1
1
1
86'

Kolejna groźna akcja Leganes. Tym razem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzał Sabin Merino. Bramkarz nie musiał interweniować.

1
1
2
2
4
84'

Żółtą kartkę otrzymał Fede Valverde za faul.

2
1
1
2
3
83'

Real. Schodzi: Karim Benzema. Wchodzi: Cristo Gonzalez.

3
81'

Pierwsza groźna okazja Leganes w drugiej połowie. Dośrodkowaniez lewej strony, Braithwaite wyskakuje lepiej od Ramosa i uderza głową. Navas na posterunku.

9
5
2
2
2
79'

Real. Schodzi: Vinicius Junior. Wchodzi: Brahim Diaz.

Na boisku debiutuje wykupiony z Manchesteru City Brahim Diaz.

78'

CD Leganes. Schodzi: Juanfran. Wchodzi: Jose Manuel Arnaiz.

Juanfran #2
3
77'

Gol! Strzelił Vinicius Junior. Asystował mu Alvaro Odriozola.

Co za gol Viniciusa! 18-latek dostał dośrodkowanie z prawej strony, perfekcyjnie złożył się do strzału i podwyższył na 3:0.

25
14
6
7
8
75'

Korner dla Realu. Uderzyć próbował Sergio Ramos, ale dogranie było zbyt wysokie jak na niego.

3
2
71'

Real. Schodzi: Lucas Vazquez. Wchodzi: Isco.

6
3
4
2
2
68'

Gol! Strzelił Lucas Vazquez. Asystował mu Vinicius Junior.

Co za pomyłka Bustinzy! Kapitan Leganes zbyt słabo podał do bramkarza, a piłkę przejął Benzema. Francuz szybko dograł do Viniciusa, a ten do środka do Vazqueza. Hiszpan nie miał problemów, by trafić. 2:0 dla Realu!

24
9
3
6
6
67'

Leganes osłabło w drugiej polowie. Z kolei Real zdominował grę. Królewscy są coraz częstszym gościem pod bramką rywali.

3
2
1
63'

CD Leganes. Schodzi: Nabil El Zhar. Wchodzi: Javi Eraso.

3
1
2
1
1
61'

Znowu Vinicius. Brazylijczyk dopadł do piłki na lewej stronie, zwiódł rywala i próbował dograć do Benzemy. Obrońcy zblokowali podanie.

1
58'

Ależ Vinicius wdarł się w pole karne! Brazylijczyk efektownym zwodem minął Bustinzę, a potem oddał strzał, który przeleciał obok spojenia słupka z poprzeczką.

1
55'

Żółtą kartkę otrzymał Nacho za dyskusję z arbitrem.

Real Madryt
3
1
2
2
3
53'

Dalej gospodarze. Vinicius nie zdążył do niezbyt celnego dośrodkowania Odriozoli. Real dalej konstruuje atak.

1
1
2
50'

Real w natarciu! Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Sergio Ramos mocno uderzał głową. Sędzia przerywa grę, był faul kapitana Realu.

3
1
1
1
48'

Groźny strzał Sergio Reguilona, który znalazł się pod bramką Cuellara. Obrońca mocno uderzył, ale w środek bramki.

2
1
1
47'

I już Real atakuje. Vinicius wycofał piłkę do Ceballosa, a ten niemal od razu uderzył na bramkę. Niecelnie.

2
1
1
Czy Rea podwyższy prowadzenie w drugiej połowie?
2
2
1
1
1
46'

I wracamy na drugą połowę.

2
1
1
46'

CD Leganes. Schodzi: Gerard Gumbau. Wchodzi: Jonathan Silva.

Jonathan Silva #5
3
1
1
45'

Sędzia doliczył minutę.

2
1
44'

16
42'

Będzie rzut karny! Odriozola faulowany przez Gerarda Gumbau.

20
11
1
6
10
42'

Casemiro wykazał się niezłym przeglądem pola i dostrzegł uciekającego Odriozolę. Hiszpan może sobie pluć w brodę, że podawał zamiast strzelić. Miał dobrą pozycję, a jego podanie i tak zostało zablokowane.

