90'

Doliczone trzy minuty.

1
90'

Gorąco po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Japonia miała jeszcze jedną szansę na wpakowanie piłki do bramki, ale na linii bramkowej Alessandro Tripaldelli zatrzymał uderzenie.

89'

Włochy U-20. Schodzi: Gabriele Gori. Wchodzi: Andrea Pinamonti.

wchodzi Wchodzi
Andrea Pinamonti #9
schodzi Schodzi
Gabriele Gori #16
86'

Japonia U-20. Schodzi: Jun Nishikawa. Wchodzi: Taichi Hara.

Taichi Hara #18
Jun Nishikawa #14
1
1
82'

Przerwy spowodowane kontuzjami w Bydgoszczy. Przez nie trudno zorganizować się do frontalnego ataku. Nikomu też specjalnie nie zależy na podjęciu pełnego ryzyka.

1
1
78'

Japonia U-20. Schodzi: Koki Saito. Wchodzi: Toichi Suzuki.

Toichi Suzuki #15
Koki Saito #9
1
76'

Został kwadrans obu reprezentacjom na rozstrzygnięcie meczu. Zanosi się na drugą zmianę spowodowaną kontuzją w zespole z Japonii.

74'

Japonia wymienia podania na połowie przeciwników. Kolejne dośrodkowanie posłane z lewego skrzydła, ale poradzili sobie ponownie Włosi.

1
71'

Włochy U-20. Schodzi: Andrea Colpani. Wchodzi: Salvatore Esposito.

Salvatore Esposito #20
Andrea Colpani #8
2
1
70'

Antonio Candela ruszył do przodu. Po jego dośrodkowaniu piłka została wybita pod nogi Gabriele Goriego, którego uderzenie z dystansu było niecelne.

komentarz

68'

17 strzałów Japonii, osiem uderzeń Włochów. Nie ma powodu do specjalnego narzekania na poziom meczu, choć brakuje goli.

1
66'

Szybka riposta reprezentacji Włoch. Gabriele Gori dostał podanie na wolne pole i miał przed sobą wyłącznie bramkarza Japończyków. Tomoya Wakahara wygrał ten pojedynek.

64'

Budzą się ponownie Azjaci. Kilku zawodników starało się oddać uderzenie. Tak bardzo chcieli, że jeden z nich potknął się, a na koniec zamieszanie wyjaśnił Marco Carnesecchi.

komentarz

61'

Długo zastanawiali się Japończycy, jak wykorzystać stały fragment. Shunki Higashi uderzył mimo ostrego kąta, ale stojący w murze Gabriele Gori potrafił strącić futbolówkę na korner.

59'

Żółtą kartkę otrzymał Davide Frattesi za faul blisko linii pola karnego.

Davide Frattesi #7
Włochy U-20
1
58'

Kilka minut ze wskazaniem na reprezentację Włoch. Nie można było powiedzieć czegoś podobnego w pierwszej połowie.

55'

Uderzenie z rzutu wolnego tuż zza pola karnego. Andrea Colpani przebił się przez mur Japończyków, jednak nie trafił w bramkę. Po rykoszecie jeszcze korner dla zespołu z Europy.

53'

Żółtą kartkę otrzymał Kennedy Mikuni za nieczystą walkę w powietrzu.

Kennedy Mikuni #17
Japonia U-20
1
1
1
51'

Yukinari Sugawara uderzył po ziemi zza pola karnego. To było zbyt banalne, żeby zaskoczyć najlepszego Włocha w tym spotkaniu - Marco Carnesecchiego.

1
1
1
48'

Nieudane dośrodkowanie Japończyka z rzutu rożnego. Dobrze ustawieni reprezentanci Włoch poradzili sobie i nie dopuścili do uderzenia.

1
1
46'

Piłka w grze.

1
46'

Włochy U-20. Schodzi: Davide Bettella. Wchodzi: Matteo Gabbia.

Matteo Gabbia #4
Davide Bettella #6
1
Czy po przerwie padnie minimum gol?
1
1
45'

Doliczone dwie minuty.

42'

Ponownie zakotłowało się w polu karnym reprezentacji Włoch. Keito Nakamura zatańczył z przeciwnikami i oddał uderzenie. W ostatnim momencie blokowali piłkarze z Italii i Japończycy musieli zadowolić się rzutem rożnym.

