Premier League: 1. kolejka
11 sie 2019 17:30
90+4'

Mocny strzał z ok. 15 metrów oddał Emerson PalmieriDavid de Gea w bramce jest w niedzielę bezbłędny.

13
6
1
90+2'

Gospodarze rozgrywają piłkę, goście biegają za rywalami i niewiele potrafią zdziałać.

4
2
2
2
1
90'

Sędzia doliczył 4 minuty.

2
1
2
8
90'
ŻÓŁTA KARTKA

Żółtą kartkę za faul otrzymał N'Golo Kante.

1
1
1
89'

Strzelał Pedro Rodriguez, piłka minęła bramkę gospodarzy.

1
1
86'
ZMIANA

Man Utd. Schodzi: Jesse Lingard. Wchodzi: Juan Mata.

86'
ZMIANA
85'

Strzał Mounta pewnie obronił de Gea.

5
2
1
84'

Chelsea ma już dość tego spotkania, goście wprawdzie starają się atakować, ale bez wiary w powodzenie.

1
1
2
81'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Daniel James. Asystował mu Paul Pogba. Cóż za debiut Jamesa! Kontra United, Pogba do Jamesa, a ten mimo asysty obrońców zdołał uderzyć. Piłka odbiła się jeszcze od Emersona. Kepa nie był w stanie zatrzymać strzału. 4:0!

Manchester United
35
18
6
7
6
81'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Anthony Martial.

1
2
3
1
1
79'

Szybkie wyjście United, z piłką biegł Rashford, jednak w polu karnym został zablokowany.

75'

Kwadrans do końca. Chelsea pozostało walczyć już tylko o honor.

3
1
2
1
74'
ZMIANA

Man Utd. Schodzi: Andreas Pereira. Wchodzi: Daniel James.

73'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Jorginho. Wchodzi: N'Golo Kante.

71'

Już wszystko widać. Strzał Emersona pewnie obronił bramkarz United.

5
2
70'

Nic nie widzimy. Przed laty Marian Dziurowicz wyłączył jupiter. Teraz to chyba nie on.

3
1
2
70'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Kurt Zouma głową uderzył ponad poprzeczką.

1
1
1
69'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Victor Lindelof.

1
1
1
1
67'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Marcus Rashford. Asystował mu Paul Pogba. To już jest nokaut. Frank Lampard blady siedzi na ławce. Nie o takim debiucie marzył. Prostopadłe dogranie Pogdby do Rashforda, a ten w sytuacji sam na sam pokonał Kepę! 3:0!

28
10
5
3
3
65'
ZMIANA

Chelsea. Schodzi: Tammy Abraham. Wchodzi: Olivier Giroud.

65'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Anthony Martial. Asystował mu Andreas Pereira. Kontra United, Pereira dośrodkował z prawej strony pola karnego, do piłki doszedł Martial i z bliska wbił ją do bramki. 2:0!

1
61'

Chelsea posiada optyczną przewagę, ale nie ma to przełożenia na stwarzanie sobie okazji do zdobycia gola.

3
1
1
2
2
58'
ZMIANA
57'

Żółtą kartkę za faul otrzymał Tammy Abraham.

1
1
1
1
2
56'

Groźny strzał oddał Emerson Palmieri, dobrze w bramce United zachował się de Gea.

2
2
1
1
4
54'

Maguire przed pole karne do Rashforda, ten jednak uderzył w obrońcę.

2
1
1
3
1
52'

Żółtą kartkę za faul taktyczny otrzymał Jorginho.

Chelsea FC
5
4
2
3
2
51'

Pedro Rodriguez uderzył sprzed pola karnego lewą nogą. Metr ponad poprzeczką.

2
2
1
1
1
49'

Podobnie jak na początku 1. połowy tak i teraz w ataku Chelsea. Jednak goście jak na razie bez okazji bramkowych.