Lotto Ekstraklasa: 32. kolejka
25 kwi 2019 20:30
90+3'

Jeszcze swoją okazję miała Wisła Kraków! Strzelał Emmanuel Kumah, lecz uderzenie zostało zablokowane.

10
8
1
4
6
90+1'

Dryblował w polu karnym gospodarzy Wojciech Słomka. Po chwili piłka dla Zagłębia Sosnowiec.

10
5
4
3
2
90'

Doliczone trzy minuty.

4
4
4
6
5
89'

Z kilku metrów strzelał Żarko Udovicić. Dobrze obronił Mateusz Lis.

10
2
4
2
5
87'

Dwa strzały Zagłębia zza pola karnego. Oba zablokowane przez zawodników z Krakowa.

9
2
2
3
4
85'

Z 18 metrów strzelał Olaf Nowak, lecz to uderzenie zostało zablokowane.

2
1
1
2
1
83'

Gra toczy się w środkowej strefie boiska. Przy piłce gospodarze.

7
1
2
2
4
komentarz

Czy w tym meczu padnie przynajmniej jeszcze jeden gol?
1
2
3
75'

Szybka akcja Zagłębia, Szymon Pawłowski podał do Vamary Sanogo, którego strzał obronił Mateusz Lis.

9
4
4
3
3
72'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego główkował jeden z zawodników Zagłębia. Czujny w bramce był Mateusz Lis.

8
6
3
4
2
71'

Nieco spokojniej teraz na boisku. Zagłębie Sosnowiec będzie miało rzut wolny. Dobra okazja na dosrodkowanie w pole karne Wisły.

1
4
1
1
5
66'
66'

Miała Wisła swoją okazję na gola i to bardzo dobrą. Po dośrodkowaniu Słomki główkował Krzysztof Drzazga, lecz Dawid Kudła zdołał obronić.

1
2
5
3
6
63'

Teraz Szymon Pawłowski zdecydował się na uderzenie z dystansu. Mocne, silne uderzenie, ale jednak niecelne.

2
1
2
3
5
62'

Szymon Pawłowski świetnie dograł do Olafa Nowaka. Ten główkował w polu karnym, lecz dobrze interweniował Lis.

4
1
3
2
2
61'
57'

Gol! Strzelił Olaf Nowak. Asystował mu Vamara Sanogo.

Vamara Sanogo przedarł się przez defensywę Wisły, dograł przed bramkę, gdzie z kilku metrów pewnie gola strzelił Olaf Nowak. Już 2:1 dla Zagłębia Sosnowiec.

Zagłębie Sosnowiec
51
29
10
9
28
57'

Gorąco pod bramką Wisły Kraków. Gospodarze cały czas atakują.

8
9
1
7
55'

Znów strzał z dystansu - tym razem Olaf Nowak. Kilka metrów obok bramki.

4
2
7
1
3
53'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Krzysztof Drzazga.

4
7
3
2
4
52'

Tym razem z około 20 metrów płaski strzał oddał Szymon Pawłowski. Lis obronił. Zdecydowanie do ataku ruszyło Zagłębie.

8
6
3
1
4
51'

Jeszcze raz z dystansu strzelał Mateusz Możdżeń. Tym razem jednak niecelnie.

4
3
5
3
2
49'

Gol! Strzelił Mateusz Możdżeń. Asystował mu Żarko Udovicić.

Żarko Udovicić dograł do Mateusza Możdżenia, a ten popisał się fantastycznym strzałem z dystansu. 1:1 w Sosnowcu!