90'

Doliczone trzy minuty.

1
86'

Przyglądamy się już ostatnim atakom w generalnie jednostronnym spotkaniu. Rezultat absolutnie jest odbiciem boiskowej rzeczywistości. Tak jak w rundzie jesiennej Manchester United strzelił trzy gole Sheffield United, ale tym razem nie doczekał się jakiejkolwiek odpowiedzi.

2
83'

David de Gea zatrudniony uderzeniem z dystansu, ale tak banalnym i przewidywalnym, że nie mogło dojść do kapitulacji doświadczonego bramkarza Manchesteru United.

1
81'
79'

Ole Gunnar Solskjaer przygotowuje się do wprowadzenia pięciu zmienników i to jednocześnie. Wcześniej legendarny napastnik nie miał zamiaru mieszać w dobrze funkcjonującym mechaniźmie.

1
77'

Gracz spotkania - wybór jest prosty!

5
3
74'

Gol! Strzelił Anthony Martial. Asystował mu Marcus Rashford.

Kibice, którzy spodziewali się w drugiej połowie zobaczyć hat-tricka Anthony'ego Martiala, mieli rację. Piłka po raz trzeci w bramce strzeżonej, bez powodzenia, przez Simona Moore'a. Ponownie podawał Marcus Rashford, a bohater spotkania ma odpowiednio skalibrowany celownik. Ładna kombinacja zespołu z Old Trafford, w której warto wyróżnić jeszcze Bruno Fernandesa.

26
11
2
2
1
71'

Krótka przerwa w grze zgodna z regulaminem Premier League. Ostatnia szansa na konwersację zawodników Sheffield United ze swoim szkoleniowcem. Z zaciekawieniem nasłuchiwali, czy menedżer ma jakiegoś asa w rękawie na ostatnie kilkanaście minut rywalizacji.

1
1
69'

Sander Berge przyspieszył. Często widać tego zawodnika. Przed momentem pojedynkował się z Masonem Greenwoodem i pewnie liczył na lepszy finał tego starcia.

1
67'

Żółtą kartkę otrzymał Luke Shaw za przewinienie na Johnie Flecku.

Manchester United
63'

Paul Pogba popisał się indywidualnym atakiem i tylko wykończenia w nim zabrakło. Francuz rozprawił się kolejno z Sanderem Berge, następnie z Philem Jagielką, ale futbolówka zaplątała się pod jego nogami. Nadbiegł jeszcze Anthony Martial, ale nie ma hat-tricka napastnika Manchesteru United.

61'

Godzina rywalizacji w Manchesterze za zawodnikami. Podstawowym zadaniem dla gospodarzy jest utrzymanie koncentracji do końcowego gwizdka. Jeżeli będą grać tak jak dotychczas, to David de Gea zejdzie do szatni z czystym kontem.

1
58'

Piłka przetoczyła się nieznacznie obok słupka w bramce Sheffield United, a odrobinę szkoda, ponieważ akcja zawodników z Manchesteru mogła się podobać. Gospodarze mieli jeszcze korner, choć futbolówki dotknął jako ostatni Marcus Rashford.

56'

Wymiana podań z udziałem najbardziej wysuniętego zawodnika Sheffield United. Napastnik już szykował się do zatrudnienia swoim strzałem bramkarza - Davida de Geę, a najlepiej pokonanie go, ale interweniował defensor.

54'

Manchester United spokojnie na początku drugiej części. Przynajmniej w porównaniu ze swoim nastawieniem z początkowych minut meczu. Dopiero teraz premierowy atak gospodarzy po przerwie. Aaron Wan-Bissaka strzelił w plecy Phila Jagielki po akcji stworzonej przez Marcusa Rashforda oraz Paula Pogbę.

3
51'

David de Gea nie jest najbardziej zapracowanym uczestnikiem spotkania. Zaangażował go zmiennik Oliver McBurnie swoim dośrodkowaniem. Nierozgrzany Hiszpan nie pozwolił sobie na pomyłkę na przedpolu.

3
1
1
1
1
48'

Lys Mousset doznał urazu w pierwszej połowie i nie był w stanie powrócić na boisko po przerwie. Szkoleniowiec wolał wprowadzić zdrowego w stu procentach zawodnika. W sumie dwie roszady personalne w Sheffield United.

2
1
1
1
1
46'

Druga połowa i pytanie, czy Manchester United będzie w stanie kontrolować wydarzenia w stu procentach. Może Sheffield United znalazło plan w przerwie na przezwyciężenie niemocy strzeleckiej po restarcie Premier League.

1
Czy Anthony Martial skompletuje hat-tricka?
1
45'

2
1
44'

Gol! Strzelił Anthony Martial. Asystował mu Aaron Wan-Bissaka.

