Sędzia doliczył 5 minuty do regulaminowego czasu gry.

9
10
45
85'

Żółtą kartkę otrzymał Patryk Sokołowski, który najpierw sfaulował Majeckiego, a później jeszcze komentował decyzję arbitra.

17
4
3
7
12
83'

Groźnie uderzył Paweł Wszołek, ale jednak obok bramki gliwiczan.

13
16
3
5
12
83'

[b]ZOBACZ WIDEO: Odwiedziliśmy bazę reprezentacji Polski na Euro 2020! Zobacz, jak będą mieszkać kadrowicze

[/b]

2
1
1
1
4
81'

9
80'

Żółtą kartkę za faul na Mikkelu Kirkeskovie otrzymał Paweł Wszołek, który przez to nie zagra w kolejnym meczu Legii.

Legia Warszawa
29
12
1
2
5
78'
11
7
7
4
5
77'
6
6
3
2
4
76'

23 120 widzów ogląda na żywo mecz Legia Warszawa - Piast Gliwice.

8
9
3
3
4
75'

Świetną akcję przeprowadził Marko Vesović, który zbiegł ze skrzydła w pole karne Piasta i oddał celny strzał. Jednak piłkę złapał Plach.

13
8
5
4
8
73'

Gorąco w polu karnym Piasta po rzucie rożnym dla Legionistów. Ostatecznie goście wybili futbolówkę z własnej "16".

21
7
4
4
16
71'

Huknął z dystansu Domagoj Antolić, a piłkę do boku odbił Frantisek Plach. Coraz ciekawiej w Warszawie.

9
5
7
2
5
70'

Szarżował Michał Karbownik, ale został zatrzymany w polu karnym przyjezdnych.

12
8
1
5
9
69'

Uros Korun sfaulował Luquinhasa i będzie rzut wolny dla wicemistrza kraju.

12
6
2
3
8
68'

Jorge Felix piętką trafił w poprzeczkę! Piast Gliwice był o krok od strzelenia trzeciego gola.

35
13
8
9
19
66'

Nieudana akcja warszawian i futbolówkę po raz kolejny spod własnej bramki wybije Frantisek Plach.

18
11
4
5
10
64'

Piast nie forsuje tempa, zaś Legia od pewnego czasu nie potrafi zagrozić bramce swojego przeciwnika.

24
17
4
7
9
62'

Bardzo niecelnie sprzed pola karnego uderzył Michał Karbownik i piłkę do gry wprowadzi Plach.

19
11
1
6
9
60'

Mateusz Wieteska sfaulował Felixa i będzie rzut wolny dla przyjezdnych.

17
13
2
4
12
57'

8
55'
54'

7
52'

Gol! Strzelił Gerard Badia.

Piast Gliwice wygrywa 2:1! Gerard Badia wbiegł z piłką w pole karne gospodarzy i huknął po długim rogu. Ładne trafienie zawodnika mistrza Polski.

155
60
5
18
36
50'

W ofensywie znajduje się Piast, ale na razie nie potrafi rozmontować obrony Legii.

19
11
3
5
6
Czy w tym spotkaniu padnie jeszcze co najmniej jedna bramka?
4
1
2
1
46'

Początek drugiej odsłony potyczki w Warszawie.

9
4
1
2
4
45+3'

Warszawianie wymieniają kolejne podania w środkowej strefie boiska.

9
9
3
2
12
45'

Sędzia doliczył 4 minuty.

3
4
6
2
8
41'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Walerian Gwilia.

22
11
4
5
14
40'

Ostatnie fragmenty rywalizacji w pierwszej połowie konfrontacji. Przy piłce znajdują się przyjezdni.

6
5
1
2
4
38'

Gliwiczanie nie zamierzają zwalniać tempa i szukają swojego drugiego gola w tym starciu.

27
14
1
3
11
35'

Gol! Strzelił Jorge Felix. Asystował mu Tom Hateley.

Piast Gliwice doprowadził do remisu 1:1! Dokładnie z rzutu rożnego dośrodkował Tom Hateley, zaś celnie główkował Jorge Felix.

148
71
12
21
58
34'

Pewnie chwycił piłkę Radosław Majecki i dalekim wykopem wprowadził ją do gry.

9
5
1
2
2
32'

Michał Karbownik wybił piłkę na uwolnienie, żeby dać chwilę oddechu defensorom gospodarzy.

9
4
3
2
2
30'

4
3
5
4
3
28'

Bezpańską piłkę spokojnie opanował Frantisek Plach i po chwili rozpoczął akcję swojego zespołu.

7
4
5
6
5
26'

Sporo walki w środkowej strefie boiska, ale od pewnego czasu brak składnych, ciekawych akcji z obydwu stron.

4
4
5
4
4
24'

11
21'

Legia cofnęła się po strzelonym golu i chyha na okazję do wyprowadzenia szybkiej kontry.

15
11
7
2
5
19'

Aktualna tabela PKO Ekstraklasy:

13
9
3
4
7
17'

Piast próbował odważniej zaatakować lewym skrzydłem, lecz bezskutecznie.

16
7
7
8
6
Czy w pierwszej połowie meczu padnie jeszcze co najmniej jeden gol?
7
5
3
4
4
12'

Gol! Strzelił Domagoj Antolić. Asystował mu Michał Karbownik.

Legia Warszawa wyszła na prowadzenie 1:0! Gospodarze wykonywali rzut rożny. Piłka dotarła do Michała Karbownika, który po chwili zagrał futbolówkę do Domagoja Antolicia. Chorwat obrócił się i strzałem z kilku metrów pokonał Placha.

130
67
20
35
95
12'

Spokojnie swoją akcję ofensywną rozgrywają warszawianie.

5
5
3
7
7
10'
CZERWONA KARTKA

Czerwoną kartkę za ostry faul na Milewskim otrzymał Jose Kante, co wykazała dopiero wideoweryfikacja (VAR). Takim zagraniem mógł złamać nogę rywalowi.

179
67
26
42
108
7'

Mnożą się faule z obydwu stron. Od rzutu wolnego grę wznowi ekipa z Gliwic.

5
1
3
6
5
3'

Nieźle sprzed pola karnego przymierzył Marko Vesović, a piłkę pewnie złapał Frantisek Plach.

7
2
3
4
3
3'

Faulował Michał Karbownik i tym razem będzie rzut wolny dla mistrzów Polski.

3
2
5
3
6
1'

Rzut wolny dla gospodarzy na połowie gości.