Bayern. Schodzi: Kingsley Coman. Wchodzi: Franck Ribery.

8
6
7
86'

Żółtą kartkę otrzymał Robert Lewandowski.Polak zdobycie gola świętował zdjęciem koszulki.

5
85'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu Joshua Kimmich. Kapitalna kontra Bayernu! Lewandowski ograł Upamecano i znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. Polak wygrał pojedynek z Gulacsim.

310
147
52
18
18
83'

Po wrzutce z rzutu wolnego strzał oddał Kimmich, ale trafił prosto w Gulacsiego.

17
10
10
10
7
82'

Żółtą kartkę otrzymał Dayotchanculle Upamecano.

17
13
8
6
7
81'

RB Lipsk. Schodzi: Ibrahima Konate. Wchodzi: Amadou Haidara.

78'

Gol! Strzelił Kingsley Coman. Po dograniu w pole karne piłkę wybił Upamecano. Zrobił to na tyle niefortunnie, że podał do Comana, który ograł defensywę rywali i pokonał bramkarza.

119
54
18
14
12
76'

Za mocne podanie do Alaby. Akcja zakończona stratą.

8
9
7
7
14
73'

Bayern stara się kontrolować losy spotkania.

17
4
5
6
7
73'

Bayern. Schodzi: Serge Gnabry. Wchodzi: Arjen Robben.

23
6
3
3
4
70'

RB Lipsk. Schodzi: Willi Orban. Wchodzi: Dayotchanculle Upamecano.

5
5
7
2
5
68'

Gnabry dograł w pole karne prosto na głowę Lewandowskiego. Jego strzał okazał się minimalnie niecelny.

20
10
11
8
12
66'

Potężny strzał Fosberga. Piłka trafiła w twarz Hummelsa.

5
6
9
3
6
65'
65'

RB Lipsk. Schodzi: Tyler Adams. Wchodzi: Konrad Laimer.

2
64'

Komplenie nieudany strzał Sabitzera. Piłka poleciałą wysoko nad poprzeczką.

4
4
2
2
4
62'

Sporo szczęścia miał zespół z Lipska. Strzał Gnabry'ego obronił Gulacsi, a dobitka Thiago okazała się minimalnie niecelna.

5
2
4
1
9
60'

Dogranie Sabitzera w pole karne. RB Lipsk wywalczył rzut rożny.

3
1
1
1
6
44'

1
1
3
1
3
57'

Groźna akcja RB Lipsk. Suele uratował swój zespół przed stratą gola i wybił piłkę zmierzającą do siatki.

5
5
9
2
7
56'

Indywidualna akcja Lewandowskiego. Z jego strzałem poradził sobie Gulacsi.

17
4
3
4
13
55'

Strzał Gnabry'ego, ale poradził sobie z nim Gulacsi.

6
2
2
4
6
52'

RB Lipsk atakuje od początku drugiej połowy. Bayern musi uważać.

7
4
4
2
14
49'

Groźnie pod bramką Neuera. Niemiec obronił strzał Wernera.

15
7
7
1
2
48'

Kapitalna interwencja Neuera! Niemiecki bramkarz wygrał pojedynek jeden na jednego z Forsbergiem.

24
9
7
2
4
46'

Początek drugiej połowy.

10
5
3
2
3
45'

Sędzia doliczył dwie minuty.

15
8
8
10
6
45'

Blisko pokonania bramkarza był Hummels. Zabrakło niewiele, by było 2:0.

7
6
13
12
16
44'

Kolejna szansa Bayernu. Tym razem swój zespół przed stratą gola uratował Klostermann, który wybił piłkę na rzut rożny.

3
43'

Akcja Bayernu przerwana. Lewandowski - zdaniem sędziego - był na minimalnym spalonym.

10
5
7
14
25
42'

Konate! Ten obrońca może zrobić wielką karierę. Coman znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, minął Gulacsiego i pozostało mu tylko umieścić piłkę w pustej bramce. Oddał strzał, ale w ostatniej chwili jak spod ziemi wyrósł Konate i wybił piłkę zmierzającą do bramki.

5
7
11
4
6
39'

Coman ruszył skrzydłem, ale stracił piłkę.

9
5
7
8
16
36'

Akcja Bayernu przerwana. Gnabry był na spalonym.

6
5
14
6
10
34'

Niepewne wyjście Gulacsiego. Węgier miał szczęście, że piłkę w porę na rzut rożny wybił jeden z jego kolegów z zespołu.

5
6
9
5
4
33'

Mueller dośrodkował do Comana. Piłkę przejęli rywale.

7
3
4
6
15
32'

Bayern stara się kontrolować sytuację na boisku i grać w swoim stylu.

33
20
9
9
4
29'

Gol! Strzelił Robert Lewandowski. Asystował mu David Alaba. Alaba dograł ze skrzydła w pole karne. Tam był Lewandowski, który oddał strzał głową i nie dał szans bramkarzowi. Choć Polaka pilnowało dwóch obrońców, to ten i tak zdołał zaskoczyć Gulacsiego.

596
269
78
34
40
28'

Kolejne nieudane zagranie Muellera. Fatalna strata Niemca.

16
9
13
11
29
26'

Groźna akcja RB Lipsk. Zabrakło jedynie celnego strzału w wykonaniu Sabitzera.

12
7
7
8
16
25'

Fatalne rozegranie kontry przez Muellera. Akcja zakończyła się stratą.

6
7
4
6
10
24'

Kimmich w ostatniej chwili zatrzymał wychodzącego na czystą pozycję Wernera.

5
5
3
4
8
24'

Gulacsi pewnie złapał piłkę po dośrodkowaniu ze skrzydła.

9
3
3
5
4
22'

Bayern nie potrafi stworzyć zagrożenia pod bramką przeciwnika.

8
8
6
10
14
19'

Nieudany strzał Alaby z dwudziestu metrów. Piłka była bliżej chorągiewki bocznej niż bramki.

4
11
4
6
9
18'

Pierwszy rzut wolny dla Bayernu, ale bez zagrożenia.

11
6
3
6
12
17'

Poulsen ograł obrońców Bayernu i znalazł się w dogodnej sytuacji. Jednak akcję rywali odważnym wślizgiem przerwał wracający w pole karne Hummels.

11
4
3
1
3
16'

Złe podanie Lewandowskiego do Muellera. Akcja zakończona stratą.

6
4
10
12
18
15'

Bayern musi uważać na odważne ataki rywali.

6
6
5
8
4
12'

Sytuacja sprawdzona przez system VAR. Pojawiły się wątpliwości, czy piłka całym obwodem nie przekroczyła linii bramkowej. Gola nie ma, gramy dalej.

13
6
1
5
6
11'

To powinien być gol dla RB Lipsk. Po wrzutce z rzutu rożnego głową uderzył Poulsen. Neuer popisał się instynktowną interwencją, odbił piłkę, a ta trafiłą w poprzeczkę. Po chwili gracze Bayernu wybili piłkę.

13
5
4
3
4
9'

Spokojny początek spotkania. Żadna z drużyn nie rzuciła się do ataków od pierwszego gwizdka.

6
4
3
1
3
6'

Po dośrodkowaniu Halstenberga piłkę pewnie przechwycił Neuer.

12
4
4
2
3
5'

Ostre wejście Kimmicha. Sędzia podyktował rzut wolny. Będzie szansa dla RB Lipsk.

7
2
2
1
8
4'

Niecelne uderzenie Gnabry'ego. To nie mogło zaskoczyć Gulacsiego.

3
2
1
4
6
2'

Zbyt mocne podanie do Wernera. Od bramki zaczął Neuer.