9
2
5
90'

Z rzutu wolnego strzelał Petteri Forsell. Arkadiusz Malarz nie dał się zaskoczyć.

2
3
1
1
4
89'

Minimalnie zbyt wysokie dośrodkowanie z rzutu wolnego. Samu Corral tylko trącił piłkę głową.

7
2
4
2
3
88'

Uderzenie z rzutu wolnego. Po rykoszecie piłka wyszła poza boisko.

8
14
2
2
4
87'

ŁKS wywalczył rzut wolny. To dobra okazja na strzał, do bramki Korony około 25 metrów.

6
3
2
9
5
85'

Dośrodkowanie w pole karne Korony. Piłkę pewnie złapał Marek Kozioł.

11
2
2
2
1
83'

Bardzo dobra okazja dla Korony. Adnan Kovacević dograł do Rodrigo Zalazara, a ten w polu karnym oddał niecelny strzał.

5
4
5
6
3
82'

Szukają gospodarze okazji do podwyższenia prowadzenia. Przed chwilą groźnie było w okolicy pola karnego ŁKS-u.

1
79'
2
2
2
1
3
77'

Zanosiło się na groźną akcję Korony. Jacek Kiełb zbyt mocno podał jednak do wbiegającego w pole karne Mateja Pucko.

4
1
1
3
1
76'

W odpowiedzi z dystansu uderzył Petteri Forsell. Po rykoszecie piłka opuściła boisko.

5
1
2
3
1
73'
10
4
3
1
1
72'

Ładny, mocny, ale i niecelny strzał z dystansu oddał Ricardo Guima.

2
2
4
71'

W ostatnich minutach Korona zdecydowanie ruszyła do ataku.

9
1
5
70'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Adnan Kovacević, lecz swietnie obronił Arkadiusz Malarz.

4
1
1
69'

Uderzenie  z rzutu wolnego na bramkę ŁKS-u. Strzelał Petteri Forsell, a Arkadiusz Malarz odbił piłkę. Po chwili dobitka i znów bardzo dobrze spisał się bramkarz ŁKS-u.

2
1
68'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Themistoklis Tzimopoulos.

2
2
1
1
67'

Na uderzenie z dystansu zdecydował się Milan Radin. To był jednak strzał niecelny.

1
2
1
65'

Pirulo oddał mocny strzał z rzutu wolnego, ale trafił piłką w mur.

6
2
2
2
3
64'

Faulowany był Dragoljub Srnić. Będzie rzut wolny dla ŁKS-u, a do bramki Korony około 30 metrów.

3
3
1
4
64'

Rodrigo Zalazar dryblował w polu karnym ŁKS-u, ale gdy składał się do strzału, to został zablokowany.