0:5
Zakończony
Włochy
komentarz

Di Lorenzo z linii pola karnego dośrodkował wzdłuż bramki na dłuższy słupek, gdzie obrońcę uprzedził Belotti zdobywając swoją drugą bramkę w meczu

4
3
2
2
2
90+2'

Gol! Strzelił Andrea Belotti. Asystował mu Giovanni Di Lorenzo.

2
90'

Trzy minuty dłużej potrwa spotkanie w Vaduz

3
2
88'
komentarz

Trochę przesadził Tonali, który łokciem powalił na murawę wychodzącego z kontrą Haslera

1
1
1
1
1
84'

Żółtą kartkę otrzymał Sandro Tonali.

1
2
1
1
1
83'

Liechtenstein. Schodzi: Seyhan Yildiz. Wchodzi: Sandro Wolfinger.

komentarz

Rozwiązał się worek z bramkami w Vaduz. Cristante świetnie wypatrzył wchodzącego w pole karne El Sharaawy'ego, któremu pozostało jedynie zmieścić piłkę obok bramkarza

2
1
1
1
1
82'

Gol! Strzelił Stephan El Shaarawy. Asystował mu Bryan Cristante.

80'

Włosi postanowili jednak krótko rozegrać ten rzut wolny, piłka finalnie trafia pod nogi El Shaarawy'ego, którego potężny strzał na rzut rożny odbija bramkarz

1
1
1
1
1
79'

Grfio faulowany przy linii bocznej. Będzie okazja do dośrodkowania dla gości

komentarz

Piękne dośrodkowanie od El Shaarawy'ego za linię obrony. Do piłki pierwszy dopadł Romagnoli, który pewnym strzałem z najbliższej odległości pokonał Buchela.

1
1
77'

Gol! Strzelił Alessio Romagnoli. Asystował mu Stephan El Shaarawy.

komentarz

Próbował, próbował i wreszcie się udało. Belotti wyskoczył najwyżej do dośrodkowania z rzutu rożnego wykonywanego przez Grifo i uderzeniem głową minął wszystkich rywali, podwyższając wynik na 2:0

2
2
1
70'

Gol! Strzelił Andrea Belotti. Asystował mu Vincenzo Grifo.

69'

Goppel w ostatniej chwili wślizgiem blokuje uderzenie Bernardeschiego!

68'

Włosi przerzucają sobie piłkę z jednej strony pola karnego na drugą... póki co skrzydłowi nie są w stanie odpowiednio wymierzyć siły uderzenia

65'

Salanović!! Co za parada Sirigu! Lepszej okazji może już Liechtenstein dziś nie mieć. Skrzydłowy gospodarzy wpadł w pole karne po czym pięknym podkręconym strzałem skierował piłkę ku bramce Włochów. Jak struna wyciągnął się jednak Sirigu parując uderzenie na rzut rożny

1
2
63'

Liechtenstein. Schodzi: Robin Gubser. Wchodzi: Yanik Frick.

Yanik Frick #9
Robin Gubser #17
62'

Grifo upada w polu karnym, jednak sędzia ponownie pozostaje niewzruszony wskazując na wybicie od bramki

1
60'

Kilka sekund później natomiast  z dystansu huknął Biraghi, jednak jego strzał efektowną paradą na rzut rożny wybija bramkarz

59'

Bardzo podobny schemat rzutu rożnego. Ponownie po strąceniu piłki głową ta trafia pod nogi zamykającego akcję Zaniolo, tym razem jednak defensorzy zmusili go do wycofania piłki

57'

Bernardeschi tym razem złapany w pułapkę offsajdową

56'

Liechtenstein. Schodzi: Michele Polverino. Wchodzi: Noah Frick.

Noah Frick #10
Michele Polverino #23
1
54'

To mogło być 2:0! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Berardeschiego, Belotti strącił piłkę idealnie pod nogi stojącego dwa metry przed bramką Zaniolo. Strzał Włocha zablokował jednak obrońca

1
52'

Kolejna próba Belottiego. Tym razem napastnik z nieco ostrzejszego kąta obija boczną siatkę bramki gospodarzy.

1
50'

Belotti przed kolejną szansą, tym razem z kilkunastu metrów posyła piłkę daleko obok bramki

1
49'

Belotti spogląda w kierunku sędziego oczekując karnego, ten jednak pozostaje niewzruszony. Napastnik sugeruje, że był faulowany przy próbie uderzenia głową po dośrodkowaniu Biraghiego

1
1
48'

Duży problem Liechtensteinu z wyprowadzeniem piłki z własnej strefy obronnej. Włosi na początku drugiej połowy ruszyli z wysokim pressingiem

1
47'

Nicolo Zaniolo ciągnie za koszulkę rywala, sędzia nie ma wątpliwości - faul

1
1
46'

Wracamy na murawę!

