1
3
1
86'

Gol! Strzelił Konrad Laimer. Kolejny gol dla gości. Po strzale Laimera piłka odbiła się od obrońcy Macedonii Północnej i wpadła do bramki kompletnie myląc golkipera.

7
8
3
1
5
82'

Gol! Strzelił Marko Arnautović. Asystował mu Marcel Sabitzer. Goście dobili swoich rywali. Sabitzer dograł do Arnautovicia, a ten strzelił głową do pustej bramki.

79'

Akcja gości przerwana z powodu spalonego.

3
5
1
76'

1
75'

Tym razem rzut rożny mieli Austriacy. Głową strzelał Hinteregger, ale pewnie piłkę złapał bramkarz.

1
2
1
73'

Bez zagrożenia po wrzutce z rzutu rożnego w wykonaniu Macedończyków.

2
3
komentarz

[color=black]ZOBACZ WIDEO El. Euro 2020. Jerzy Brzęczek z uznaniem o Izraelczykach. "Są świetnie wyszkoleni technicznie"

[/color]

1
1
70'

Austriacy spokojnie wymieniają podania i starają się utrzymać korzystny wynik.

3
1
1
68'

Alioski ruszył skrzydłem, ale jego akcja została zatrzymana przez faul rywala.

1
3
67'

Macedonia Północna. Schodzi: Boban Nikolov. Wchodzi: Feran Hasani.

1
62'

Gol! Strzelił Marko Arnautović. Austriak pewnym i mocnym strzałem pokonał bramkarza.

13
8
5
5
11
61'

2
61'

Bejtulai podciął w polu karnym Sabitzera i sędzia podyktował jedenastkę.

4
2
2
2
59'

Obie drużyny walczą o to, by przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Groźniejsi są jednak Austriacy.

1
2
1
56'

Macedonia Północna. Schodzi: Ilija Nestrovski. Wchodzi: Marjan Radeski.

Marjan Radeski #7
Ilija Nestrovski #23
1
1
2
55'

Macedonia Północna. Schodzi: Eljif Elmas. Wchodzi: Kire Ristevski.

Kire Ristevski #4
Eljif Elmas #21
2
54'

Kolejna szansa Arnautovicia. Austriak oddał niecelny strzał.

1
komentarz

[color=black]ZOBACZ WIDEO El. Euro 2020. Fabiański wierzy w zwycięstwo. "Nie pamiętam kiedy przegraliśmy na tym stadionie"

[/color]

1
52'

Ruleta Laimera w polu karnym, ale Austriak nie zdołał oddać strzału.

50'

Strzał Velkoskiego został zablokowany.

1
1
46'

Początek drugiej połowy.

1
1
46'

Austria. Schodzi: Aleksandar Dragović. Wchodzi: Stefan Posch.

Stefan Posch #5
2
2
45+1'

Błąd Dragovicia i piłkę przejął Pandev, który ruszył w pole karne, ale został zatrzymany przez rywala.

1
1
6
1
2
45'

Sędzia doliczył minutę.

4
1
1
45'

Macedończycy domagają się podyktowania rzutu karnego po tym, jak Alioski upadł w szesnastce. Sędzia nakazał grać dalej.

3
3
1
2
2
44'

Zaspała obrona Macedończyków, dzięki czemu do piłki dopadł Sabitzer. Austriak w sytuacji sam na sam trafił w słupek.

1
2
1
1
3
42'

Nestorovski dograł do znajdującego się w polu karnym Pandeva, ale ten nie zdołał oddać strzału.

2
2
1
1
1
41'

Nestorovski dostał dobre podanie w polu karne. Jego strzał pozostawił jednak sporo do życzenia.

2
2
1
1
1
39'

Gol! Strzelił Valentino Lazaro. Asystował mu Konrad Laimer. Świetne dośrodkowanie Laimera w pole karne. Tam był Lazaro, który strzałem z czterech metrów pokonał bramkarza.

38'

Lazaro w polu karnym nie zdołał minąć rywala ani oddać strzału. Piłkę przechwycił bramkarz.

1
1
1
2
1
36'

Po strzale Nestorovskiego piłka odbiła się od poprzeczki. Wcześniej Macedończyk jednak sfaulował przeciwnika.

1
1
1
2
35'

Wrzutka Bardhiego z rzutu wolnego, ale bez zagrożenia pod bramką Austriaków.

1
2
1
1
2
32'

Schlager w porę główkował i przerwał groźnie zapowiadającą się akcję gospodarzy.

2
1
2
2
31'

Pandev zmarnował stuprocentową sytuację. Z kilku metrów strzelił tuż nad poprzeczką. To powinno być 2:0!