1
1
90+3'

Gol! Strzelił Javi Hernandez.

Po strzale Wdowiaka z dystansu Forenc wypiąstkował piłkę przed pole karne. Tam przejął ją Dąbrowski, oddając Hernandezowi, który zaczął taniec. Minął trzech rywali i znalazł się w sytuacji sam na sam z Forencem i spokojnie wpakował piłkę do siatki.

58
32
4
8
17
90+1'

Żółtą kartkę otrzymał Damian Oko.

Obrońca Zagłębia został ukarany za utrudnianie wznowienia gry.

7
2
1
90'

Druga połowa została przedłużona o sześć minut.

3
2
1
90'

Po dośrodkowaniu z półpola Piszczek przedłuży podanie do wbiegającego mu za plecami Hernandeza, ale Hiszpan tym razem nie trafił czysto w piłkę i Forenc nie musiał interweniować.

90'
2
2
1
1
2
88'

Gol! Strzelił Filip Starzyński.

Pomocnik Zagłębia nie dał Peskoviciowi szans na interwencję. Bramkarz Cracovii ruszył w lewą stronę, a piłka poleciała w przeciwnym kierunku.

34
23
7
11
20
87'

Po centrze z rzutu wolnego Piszczek sfaulował w swoim polu karnym Maresa.

Napastnik Cracovii został za to ukarany żółtą kartką.

5
4
2
3
5
86'

Rzut karny dla Zagłębia!

10
10
4
6
14
85'

Groźna kontra Cracovii, w końcowej fazie której Piszczek nie zdołał oddać strzału. Piłkę przejął jeszcze Hernandez, ale Hiszpan uderzył słabo i wprost w Forenca.

2
1
83'

Doskonała okazja gospodarzy! Czerwiński zagrał w pole karne do Starzyńskiego, który kapitalnie zwiódł trzech rywali i spod końcowej linii dowycofał piłkę do Pawłowskiego, który w 12 metrów uderzył nad bramką Cracovii.

1
1
2
1
2
80'
80'
78'

Zagłębie rzuciło się od odrabiania strat. Być może ostatni kwadrans wynagrodzi kibicom męczarnie z pierwszych pięciu.

1
1
76'

Piłka w siatce Cracovii po strzale Maresa, ale gol nie został uznany - Słowak był na wyraźnym spalonym.

6
3
3
3
2
73'

Gol! Strzelił Javi Hernandez. Asystował mu Airam Cabrera.

Po podaniu Cabrery Hernandez przyjął piłkę odskakując od robiącego wślizg Balicia i pokonał Forenca kapitalnym płaskim strzałem z 20 metrów. Piłka wpadła do siatki tuż przy słupku - bramkarz Zagłębia miał nikłe szanse na skuteczną interwencję.

36
17
4
4
7
71'

Tak jak w pierwszej połowie ton grze nadawała Cracovia, tak po przerwie stroną lekko dominującą jest Zagłębie. Wysiłki gości nie kończą się jednak uderzeniami na bramkę Peskovicia.

1
3
1
69'

Tuszyński nie będzie w stanie kontyuować gry. Zagłębie na razie w "10".

1
1
2
3
68'

Zapowiada się dłuższa przerwa w grze. Tuszyński jest opatrywany na murawie.

1
1
67'

Fatalnie wyglądające zderzenie Peskovicia z Tuszyńskim. Napastnik Zagłębia krwawi z głowy.

4
2
1
65'

Po podaniu Cabrery Wdowiak znalazł się w sytuacji strzeleckiej, ale z narożnika pola karnego uderzył obok bramki Forenca.

1
1
1
64'
60'

Teraz Hernandez dośrodkował na dalszy słupek do Cabrery, któremu w ostatniej chwili piłkę z buta zdjął Kopacz.

2
1
1
1
57'

Cracovia w końcu zmieniła stronę i przestała eksploatować Wdowiaka. Teraz piłka trafiła na prawe skrzydło do Rapy, po którego centrze Forenc interweniował z problemami.

1
1
3
54'

Po centrze Hernandeza z rzutu rożnego piłka trafiła do Helika, który uderzył w kierunku dalszego rogu, ale Forenc skutecznie interweniował. To pierwszy celny strzał Pasów w tym meczu.

3
2
50'

Zagłębie gra odważniej niż w pierwszej połowie, ale jakości w ich ataku pozycyjnym jest tyle co w grze Cracovii przed przerwą. Tyle co mięsa w parówkach.

2
1
47'

Pawłowski padł w polu karnym Cracovii, ale sędzia Myć nie tylko nie wskazał na "wapno", ale nawet podyktował rzut wolny za faul piłkarza gospodarzy na Datkoviciu.

