2
3
1
84'

Piłka po rzucie rożnym zbita pod nogi Bodvarssona. Ten wbiega w pole karne i próbuje miękko dorzucić pod samą linię bramkową. Piłka odbija się od nogi Dancha i lobuje bramkarza Arki. Jaga powinna to dowieźć do końca, 2:0!

12
7
1
2
2
83'

Gol! Strzelił Bodvar Bodvarsson.

35
18
2
6
11
81'

Wejście Zbozienia w pole karne, przewrócił się przy kontakcie z przeciwnikiem, ale za dużo dodał od siebie, by odgwizdać za to rzut karny.

1
5
1
2
77'

Co za sytuację zmarnował Klimala! Świetna, długa piłka do niego, ale zbyt długo się zbierał do sytuacji sam na sam. Dopadł Maghoma i utrudnił strzał. Czubkiem buta trafił napastnik Jagi w nogę Steinborsa.

2
8
6
3
76'

Żółtą kartkę otrzymał Adam Deja. Sfaulował ostro Klimalę od tyłu.

Arka Gdynia
7
2
1
2
75'

Ponownie robi nam się fragment pełen walki na skrzydłach i w środku pola, zero finezyjnej gry i pomysłowości.

1
1
72'
5
3
1
1
2
71'

Wejście Camary w pole karne Arki i strzał z ostrego kąta, ale z łatwością broni to Steinbors.

1
3
2
2
68'

Była jeszcze weryfikacja VAR, czy nie doszło przy tej sytuacji przekroczenia przepisów, ale gol jest uznany!

3
5
1
1
4
66'

Jaga męczyła się w ataku przez 20 minut, ale w końcu ma gola! Świetne zachowanie Prikryla na prawej stronie, minął dwóch rywali, mocno centrował i Klimala uprzedził głową Steinborsa. Jest 1:0!

11
8
3
3
66'

Gol! Strzelił Patryk Klimala.

34
16
3
11
16
65'

Jaga stara się przyspieszać grę, ale wciąż bez pożądanych efektów w postaci gola. Arka bardzo szybko wraca.

1
1
58'

Romańczuk znowu głową i górą ponownie Steinbors. Odbił piłkę za poprzeczkę bramkarz Arki.

7
6
2
1
57'
54'

Przy tej sytuacji odgwizdano jeszcze pozycję spaloną Klimali...

7
6
2
2
3
54'

To mogła być bramka dla Jagi! Świetna wrzutka Bodvarssona, urwał się Klimala, który z bliska trafił w nogi Steinborsa!

5
3
2
2
7
51'

Wrzutka Klimali zblokowana przez rywala leci w stronę Steinborsa, który złapał piłkę, choć miał z tym problemy.

5
1
1
1
1
49'

Mocne uderzenie Camary z dystansu zablokowane.

3
2
2
2
5
48'

Naciska Jaga, dużo grania prawą stroną. Arka głęboko wycofana.

4
4
2
1
3
47'

Frekwencja dzisiaj wynosi 6275 osób, w tym 342 kobiety, 219 dzieci. 457 osób po raz pierwszy na meczu.

4
8
3
1
1
czas Druga połowa
45'

Pogramy jeszcze minutę.

1
2
1
45'

Techniczny strzał Imaza zza pola karnego prosto w Steinborsa, ale bramkarz Arki miał problemy z jej złapaniem.

5
5
1
41'

Camara zwariował, strzelał z narożnika boiska dwa razy! Najpierw trafił w słupek, potem na głowę kogoś z arkowców. Bije piłkę z rzutu rożnego już kolejny raz.

6
6
1
1
40'

Wrzutka z lewej strony do wszędobylskiego Camary. Ładnie przyjął piłkę i chciał uderzyć nożycami, ale w ostatniej chwili doskoczył obrońca i zblokował piłkę. Mamy korner.

5
3
2
1
37'

Wrzutka z rzutu rożnego i niecelny strzał Runje głową. Nie trafił w piłkę tak, jak chciał.

7
6
1
1
1
36'

Ładna, kombinacyjna akcja Jagi. Chciał to zakończyć lekkim strzałem Camara. Steinbors opuszkami palców zbił piłkę za boisko w ostatniej chwili.

3
3
1
1
3
32'

Trochę walki w środku, gry piłką ze strony Jagi i dobra organizacja Arki w tyłach. To obraz ostatnich kilku minut. Brakuje sytuacji...

6
6
2
2
1
29'

Okazja Jagi, ale Camara skończył swój rajd niecelnym strzałem.

6
3
1
2
26'

Długa piłka Vejinovicia na pole karne, ale nie zgarnął jej ani Jankowski, ani Młyński. Zaspali stoperzy gospodarzy.

2
5
1
4
2
23'

Wysoki pressing Arki na razie nie działa, nie mogą odebrać piłki.

1
5
1
2
4
14:46

Choć tweet sprzed meczu, to trzeba przyznać, że murawa jest dzisiaj fenomenalnie przygotowana.

2
3
1
1
1
1
20'

Nalepa powinien lepiej rozwiązać tę akcję. Mijał dwóch rywali, ale zdążyli za nim wrócić i odebrać mu piłkę, gdy nie wiedział, czy strzelać czy podawać wgłąb pola karnego.

1
4
1
17'

7
14'

Znowu przed szansą Romańczuk, znowu po wrzutce z narożnika boiska i znowu za lekko i prosto w Steinborsa.

2
3
6
13'

Ostre starcie Młyńskiego z Klimalą, kopnęli się obaj w kolana. Obaj jednak są dalej zdolni do gry.

1
1
4
1
1
10'

Strzał Klimali po ziemi zza pola karnego nie sprawił problemów Steinborsowi.

5
2
2
1
3
8'

Bardzo dużo przestrzeni mają do grania oba zespoły, ale na razie nie korzystają z tego skrzętnie i nie forsują tempa.

3
3
2
1
5'

Szansa Arki. Mocny wyrzut z autu na pole karne, strącona piłka spadła pod nogę Nalepy. Rozgrywający gości nie uderzył czysto piłki, przez co strzał nie stworzył poważnego zagrożenia i był niecelny.

4
2
3
3
3
3'

Niemożliwe nie istnieje, pamiętajmy!

2
2
2'

Pierwsza sytuacja Jagi. Dośrodkowanie z rzutu rożnego spadło na głowę Romańczuka, ale jego strzał był za lekki. Złapał to łatwo Steinbors.

3
3
2
1'

Ostro potraktowany Bodvarsson przez naciskającego Antonika. Upomnienie dla skrzydłowego Arki.