40'

Marco Carnesecchi interweniował po groźnym uderzeniu Hirokiego Ito z kilkunastu metrów. Bramkarz jest najjaśniejszym punktem w reprezentacji Włoch w pierwszej połowie.

36'

Kota Yamada faulował w bocznym sektorze boiska, kiedy chciał przedrzeć się pod pole karne Włochów.

32'

Yukinari Sugawara wbiegł bezkarnie między dwóch obrońców reprezentacji Włoch. Nie zorientował się w zamieszaniu również Marco Carnesecchi i nieomal padł gol dla Japończyków. Miękka podcinka była jednak niecelna.

1
17:15

30'

Nie można powiedzieć, że Włosi statystują, ale najgroźniej pod bramką Japończyków zrobiło się po ich banalnym błędzie niż po składnym rozegraniu Europejczyków.

27'

Keito Nakamura wbiegł w pole karne reprezentacji Włoch. Zakotłowało się po szarży zmiennika i z trudem wybronili się piłkarze z Półwyspu Apenińskiego.

25'

Muszą przeorganizować się piłkarze z Azji po zmianie spowodowanej kontuzją. Już z nowym zawodnikiem muszą szukać kolejnych szans do zdobycia bramki.

22'

Japonia U-20. Schodzi: Kyosuke Tagawa. Wchodzi: Keito Nakamura.

Keito Nakamura #20
Kyosuke Tagawa #11
1
20'

Kyosuke Tagawa doznał kontuzji i prawdopodobnie będzie wymuszona zmiana w reprezentacji Japonii.

19'

Kyosuke Tagawa wybiegał sam na sam z bramkarzem. To była druga świetna szansa Japończyków na objęcie prowadzenia. Także zmarnowana, ponieważ zawodnik z Azji oddał anemiczne uderzenie w Marco Carnesecchiego.

18'

Koki Saito pokazuje sędziemu, że jego drużynie należał się korner. Nie przekonał Algierczyka, który zdecydował się przyznać wznowienie Marco Carnesecchiemu.

1
17:15

15'

Włosi dostali poważne ostrzeżenie i starają się zorganizować do ataku. Przed momentem Gabriele Gori nie przymierzył dobrze w bramkę Japończyków.

11'
NIESTRZELONY KARNY

Nie ma gola! Hiroki Ito!

Zmarnowana jedenastka przez Japończyków. Hiroki Ito strzelił płasko w kierunku prawego narożnika, czego spodziewał się Marco Carnesecchi i popisał się skuteczną interwencją.

Hiroki Ito #7
1
1
1
1
9'

Kyosuke Tagawa sfaulowany w polu karnym Włochów. Jedenastka dla reprezentacji Japonii.

2
1
8'

Zbyt płaskie zagranie z rzutu wolnego i broniący Włosi nie mieli problemu z wyekspediowaniem futbolówki.

1
6'

Ruszyli początkowo do ataku reprezentanci Japonii. Piłkarze z Italii potrzebowali czasu na zorganizowanie się na własnej połowie.

3'

Mitsuki Saito strzelił zza pola karnego niebezpiecznie i bramkarzowi reprezentacji Włoch pozostało sparować piłkę na korner. Po stałym fragmencie Koki Saito oddał kolejne uderzenie, tym razem techniczne nieznacznie obok bramki.

17:15

Hymny narodowe na stadionie w Bydgoszczy.

1
17:15

Włosi dziś w rezerwowym składzie, ale chcą trzeciego zwycięstwa.

Czy Włosi wygrają mecz z Japonią?
17:15

17:08

Sędzia: Mustapha Ghorbal (Algieria)

1
17:08

Japonia z czterema punktami w dorobku jest na drugim miejscu w tabeli. Azjaci zremisowali 1:1 z Ekwadorem, a następnie przekonująco pokonali 3:0 Meksyk. W środę bronią miejsca premiowanego awansem.

1
17:08

W Bydgoszczy dojdzie do pojedynku na szczycie grupy B. Włosi mają już zapewniony awans do dalszej fazy turnieju. Na ich koncie jest sześć punktów po zwycięstwach 2:1 z Meksykiem oraz 1:0 z Ekwadorem.