Arsenal jeszcze szuka gola, ale gra bardzo chaotycznie i nerwowo.

4
1
85'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę otrzymał Alexandre Lacazette. Gracz Arsenalu nie wytrzymał nerwowo i w walce o piłkę łokciem uderzył rywala.

15
16
11
6
6
84'

Wciąż bezproduktywna wymiana piłek przez gości. Arsenal wciąż... mało kreatywny. A czasu już bardzo niewiele.

4
4
1
2
3
80'

BATE Borysów. Schodzi: Maksim Skawysz. Wchodzi: Heroine Moukam.

2
78'

Szukają swojej szansy na wyrównanie goście. Zapowiada się emocjonująca końcówka. BATE coraz więcej uwagi poświęca defensywie.

4
4
3
3
3
75'

BATE nie zamierza tylko bronić skromnego prowadzenia. Przed momentem strzał Berezkina zablokował Koscielny.

3
4
3
2
1
74'

Arsenal. Schodzi: Sead Kolasinac. Wchodzi: Denis Suarez.

72'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Biojan Dubajić.

Biojan Dubajić #9
BATE Borysów
2
2
1
1
69'

BATE Borysów. Schodzi: Nemanja Milić. Wchodzi: Biojan Dubajić.

Nemanja Milić #26
1
1
1
1
68'

Arsenal. Schodzi: Granit Xhaka. Wchodzi: Lucas Torreira.

64'

Coraz mniej czasu ma Arsenal na doprowadzenie do remisu. W przypadku wygranej BATE, rewanż zapowiada się bardzo ciekawie.

2
5
1
3
2
61'

Arsenal atakuje, ale to BATE mogło podwyższyć wynik. Strzał Stasewicza obronił jednak Cech.

1
2
3
1
1
58'

BATE Borysów. Schodzi: Aleksandr Hleb. Wchodzi: Jewgienij Berezkin.

Jewgienij Berezkin #7
3
3
2
1
55'

Piłka w bramce BATE, ale gola nie ma. Alexandre Lacazette był na spalonym.

6
2
2
1
3
53'

Cały czas w natarciu goście, ale wciąż bez okazji na wyrównanie.

4
6
3
1
2
50'

W ataku Arsenal, jednak Kanonierzy nie potrafią zmusić rywala do błędu.

3
3
2
1
3
48'

Po dograniu z rzutu rożnego uderzał Mustafi, trafił w Filipovicia.

2
1
1
46'

Wracamy do meczu.

3
3
2
45'

Gol! Strzelił Stanislaw Dragun. Asystował mu Igor Stasewicz. Stasewicz zdołał precyzyjnie dośrodkować z rzutu wolnego, Dragun uprzedził Kolasinaca i trafił do bramki. Cech nie miał nic do powiedzenia. Piłka przeleciała ponad wysuniętym bramkarzem i wpadła do siatki. 1:0!

27
30
12
5
7
41'

Uderzenie Kolasinaca, piłka minęła jednak cel.

1
3
3
1
3
39'

Ofiarna gra BATE, próba Ainsley Maitland-Nilesa, piłka zatrzymała się na obrońcy gospodarzy. W końcu goście wzięli się do pracy. Jeszcze przed przerwą chcą objąć prowadzenie.

1
37'

Po chwili strzelał Iwobi i również trafił w rywala. Ożywil się w ostatnich minutach Arsenal.

1
2
37'

Z pola karnego uderzał Sead Kolasinac, Rios dobrze interweniował w defensywie.

1
33'

Aktywny w ostatnich minutach jest Milić. Przed momentem jednak gracze BATE został złapany na spalonym.

1
29'

Mogło być 1:0! Strzał Milicia, piłka o centymetry minęła bramkę Arsenalu!

1
2
26'

Po dograniu z rogu strzał Riosa zablokował Iwobi. Coraz groźniejsze BATE.

1
1
3
2
2
25'

Seria rzutów rożnych dla BATE. Białorusini nie potrafią jednak zagrozić londyńczykom.

1
1
1
22'

Do dośrodkowania w pole karne doszedł Alexandre Lacazette, jednak jego strzał poszybował ponad poprzeczką.

1
1
19'

Piłkarzom brakuje w wielu momentach dokładności. Kilka akcji groźnie zapowiadało się, ale zle podanie do partnera sprawiało, że rywale przejmowali piłkę.

1
16'

Po początkowej przewadze Arsenalu mecz wyrównał się. Niewiele dzieje się pod bramkami.

1
13'

W końcu pokazało się w ofensywie BATE. Szybka akcja zakończona strzałem Skawysza. Cech pewnie w bramce Arsenalu.

2
12'

Kolejna ciekawa akcja gości. Na bramkę Szrebitskiego uderzał Iwobi. Bramkarz BATE jest w dobrej dyspozycji i po raz kolejny obronił.

1
9'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Granit Xhaka.

1
1
1
7'

Kolejna akcja Arsenalu. Zagranie do Kolasinaca, ale ten znalazł się na spalonym i sędzia przerwał grę.

1
2
5'

W ataku Kanonierzy. Po dośrodkowaniu z rogu niecelnie uderzał Shkodran Mustafi.

1
2'

I już groźnie pod bramką BATE. Okazję na bramkę miał Henrich Mchitarjan, górą bramkarz.