5
6
7
90+2'

Niezgoda kąśliwym strzałem sprawił sporo problemów van der Hartowi. Do dobitki doszedł jeszcze Antolić, ale trafił w boczną siatkę.

10
10
4
2
3
90+1'

Legia cofnięta pod własne pole karne. Lech gra już na aferę.

11
10
8
3
6
90'

Doliczone 3 minuty.

4
2
1
2
2
89'

Tomczyk doszedł do pozycji strzeleckiej i piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny.

5
4
3
2
10
88'

Amaral oddał celny strzał zza pola karnego, który pewnie zatrzymał Majecki.

10
4
1
2
5
87'

Lech ma coraz mniej czasu na doprowadzenie do remisu. I nie wygląda też na zespół, który jest w stanie to osiągnąć.

1
85'

Amaral szukał Gytkjaera prostopadłym podaniem. Sytuację wyczyścił Wieteska.

7
4
2
3
3
85'

Legia za wszelką cenę stara się utrzymać Lecha jak najdalej od własnego pola karnego.

4
5
1
4
7
84'

Inaczej nie wypada.

1
3
1
4
8
81'

Legia pokazała charakter i bardzo szybko wyszła na prowadzenie. Niewiele jednak wcześniej na to wskazywało i dopiero gol Jevticia obudził gospodarzy.

5
2
1
5
7
80'
80'
76'

Gol! Strzelił Maciej Rosołek. Asystował mu Domagoj Antolić. Legia już prowadzi! Antolić wrzucił piłkę z prawej strony, van der Hart nie wiedział co chce zrobić, więc nie zrobił nic. Gumny także pozostał w blokach i Rosołek, który dwie minuty wcześniej zadebiutował w PKO Ekstraklasie dał prowadzenie swojej drużynie strzałem z kilku metrów!

73
29
15
22
64
75'

Moder uderzył bardzo źle, prosto w mur.

3
1
1
1
7
75'

Dobra okazja dla Lecha z rzutu wolnego.

6
4
1
4
74'

Legia Warszawa. Schodzi: Luquinhas. Wchodzi: Maciej Rosołek.

2
74'
73'
71'

Litwin tym razem dośrodkowywał, ale piłka tylko odbiła się od Kante. Napastnik nie był w stanie oddać kontrolowanego strzału.

2
3
1
1
1
70'

Novikovas chciał szybko dołożyć drugą bramkę i na siłę uderzył sprzed pola karnego. Został łatwo zablokowany.

1
67'

Legia szybko odpowiedziała. Gospodarze mają jeszcze sporo czasu na wyjście na prowadzenie, ale Lech też będzie szukał swoich szans.

4
3
2
5
2
63'

Gol! Strzelił Arvydas Novikovas. Muhar łatwo stracił piłkę i Legia ruszyła z kontrą. Futbolówka trafiła do Niezgody, który ograł Satkę. Napastnik długo zwlekał jednak ze strzałem, więc z odsieczą przyszedł... wślizg obrońcy Lecha. Piłka trafiła do Novikovasa, a Litwin huknął do pustej bramki. 1:1!

36
26
13
28
72
61'
60'

Martins potężnie huknął z osiemnastu metrów, ale prosto w środek bramki. Van der Hart pewnie złapał piłkę.

4
2
2
59'

Szykuje się podwójna zmiana w Legii. Na boisko wejdą Niezgoda i Gwilia.

1
57'

Legia bez konkretów, Legia bez animuszu. Z taką grą ciężko będzie wicemistrzom Polski o odwrócenie losów tego spotkania. Czyżby zespół Aleksandara Vukovicia mieli dzisiaj ponieść trzecią z rzędu ligową porażkę?

19
10
1
1
55'

Gol! Strzelił Darko Jevtić. Asystował mu Tymoteusz Puchacz. Trochę z przypadku, ale jest! Gumny wstrzelił piłkę w pole karne, gdzie krzyżakiem "dziubnął" ją jeszcze Puchacz. Jak spod ziemi między obrońcami Legii wyrósł Jevtić i tylko dołożył nogę!

127
63
10
11
20
50'

Strzał Wszołka lewą nogą pewnie zatrzymał van der Hart.

8
2
1
1
4
49'

Tragiczne dośrodkowanie Novikovasa, ale piłka wróciła mu pod nogi. Litwin próbował minąć Gumnego, ale nie miał szans z defensorem Lecha i wypadł poza boisko.

