Dziękujemy za obecność w tej relacji na żywo. Zapraszamy na kolejne! Miłego wieczoru!

2
2
90+2'

Gol! Strzelił Mikel Oyarzabal.

W końcu mu się udało. Strzał z dystansu z okolic półkola karnego znajduje drogę do bramki! Na tym zdaje się dzisiejszy mecz się zakończy.

11
9
3
4
3
90+1'

Rozpoczęła się pierwsza z trzech doliczonych minut przez sędziego Kulbakowa.

1
1
1
90'

Oyarzabal zatańczył z piłką na 14. metrze, lecz został potrojony. O strzał pokusił się jeszcze Saul, ale miał źle wyregulowany celownik. Aż dziwne, bo przecież gra w swoim domu.

1
88'

Alcacer wyłożył piłkę do Moraty, ale ten był powstrzymywany wślizgiem.

1
1
1
85'

Jeszcze jedna próba dośrodkowania w pole karne reprezentacji Hiszpanii, ale... właściwie moglibyśmy o niej nie pisać. Chodzi tak naprawdę o to, żeby coś się w tej relacji pojawiało.

3
2
1
83'

Benzar usiłował dobiec do piłki, by nie dopuścić do rzutu rożnego dla Hiszpanii, ale się nie udało.

1
2
81'

Javi Martinez uderzył prosto w mur.

1
1
To co? Padną jeszcze jakieś bramki w tym meczu?
1
1
79'

Brzydki faul Rusa na Oyarzabalu.

1
1
77'

A po rzucie rożnym Rumuni... wrócili z piłką na własną połowę.

1
76'

Z rzutu wolnego zrobił się rzut rożny.

1
1
75'

Mikel Oyarzabal fauluje dość blisko własnego pola karnego. Kolejna szansa na honorowego gola dla Rumunii.

1
1
74'

George Puscas chce iść na rekord, jeśli chodzi o pozycję spaloną.

4
1
1
73'

Rumunia. Schodzi: Ianis Hagi. Wchodzi: Dan Nistor.

wchodzi Wchodzi
Dan Nistor #21
schodzi Schodzi
1
1
71'

Ianis Hagi strzelał z dystansu, ale trafił w nos Raula Albiola. Ucierpiał Hiszpan.

1
1
1
70'

Nie ma co ukrywać. Tempo meczu jednak trochę siadło. W sumie... ileż można atakować.

1
1
68'

Alcacer piętką do Oyarzabala, ale ten strzelił, jakby w FIFA 20 nie puścił przycisku odpowiadającego za strzał.

1
2
67'

Hiszpania. Schodzi: Santi Cazorla. Wchodzi: Paco Alcacer.

66'

George Puscas na spalonym. Niebo jest niebieskie. Trawa jest zielona.

2
2
2
2
1
65'

Rumunia. Schodzi: Razvan Marin. Wchodzi: Alexandru Cicâldău.

Alexandru Cicâldău #22
1
2
1
65'

Benzar pokusił się o ciekawe podanie, ale nie było komu go zamknąć w polu karnym reprezentacji Hiszpanii.

1
64'

Marin podał na dobiegnięcie do... nikogo. Tak niestety wyglądają akcje Rumunów tego wieczoru w Madrycie.

1
63'

Hiszpania. Schodzi: Sergio Ramos. Wchodzi: Raul Albiol.

1
1
1
1
62'

Alvaro Morata zawahał się i nie podjął decyzji o strzale. Ma czego żałować.

1
60'

Rumuńscy zawodnicy przedostali się na 30. metr. I to by było na tyle, jeśli chodzi o ich akcję.