10
8
15
90+1'

Z dystansu uderzył Sadlok, piłka trafiła w nogę obrońcy. Szumski błędu nie popełnił.

28
8
7
1
2
90'

Jeszcze 5 minut gry przed nami.

5
2
14
7
10
90'
ZMIANA

Raków. Schodzi: Sebastian Musiolik. Wchodzi: Dawid Szymonowicz.

90'

5
88'

Minuty płyną, Wisła niewiele potrafi zdziałać. Raków coraz bliżej niezwykle cennych punktów.

25
10
2
2
6
86'

Strzelał Drzazga, ale daleko od bramki Rakowa.

7
2
2
1
83'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Tomas Petrasek. Asystował mu Petr Schwarz. 482. dośrodkowanie w pole karne Wisły. Z rzutu wolnego dogrywał Schwarz, a Petrasek głową wbił piłkę do siatki. 1:0!

82
56
10
12
31
82'
ZMIANA

Raków. Schodzi: Felicio Brown Forbes. Wchodzi: Aleksandar Kolew.

79'

Wisła szanuje piłkę, goście nie są w stanie poważniej zagrozić Rakowowi.

2
11
1
6
6
76'

Dośrodkowanie w pole karne Wisły, głową z pięciu metrów uderzał Musiolik. Ponad bramką!

8
9
3
7
4
75'

Opatrywany jest Wojtkowski. Mamy przerwę w grze.

4
3
6
11
8
74'

Piłkarze padają na murawę jak muchy. Tymczasem Klemenz tak wybijał piłkę, że znalazła się ona na pobliskim osiedlu. Będzie pamiątką.

8
19
1
1
2
71'

Savicević pozbierał się i wrócił do gry.

9
2
1
1
1
69'

Ucierpiał Savicević. Pomocnik Wisły zderzył się z rywalem i otrzymał uderzenie w szczękę.

6
5
4
5
6
68'

Coraz większa przewaga Rakowa. Może to jest ten moment, kiedy coś się wydarzy.

18
8
2
6
8
66'
ZMIANA

Raków. Schodzi: Kamil Piątkowski. Wchodzi: Michał Skóraś.

65'

Dośrodkowanie z rzutu wolnego, z sześciu metrów obok bramki główkował Jach!

2
3
3
4
6
64'

Cierpi gracz Wisły, my również cierpimy.

1
62'

Napracował się sędzia. Narysował 2-metrową linię dla muru, w którym stanął JEDEN zawodnik. Z dogrania oczywiście nic nie wyszło.

2
19
1
2
61'

Pewien prezes lata temu, kiedy nie szło, gasił jupitery. Tak, to jest ten moment, aby to uczynić.

11
13
2
1
3
59'

Felicio Brown Forbes tym razem ustał w polu karnym, ale skleił się z Klemenzem. Po chwili było już mniej miło. Pojawiło się mięso.

2
6
3
1
3
58'

Felicio Brown Forbes po dalekim zagraniu mógł znaleźć się w pozycji do oddania strzału. Napastnik wolał się jednak przewrócić i liczyć na karnego. Płaczemy nad tym meczem.

6
3
1
5
2
57'

Kopanina w Bełchatowie. Czego brakuje w meczu? Wszystkiego. Może przypadkowy gol zmieni wszystko. Jak go jednak zdobyć?

4
8
3
4
4
54'

Wciąż niewiele okazji bramkowych. Za to na murawie coraz ostrzej. Niepsuj staranował rywala, a przecież ma już na koncie żółtą kartkę.

6
6
5
1
3
51'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Kamil Wojtkowski.

9
6
2
3
7
50'

Od początku 2. połowy przeważa Raków. Wisła chce przetrwać napór gospodarzy.

13
9
4
4
6
47'

Dośrodkowanie do Musiolika, ten jednak głową uderzył ponad bramką Wisły.

4
3
3
3
5
46'

Orły wracają na boisko. Mamy nadzieję, że w meczu podobnie jak na urodzinach u cioci Gieni. Po niemrawym początku wszystko się rozkręci. Tam jednak imprezkę rozkręca wuj Henio. Kto będzie wujem w meczu? Gramy!