1
1
45+1'

Niebezpieczne zagranie Sirigu, którego próbę wybicia piłki blokuje napastnik rywali. Szczęśliwie dla włoskiego bramkarza piłka odbija się tak, że ten daje radę ją złapać

1
1
45+1'

Nicolo Zaniolo tym czasem wciąż jest opatrywany i badany przy linii bocznej, wydaje się jednak, że będzie w stanie kontynuować grę

1
45'

Dwie minuty dłużej potrwa pierwsza połowa spotkania w Vaduz

1
44'

Włosi przerywają grę po odbiorze, aby Zaniolo mógł otrzymać niezbędną pomoc, wygląda na jakiś uraz ręki spowodowany niefortunnym podparciem przy upadku

1
1
44'

Nicolo Zaniolo zwija się z bólu na murawie, zaś Liechtenstein rusza z kontrą

2
1
43'

Dobra kilka minut Liechtensteinu. Tym razem jednak wychodzący sam na sam Salanovic znalazł się na spalonym

2
42'

Salanovic! Skrzydłowy Liechtensteinu huknął z ponad 30 metrów tuż przy słupku bramki Włochów, piłkę jednak końcami palców wybił Sirigu

2
40'

Dużo kombinatoryki ze strony Włochów. Najpierw dwóch zawodników przebiegło przez piłkę, mając na celu zmylić rywali, aż w końcu Bernardeschi oddał strzał. Strzał prosto w bramkarza

1
1
1
39'

Zaniolo faulowany tuż przed liią pola karnego. Bardzo groźny rzut wolny dla Włochów!

1
38'

Nie wiele zagrożenia ze stałego fragmentu gry ze strony gospodarzy. Zbyt lekkie dośrodkowanie kończy się kontrą Włochów

1
37'

W ataku Liechtenstein, dośrodkowanie Salanovicia na rzut rożny wybija jednak Romagnoli

1
35'

Kolejna długo budowana akcja Włochów, którzy wymieniają dziesiątki podań przed polem karnym gospodarzy

1
33'

81% posiadania piłki Włochów. To mówi wszystko o obrazie gry w pierwszej połowie tego spotkania

2
31'

Jedna z nielicznych akcji Liechtensteinu kończy się spalonym Haslera

2
30'

Długie podanie z głębi pola trafia pod nogi Belottiego, napastnik jednak z ostrego kąta nie trafia w piłkę

1
29'

Z dystansu próbował kolejny raz Nicolo Zaniolo, jednak jego strzał wędruje wysoko ponad bramką

2
28'

Świetna kombinacyjna akcja Włochów. Bardzo efektownie goście rozgrywali piłkę na jeden konakt, jednak w polu karnym szybsi okazali się defensorzy gospodarzy, zażegnując zagrożenie

2
25'

Znamiennym jest fakt, że już po dwóch podaniach po wznowieniu od własnej bramki piłkę tracą obrońcy gospodarzy. Marco Veratti przeprowadził bardzo dobry rajd, jednak jego podanie do wychodzącego na wolne pole Zaniolo przecina obrońca. Rzut rożny

2
23'

Akcja Liechtenstainu przerwana w zarodku. Już w okolicach linii środkowej piłkę odbiera Di Lorenzo

2
1
21'

Z linii pola karnego szczęścia tym razem próbował Zaniolo, jednak jego strzał bez większych problemów łapie Buchel

2
20'

Marco Veratti póki co to zdecydowanie najjaśniejsza postać Włochów. Kapitan Italii raz za razem posyła naprawdę dobre piłki do partnerów w ataku

2
18'

Genialna piłka Verattiego nad obrońcami Liechtenstainu do wybiegającego na sam na sam Belottiego. Napastnik jednak nie był w stanie opanować piłki, którą finalnie wybił poza boisko. Od bramki Buchel

2
1
16'

Włosi zdecydowanie dominują na boisku, a należy pamiętać, że Roberto Mancini na ławce pozostawił takich graczy jak choćby Lorenzo Insigne czy Ciro Immobile

2
14'

Po dośrodkowaniu, z woleja, z linii pola karnego szczęścia próbował Bernardeschi, jednak jego uderzenie broni Buchel

4
13'

Spore zamieszanie na linii pola karnego. Kolejni piłkarze dawali radę jedynie delikatnie musnąć piłkę przesuwając ją do najbliższego kolegi, finalnie jednak gospodarze opanowują sytuację, wybijając futbolówkę na rzut rożny

2
12'

Kolejna dobra wrzutka w pole karne Liechtensteinu, tym razem piłka jednak mija wszystkich zawodników w polu karnym i ponownie oglądamy klepkę Włochów na 20-25. metrze

1
10'

Świetna wrzutka do Marco Verattiego, niebezpieczeństwo zażegnują jednak defensorzy Liechtensteinu

2
8'

W ataku pozycyjnym Włosi, którzy bardzo cierpliwie rozgrywają piłkę przed polem karnym gospodarzy

2
1
5'

Liechtenstain jednak nie pozostaje dłużny! Dobry strzał Salanovicia broni jednak Sirigu

3
2
4
4
4
3'

A za wspomniany faul na Belottim, żółtą kartkę otrzymał Martin Rechsteiner.

Martin Rechsteiner #22
1
2
20:33

Bardzo mocne otwarcie Włochów! Biraghi przejął bezpańską piłkę, którą obrońca Liechtenstainu wślizgiem wybił spod nóg Belottiego, po czym wbiegł w pole karne, płasko podał do znajdującego się centralnie przed bramką Bernardeschiego, a ten pewnym strzałem otworzył wynik spotkania

2
1
5
1
2
2'

Gol! Strzelił Federico Bernardeschi. Asystował mu Cristiano Biraghi.

1'

Rozpoczynamy spotkanie na stadionie Rheinpark Stadion w Vaduz!