10
3
1
3
4
39'

Kolejna centra z lewej strony. Tym razem Vinicius szukał Benzemy. Francuz podobnie jak Vazquez chwilę wcześniej, nie zdążył wyskoczyć do piłki.

3
3
38'

Reguilon dośrodkowywał z lewej strony, ale Vazquez nie zdążył uciec obrońcy.

2
2
1
36'

Znowu Braithwaite! Napastnik znowu wygrał walkę w powietrznu z Odriozolą i sprawdził umiejętności Navasa! Kostarykanin broni.

8
4
2
3
1
34'

Leganes ruszyło z szybkim atakiem. Nacho w porę zatrzymał akcję wślizgiem.

1
1
2
2
31'

Vinicius rozgrywał piłkę z Benzemą. Wokół obu szybko zebrali się obrońcy i udanie zblokowali Francuza, nim oddał strzał.

5
1
2
2
2
28'

Merino złapany na spalonym.

4
3
3
1
1
23'

Z rzutu wolnego uderzył Gerard Gumbau, ale przestrzelił.

3
2
2
4
22'

Sabin Merino efektownie zabawił się z obrońcami przed polem karnym podbijając sobie piłkę. Faulował Casemiro i Leganes będzie miało rzut wolny z dogodnej pozycji.

4
1
1
1
20'

Valverde próbował uderzyć z dystansu. Piłkę próbował zblokować Ruben Perez, ale ta odbiła się od niego rykoszetem. Cuellar nie dał się zaskoczyć.

1
1
5
2
2
18'

Leganes odpowiada. Dośrodkowanie z rzutu rożnego próbował na bramkę zamienić Braithwaite. Broni Navas!

12
9
4
3
5
16'

Benzema jest w gazie. Dopiero co uderzał głową, a teraz miał okazję po dograniu Vazqueza. Napastnik urwał się obronie i uderzył z okolic jedenastego metra. Piłka przeleciała nad poprzeczką.

8
4
4
4
8
15'

Pierwsza groźna akcja w tym meczu! Odriozola dośrodkował z prawej strony do Benzemy. Francuz oddał strzał głową, ale nie na tyle mocny, by zaskoczyć Cuellara.

12
6
4
4
6
13'

Braithwaite chciał popędzić z kontratakiem lewą flanką. Bardzo dobra interwencja wślizgiem Alvaro Odriozoli.

4
2
4
2
5
11'

Do piłki podszedł Sergio Ramos. Kapitan Realu próbował uderzyć sprytnie pod murem, ale piłkarze wyczuli jego intencje i nie wyskoczyli na tyle wysoko, żeby piłka przeszła pod nimi.

5
5
5
3
5
11'

Real będzie miał okazję z rzutu wolnego.

6
4
3
3
3
10'

Vinicius popisał się kolejnym dobrym dryblingiem na lewej stronie, ale nie miał komu dograć. Piłkę dopadł przed polem karnym Ceballos, ale Cuellar bez problemów zatrzymuje strzał.

7
5
2
2
2
8'

Od dwóch minut przyjezdni śmiało zabawiają się przed polem karnym Realu. Obrońcy Królewskich, przynajmniej na razie, zachowują koncentrację i nie dają się oszukać.

4
4
1
1
3
6'

Casemiro odebrał piłkę Recio i liczył, że ruszy z szybką kontrą. Przeliczył się. Sędzia przyznał Leganes rzut wolny.

4
4
5
4
4
3'

Z kolei na lewej stronie zagroził Vinicius. Brazylijczyk nieźle dryblował, ale Ceballos, do którego dogrywał, nie wywalczył sobie dobrej pozycji w polu karnym.

5
5
5
1
1
3'

Poważna strata Ceballosa na połowie boiska. Przejął Merino, ale Leganes nie zdołało zagrozić z kontry.

2
3
3
3
5
2'

Niezrozumieli się Valverde i Benzema. Pomocnik nieudanie przepuścił piłkę, do której nie zdążył jeszcze ruszyć Francuz.

4
4
4
1
1
1'

El Zhar próbował dryblować przed polem karnym Realu, ale bezkompromisowo zatrzymał go Ramos.