6
5
1
3
2
48'

Jevtić uderzył sprzed pola karnego. Piłka w bezpiecznej odległości minęła bramkę.

3
2
1
47'

Kante rozciągnął akcję na skrzydło do Wszołka, który dał złapać się na minimalnego spalonego.

4
3
1
3
46'

Gramy dalej.

3
4
2
1
17:02

Piłkarze obu drużyn już na murawie. Czekamy na lepsze drugie 45 minut.

1
43'

Jest i dobra wiadomość na koniec tej pierwszej połowy. Zaraz się skończy.

17
9
3
2
1
40'

Antolić uderzył ponad murem, ale i ponad bramką.

10
9
1
1
4
40'

Rzut wolny dla Legii blisko pola karnego Lecha.

7
1
1
2
15
36'

Kante szukał miejsca do oddania strzału i znalazł nieco wolnej przestrzeni w polu karnym. Piłka została jednak wybita.

6
1
1
35'

Środkowi pomocnicy Lecha pozazdrościli kolegom z boków defensywy Legii i też obaj mają już kartki.

3
2
1
1
5
35'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Karlo Muhar.

1
34'

Jóźwiak obrócił się w polu karnym po wyrzucie piłki z autu, ale przeciągnął dośrodkowanie.

4
2
1
2
2
31'

Jak to nie wpadło?! Jevtić dośrodkował z rzutu wolnego, a Gytkjaer urwał się obrońcom. Duńczyk obracając się kilka metrów przed Majeckim uderzył wprost w niego.

9
6
3
2
10
27'

Coraz lepiej radzi sobie Legia. Aktywny w ofensywie jest szczególnie Luis Rocha.

5
1
6
26'

Żółtą kartkę za faul taktyczny w środku pola otrzymał Jakub Moder.

Lech Poznań
2
4
1
25'

Martins ładnie przymierzył z ponad dwudziestu metrów, lecz Mickey van der Hart na raty złapał piłkę.

3
1
1
1
23'

Ależ okazja dla Legii! Kante łatwiutko "nawinął" Crnomarkovicia i powinien otworzyć wynik strzałem z kilku metrów! Uderzał jednak z nieco ostrego kąta, choć nie powinno to dla niego stanowić problemu. Gdyby z kolei nie stanowiło, to nie grałby w PKO Ekstraklasie...

4
18
2
3
22'

Karbownik dorzucał piłkę w pole karne. Puchacz wybił ją, ile tylko sił miał w nodze.

1
2
21'

Kante płasko uderzył, ale zrobił to zbyt lekko i piłkę wybił Crnomarković.

3
2
1
20'

Póki co bez większych emocji w stolicy. Optycznie nieco lepiej prezentuje się Lech, ale na niewiele się to zdaje.

4
3
1
1
2
17'

Rocha próbował zaczarować Jóźwiaka. Ten z kolei znał proste przeciwzaklęcie i łatwo zatrzymał obrońcę Legii.

7
6
3
2
3
16'

Kostewycz trafił w boczną siatkę. Wcześniej jednak Puchacz faulował Karbownika.

1
15'

Wszołek wrzucił piłkę w pole karne do Martinsa, którego uprzedzili defensorzy Lecha.

2
1
1
2
3
14'

Kapitan Lecha oddał strzał w kierunku bliższego słupka. Chybił.

4
5
4
3
6
13'

Jevtić faulowany przez Martinsa blisko pola karnego Legii.

2
4
1
1
3
12'

Jevtić płasko zagrał w pole karne i zrobiło się niebezpiecznie. Piłkę zdołali wybić jednak obrońcy.

4
4
1
11'

Nie ma łatwego życia Dariusz Mioduski.

5
4
1
6'

Jevtić mocno uderzył z rzutu wolnego. Wysoko nad bramką.

5
1
2
2
3
6'

Od początku inicjatywę ma Lech. Gra toczy się na połowie Legii.

11
2
3
2
3
5'

Obaj skrajni obrońcy Legii z żółtymi kartkami. To może mieć bolesne skutki dla gospodarzy.

17
4
2
2
4'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Luis Rocha.

Legia Warszawa
10
2
2
3'

Zrobiło się groźnie! Po wrzutce z rzutu wolnego piłka przypadkowo odbiła się od murawy i przed Majeckim, który miał problemy z interwencją. Ostatecznie sędzia i tak wskazał spalonego.

2
3
2
2'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Michał Karbownik.