PKO Ekstraklasa: 27. kolejka
29 maj 2020 18:00
90+5'

Jeszcze zamieszanie pod bramką Śląska. Putnocky nie pozwolił dokładnie dograć pilki Musiolikowi.

17
7
2
2
11
90+3'

Groźnie sprzed pola karnego uderzył Pich, dobrze w bramce interweniował Szumski.

22
9
5
3
8
90+3'

Jeszcze 3 minuty przed nami, ale wydaje się, że sędzia kolejną dołoży. Przed momentem Petrasek podeptał Exposito.

7
11
2
2
4
90+1'

Łącznie sędzia doliczył 5 minut.

17
13
8
5
6
90+1'

Gol! Strzelił Michał Chrapek. Lekki strzał w środek, po poprzeczkę. Szumski rzucił się w swoją lewą stronę. 1:1!

Śląsk Wrocław
79
37
10
23
72
90'

Do piłki podejdzie Michał Chrapek.

24
10
5
6
26
89'

38
89'

Rzut karny dla Śląska Wrocław!

17
18
2
4
38
88'

Sztuczni kibice i pozostali czekają na decyzję sędziego.

12
20
6
5
8
88'

Sędzia sprawdza czy Petrasek uderzył łokciem Picha. Będzie rzut karny?

8
11
11
6
14
87'

Przerwa w grze. Trwają konsultacje z VAR-em.

4
1
8
3
4
85'

Felicio Brown Forbes zamiast podawać zdecydował się na uderzenie sprzed pola karnego. Daleko w trybuny.

9
2
3
2
3
83'

Gol! Strzelił Felicio Brown Forbes. Asystował mu Daniel Bartl. A jednak Raków! Z lewej strony precyzyjnie dośrodkował Bartl, a Brown Forbes uderzeniem głową z siedmiu metrów pokonał bramkarza Śląska. 0:1!

58
33
9
10
20
81'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Fran Tudor.

7
5
3
3
4
81'

Brown Forbes miał już przed sobą bramkarza i... zgłupiał podając piłkę daleko za pole karne.

5
3
1
2
11
80'

Schwarz dośrodkował z rzutu wolnego, Putnocky pewnie złapał piłkę.

5
1
1
1
8
77'

Płacheta dośrodkował z lewej strony, Pich piłki nie sięgnął.

9
3
1
3
6
76'

Z dystansu uderzył Schwarz. Niecelnie i bez reakcji "sztucznego kibica".

1
6
1
5
74'

Szczęścia uderzeniem z dystansu szukał Mączyński. Piłka w bezpiecznej odległości dla Szumskiego minęła cel.

6
3
5
3
2
73'

Raków. Schodzi: David Tijanić. Wchodzi: Rusłan Babenko.

71'

Tutaj zbyt wielu goli się nie spodziewamy. Przyznamy, że zmęczeni jesteśmy tym tzw. dopingiem. To bardzo utrudnia odbiór gry.

7
2
2
3
4
68'

Pich uderzył z ostrego kąta, Szumski zdołał odbić piłkę. Do poprawki nie dopuścili obrońcy.

12
4
1
3
67'
65'

Felicio Brown Forbes znalazł sobie miejsce do oddania strzału z ok. 15 metrów. Pomylił się o metr. Sztuczni kibice zaczęli gwizdać.

10
6
4
1
1
64'

Raków długo rozgrywa piłkę w okolicach środka pola. Niewiele się dzieje pod bramkami.

2
63'

Marković do Stigleca, ten jednak spudłował. Piłka poszybowała kilka metrów ponad bramką.

4
5
6
1
4
62'

Rzut rożny dla Śląska. Dośrodkowanie bez większych problemów wybili obrońcy Rakowa.

4
6
4
2
4
60'

Godzina za nami. Po obiecującym początku 2. połowy, wszystko wróciło do dość nudnej normy.

3
4
3
5
8
58'

Raków. Schodzi: Patryk Kun. Wchodzi: Daniel Bartl.

14
6
5
2
5
57'

I już wszystko uspokoiło się. Mniej się dzieje pod bramkami. Więcej walki w środku pola.