Sędzia doliczył 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

1
1
90'

Gol! Strzelił Benjamin Verbić. Asystował mu Wiktor Cyhankow.

Dynamo Kijów dopięło swego i doprowadziło do remisu! Cyhankow zgrał piłkę głową do niepilnowanego Benjamina Verbicia, a ten pewnym strzałem pokonał Jose Sa.

3
89'

Uderzał Wiktor Cyhankow, jednakże został zablokowany przez rywala.

86'

Olympiakos. Schodzi: Gil Dias. Wchodzi: Giorgos Masouras.

wchodzi Wchodzi
Giorgos Masouras #16
schodzi Schodzi
Gil Dias #31
85'

Mykolenko ucierpiał w starciu z rywalem i potrzebował pomocy medycznej.

82'

Dynamo. Schodzi: Mykoła Szaparenko. Wchodzi: Denis Garmasz.

Mykoła Szaparenko #10
1
82'

Dynamo. Schodzi: Francisco Sol. Wchodzi: Nazarij Rusyn.

Nazarij Rusyn #43
80'

Olympiakos. Schodzi: Daniel Podence. Wchodzi: Lazaros Christodoulopoulos.

Daniel Podence #56
1
80'

Daniel Podence zdecydował się na strzał, ale trafił tylko w boczną siatkę.

1
79'

Dynamo Kijów spokojnie buduje swój atak pozycyjny, zaś gospodarze tylko przesuwają się za piłką.

77'

Na boisku sporo walki, a w związku z tym mnożą się faule z obydwu stron.

74'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Benjamin Verbić.

72'

Nieudany atak Dynama i grę od rzutu piłki z autu wznowią gospodarze.

70'

Celnie z około 8 metrów uderzał Wiktor Cyhankow, zaś piłkę na korner odbił Jose Sa.

69'

Olympiakos. Schodzi: Kostas Fortounis. Wchodzi: Bibras Natcho.

Bibras Natcho #6
67'

Jose Sa opanował bezpańską piłkę i szybko rozpoczął atak swojego zespołu.

65'

Benjamin Verbić uderzył z rzutu wolnego, ale nad bramką Olympiakosu.

63'

Dynamo Kijów będzie miało rzut wolny w okolicach pola karnego greckiej drużyny.

62'

Witalij Bujalski faulował rywala i będzie rzut wolny dla Olympiakosu.

1
60'

Nieudana akcja gospodarzy i grę od własnej bramki wznowi Denys Bojko.

1
58'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Daniel Podence.

Olympiakos Pireus
58'

Strzały (celne):

Olympiakos Pireus - 3 (2)

Dynamo Kijów - 2 (2)

1
56'

Zbyt długie podanie w kierunku napastnika posłał Tomasz Kędziora i piłkę złapał Jose Sa.

55'

Przebudził się Olympiakos Pireus, a jego poczynania stara się napędzać Kostas Fortounis.

53'

Piłkarze Dynama Kijów wymieniają kolejne podania, ale nic z tego nie wynika.

51'

Na razie spokojnie temp rywalizacji po przerwie. Tym razem w ofensywie ekipa z Kijowa.

1
49'

Oskrzydlająca akcja greckiego zespoło została szybko rozbita przez Dynamo.

48'

Sporo walki w środkowej strefie boiska. Przy piłce znajdują się gospodarze.

1
46'

Start drugiej odsłony spotkania Olympiakos Pireus - Dynamo Kijów!

1
45'

Sędzia doliczył 2 minuty.

43'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w pierwszej połowie spotkania. Przy piłce znajdują się piłkarze z Kijowa.

40'

Gol! Strzelił Gil Dias.

Olympiakos Pireus znów na prowadzeniu - 2:1! Do odbitej przez obrońcę Dynama piłki dopadł Gil Dias i popisał się przepięknym uderzeniem z dystansu. Denys Bojko był bez szans.

5
2
1
4
4
40'

Mnożą się faule z obydwu stron. Tym razem nieprzepisowo rywala powstrzymał Witalij Bujalski.

2
38'

Olympiakos Pireus stara się oddalić grę od własnej bramki. Gospodarze atakują lewym skrzydłem.

1
1
1
36'

Niedokładnie dośrodkowywał Tomasz Kędziora, ale po chwili goście znów przejęli piłkę.

34'

Coraz dłużej przy piłce utrzymuje się Dynamo Kijów, który walczy o swojego kolejnego gola w tym starciu.

32'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Mohamed Camara, przez co za tydzień nie zagra w rewanżu.

Mohamed Camara #4
1
32'

Kostas Tsimikas faulował Cyhankowa i arbiter odgwizdał rzut wolny dla przyjezdnych.

1
30'

Wydaje się, że Dynamo po zdobytej bramce złapało wiatr w żagle i naciera na rywala.

1
28'

Gol! Strzelił Witalij Bujalski. Asystował mu Tomasz Kędziora.

Dynamo Kijów doprowadziło do remisu 1:1! Tomasz Kędziora płasko dośrodkował z prawej strony pola karnego, a do bramki uderzeniem z pierwszej piłki trafił Witalij Bujalski.

18
13
4
2
2
27'

Denys Bojko chwycił futbolówkę po lekkim strzale zawodnika z Pireusu.

26'

Benjamin Verbić faulował rywala i będzie rzut wolny dla greckiej drużyny.

25'

Gospodarze grają bardzo agresywnie w odbiorze piłki, co podoba się miejscowym kibicom.

1
23'

Świetnie w obronie interweniował Pape Abou Cisse, a przy okazji ucierpiał Witalij Bujalski.

1
21'

Aktywny jest Kostas Fortounis, któremu w ostatniej chwili piłkę odebrał Tomasz Kędziora.

3
1
19'

Fatalna pomyłka Tomasza Kędziory, a piłkę przejął Kostas Fortounis, który minął Bojko i...trafił tylko w boczną siatkę. Powinno być 2:0 dla Olympiakosu, ale Polak odetchnął z ulgą po swoim błędzie.

1
1
1
1
18'

Wysoki pressing Olympiakosu Pireus. Dynamo Kijów ma problem z wyjściem z piłką z własnej połowy boiska.

16'

Podopieczni Pedro Martinsa przejęli piłkę i szukają swojego drugiego trafienia w tym meczu.

14'

Ekipa z Kijowa tym razem wznowi grę od rzutu wolnego na prawym skrzydle.

1
12'

Próbuje odpowiedzieć Dynamo, lecz będzie miało tylko rzut z autu.

2
1
1
9'

Gol! Strzelił Ahmed Hassan. Asystował mu Kostas Fortounis.

Olympiakos Pireus wyszedł na prowadzenie 1:0! Kostas Fortounis zagrał piłkę na piąty metr do Ahmeda Hassana, który potężnym strzałem pokonał Denysa Bojko.

8
4
2
2
9'

Posiadanie piłki:

Olympiakos Pireus - 46 proc.

Dynamo Kijów - 54 proc.

1
1
7'

Obydwie drużyny badają swoje możliwości. Nikt nie podejmuje ryzyka na początku potyczki.

5'

Piłkarze z Pireusu spokojnie rozgrywają atak pozycyjny.

4'

Próbowali odważniej zaatakować gospodarze, ale na razie bezskutecznie.

2'

Dośrodkowywał z prawego skrzydła Tomasz Kędziora, a piłkę pewnie złapał Jose Sa.

1
1'

Rywalizację od środka boiska rozpoczęli goście.

czas Start meczu
18:22

W wyjściowym składzie Dynama Kijów znalazł się Tomasz Kędziora.