:45:00+02:00","headline":"Szwecja - Hiszpania","description":"Szwecja - Hiszpania","about":{"@type":"SportsEvent","name":"Szwecja - Hiszpania","startDate":"2019-10-15 20:45","location":{"@type":"Place"},"awayTeam":{"@type":"SportsTeam","name":"Hiszpania"},"homeTeam":{"@type":"SportsTeam","name":"Szwecja"}},"@id":"https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna/relacja/94679/szwecja-hiszpania"}
1
90+3'

Szwecja. Schodzi: Marcus Berg. Wchodzi: Sebastian Andersson.

wchodzi Wchodzi
Sebastian Andersson #19
schodzi Schodzi
1
1
1
90+2'

Gol! Strzelił Rodrigo Moreno. Asystował mu Fabian Ruiz.

Rezerwowy ratuje Hiszpanów. Po rzucie rożnym jeden ze Szwedzkich obrońców odbił piłkę. Przejął ją Ruiz, który płasko uderzył. Tor lotu piłki zmienił Moreno i mamy remis.

13
8
3
2
9
90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

1
90'

Zbyt głębokie dośrodkowanie z lewej strony od Juana Bernata. Grę spod bramki wznowi Robin Olsen.

89'

Żółtą kartkę otrzymał Marcus Berg.

89'

Żółtą kartkę otrzymał Rodri.

Rodri #16
Hiszpania
83'

Szwecja. Schodzi: Albin Ekdal. Wchodzi: Gustav Svensson.

82'

Przyjezdni dalej napierają. Mikel Oyarzabal wywalczył kolejny rzut rożny.

81'

Hiszpania. Schodzi: Dani Carvajal. Wchodzi: Jesus Navas.

81'

Żółtą kartkę otrzymał Fabian Ruiz.

1
77'

Szwecja. Schodzi: Robin Quaison. Wchodzi: Alexander Isak.

76'

La Furia Roja nie oddaje piłki rywalom. Jednak gospodarze postawili dziś przed własną bramką solidny mur. Robin Olsen dalej z czystym kontem, mimo że rywale stają na głowie.

2
73'

Zamieszanie w polu karnym Szwecji. Goście coraz mocniej walczą o wyrównującego gola. Robin Olsen wyjaśnił sytuację dopiero po centrze Juana Bernata.

1
69'

Żółtą kartkę otrzymał Dani Ceballos.

2
1
67'

Piłkę wybitą po dośrodkowaniu z rzutu wolnego przejął Dani Ceballos. Pomocnik Arsenalu zagrał do środka, a nieudanei główkował Gerard Moreno.

1
65'

Obiecującą kontrę Hiszpanów zepsuł Gerard Moreno. Napastnik niecelnie zagrywał na prawą stronę będąc tuż przed polem karnym rywali.

1
1
62'

Groźna centra Daniego Carvajala z prawej strony. Głową próbował uderzyć Mikel Oyarzabal.

1
60'
59'

David de Gea sygnalizuje sztabowi problemy ze zdrowiem. Za moment bramkarz zostanie zmieniony.

1
1
1
1
58'

Rodri uderzył głową. Broni Robin Olsen.

1
1
2
58'

Hiszpanie męczą się na połowie rywali. Mikel Oyarzabal wywalczył na lewej stronie kolejny rzut rożny.

1
1
55'

Goście w coraz większej desperacji. Dani Carvajal pokusił się o "centrostrzał", który Robin Olsen wybił na rzut rożny.

1
1
53'

Gospodarze coraz aktywniejsi. Druga próba na bramkę rywali. Emil Forsberg uderzył płasko z kilkunastu metrów.

1
1
1
50'

Gol! Strzelił Marcus Berg.

Szwedzi urządzili ostrzał na hiszpańską bramkę. Berg uderzył najpierw głową po zagraniu z lewej strony od Robina Quaisona. Pierwszy strzał obronił David de Gea. Dobić próbował Emil Forsberg, ale to także zatrzymał De Gea. Bramkarz skapitulował dopiero za trzecim razem, przy drugiej próbie Berga.

16
13
4
2
3
48'

Niezły pomysł Thiago Alcantary. Pomocnik prostopadle zagrywał do Mikela  Oyarzabala, ale akcję przerwał jeden z rywali.

1
1
47'

Szwedzi próbują zamknąć rywali na ich połowie. Na razie Hiszpanie z trudem zbliżają się pod bramkę gospodarzy.