4
1
2
1
20:09

1
43'

Żółtą kartkę otrzymał Michal Siplak.

Słowak ukarany za faul na Sliszu.

1
1
1
3
42'

Trzeba to sobie uczciwie powiedzieć: nie wygląda to jak mecz, którego stawką jest awans do rozgrywek UEFA.

1
1
1
40'

Dobiega końca pierwsza połowa, a Cracovia nie oddała ani jednego celnego uderzenia. Gospodarze mają takie jedno: Balicia z główki wprost w Peskovicia.

1
2
36'

I znów po dośrodkowaniu piłkarza Cracovii spod chorągiewki piłkę jak magnes ściągnął do siebie gracz gospodarzy.

2
1
34'

Kolejny rzut rożny Cracovii i kolejny, po którym piłkę zgarnęli gospodarze. Goście marnują stałe fragmenty gry.

2
1
33'

Cabrera uruchomił na lewym skrzydle Wdowiaka, ale ten przegrał pojedynek jeden na jeden z Kopaczem.

1
1
31'

Żółtą kartkę otrzymał Janusz Gol.

Kapitan Cracovii ukarany za faul na Pawłowskim.

2
1
3
30'

Zagłębiu udało się odsunąć ciężar gry od swojej bramki.

1
1
3
27'

Filip Jagiełło pokusił się o zaskoczenie Michala Peskovicia lobem z połowy boiska, ale posłał piłkę daleko od celu - futbolówka minęła linię końcową na wysokości linii bocznej pola karnego.

1
1
1
2
26'

Teraz Pesković musiał już interweniować. Po centrze z rzutu rożnego do piłki doszedł Balić i zagłówkował w światło bramki, ale na swoje nieszczęście też wprost w golkipera Cracovii.

2
20:09

1
1
24'

A Zagłębie jak już zaatakowało, to konkretnie. Jagiełło uruchomił prostopadłym podaniem Pawłowskiego, który z ostrego kąta uderzył nieznacznie obok dalszego słupka bramki Cracovii.

1
3
22'

Trzeci rzut rożny Cracovii i trzeci, po którym piłka nie trafiła do zawodnika gości.

2
4
21'

Przewaga Cracovii nie topnieje. Gra toczy się na połowie Zagłębia.

4
1
2
18'

Cracovia z łatwością przedostaje się z piłką pod i w pole karne Zagłębia, ale potem traci koncepcję. Teraz Dimun z 18 metrów uderzył źle - Forenc tylko odprowadził toczącą się piłkę za linię końcową.

1
1
1
3
16'

Znów brakło Wdowiakowi techniki. Tym razem nie udało mu się przyjąć piłki zagranej z lewego skrzydła przez Siplaka. Skrzydłowy Cracovii tylko lekką ją tracił, a gdyby ją opanował, byłby pięć metrów od bramki gospodarzy.

1
1
3
14'

Ależ teraz Cabrera zagrał do Wdowiaka nad obrońcami Zagłębia! Młodzieżowy reprezentant Polski nie zdołał jednak opanować piłki. Gdyby mu się udało, znalazłby się sam na sam z Forencem.

4
1
2
13'

Po centrze Dąbrowskiego piłka padła łupem Forenca.

2
2
12'

Fatalna zachowanie Rapy, który najpierw źle przyjął piłkę, wpuszczając ją w kozioł, a następnie zdecydował się na uderzeniem wolejem z ponad 30 metrów, po którym piłka wylądowała na trybunie za bramką Forenca.

2
2
10'

Zakotłowało się w polu karnym Cracovii po centrze Starzyńskiego, ale Tuszyński, do którego trafiła piłka, nie zdołał posłać jej w kierunku bramki gości.

1
2
2
1
7'

Jest i zryw Zagłębia. Pawłowski dośrodkował z prawego skrzydła, ale piłka padła łupem Peskovicia.

1
1
2
6'

Pierwsze minuty pod znakiem przewagi Cracovii.

1
1
2
4'

Dwa nieudane w wykonaniu Cracovii rzuty rożne. Po pierwszym Pasom udało się podzyskać piłkę na połowie gospodarze, ale po drugim lubinianie wyprowadzili już kontrę, którą goście przerwali dopiero w narożniku boiska.

1
1
3'

Wdowiak przedarł się lewym skrzydłem do końcowej linii i wycofał piłkę przed pole karne do Gola, ale ten ni to strzelił, ni to podał, posyłając piłkę w Balicia.

2
1'

Już pierwsza strata Cracovii. Czyżby stawka miała w pierwszych minutach paraliżować krakowian?

2
3
3
20:09

Sędzia Myć wyprowadził już oba zespoły na boisku. Zagłębie zagra na biało, a Cracovia wystąpi w czarnych trykotach.