Pułapka zastawiona na Sheffield United zadziałała. Gospodarze zaprosili przeciwnika do odważniejszego grania, a następnie skarcili ich za brawurę. Anthony Martial wyrasta na najważniejszego zawodnika spotkania. Już drugie trafienie napastnika Manchesteru United. Podobna akcja bramkowa, ale tym razem w roli asystenta Aaron Wan-Bissaka, a nie Marcus Rashford.

7
5
2
1
1
42'

Ostatnie ataki w pierwszej połowie. Odrobinę zmieniła się optyka tego spotkania, ponieważ Manchester United ma mniej do powiedzenia w ofensywie w kwadransie poprzedzającym przerwę, a Sheffield United doszedł do głosu. Może to jednak wyłącznie pułapka na przyjezdnych.

39'

Lys Mousset usiadł na boisku i zasygnalizował, że doznał urazu. Piłkarz Sheffield United zamierza pozostać na murawie do końca pierwszej połowy, a w przerwie sztab szkoleniowy zdecyduje o ewentualnym przeprowadzeniu zmiany. Ofensywa przyjezdnych nie wygląda dobrze, a może doznać dodatkowego osłabienia.

1
35'

Przyjezdni, po długim czasie nieobecności, zagościli w pobliżu pola karnego Manchesteru United. Akcja konstruowana była przez Johna Flecka oraz Lysa Mousseta. Łupem Sheffield United okazał się korner, a stałe fragmenty gry to niezła broń zespołu.

1
32'

Anthony Martial sprawdził się w konfrontacji z Philem Jagielką. Drybling autora dotychczas jedynego gola trwał odrobinę za długo i w tym czasie na pomoc doświadczonemu defensorowi Sheffield United nadbiegł George Baldock.

28'

Gospodarze wymieniają podania od prawej do lewej strony boiska i szukają sposobu na kolejne rozmontowanie defensywy Sheffield United.

25'

Nie zmienia się zasadniczo sytuacja na boisku. Raz po raz można wspominać o próbach ataku Manchesteru United, natomiast Sheffield United w roli aż nadto wyczekującej. Goście już dostali po nosach od Anthony'ego Martiala, a mogli stracić kolejnego gola.

1
21'

Trzeci rzut rożny Manchesteru United, który niechętnie schodzi z połowy należącej do przeciwnika. Harry Maguire przesadził z agresją, a chciał dotrzeć do piłki po dośrodkowaniu. Trzeba to jednak zrobić zgodnie z przepisami.

1
19'

Viktor Lindelof chciał oddać strzał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Po chwili kolejna próba wyraźnie przeważających podopiecznych Ole Gunnara Solskjaera, jednak Marcus Rashford nie trafił idealnie w piłkę na zakończenie akcji z udziałem Bruno Fernandesa oraz Paula Pogby.

1
17'

Simon Moore jakby składał się w zwolnionym tempie do swojej interwencji, ale pokazał ewentualnym niedowiarkom, że wszystko jest wyliczone co do ułamka sekundy. Powstrzymane uderzenie Bruno Fernandesa, który wcześniej zgrabnie wymienił podania przed polem karnym.

1
13'

Przekombinowali w swoim ataku gospodarze, a powinni pokusić się o podwojenie prowadzenia. Ponownie przez defensywę Sheffield United przebijali się Marcus Rashford oraz Anthony Martial, jednak o jedno podanie za daleko i wmieszał się w to Jack Robinson.

1
12'

Nie ustają ataki Manchesteru United, który szybko dobrał się do skóry przeciwnika, ale jednym golem nie zaspokoił swojego apetytu na atakowanie. Jack Robinson z trudem powstrzymał atak Marcusa Rashforda.

1
10'

Anthony Martial dał prowadzenie gospodarzom!

7'

Nie trzeba było długo czekać na pierwszego gola. Zupełnie inaczej niż w poprzednim meczu z Tottenhamem Hotspur drużyna Ole Gunnara Solskjaera szybko przeprowadziła skuteczny atak. Simon Moore nie zareagował na uderzenie z bliska Anthony'ego Martiala po rozegraniu Marcusa Rashforda oraz Aarona Wana-Bissaki.

10
8
1
1
1
5'

Phil Jagielka interweniował z wyczuciem w konfrontacji z Masonem Greenwoodem, któremu zamarzyło się wykorzystanie banalnego błędu zawodników Sheffield United w czasie wyprowadzenia piłki. Phil Jagielka naprawił błąd Endy Stevensa.

1
1
3'

Gospodarze ruszają do ataku na przeciwnika w tradycyjnych czerwonych strojach. Gracze Sheffield United przebrali się przed meczem w szatni w białe trykoty.

16:24

Sheffield United jeszcze nie zwyciężył po restarcie Premier League. Po bezbramkowym remisie z Aston Villą poniósł bolesną porażkę 0:3 z Newcastle United. W środę ponownie będzie rywalizować na wyjeździe.

3
1
1
2
1
16:24

Po restarcie Premier League drużyna z Manchesteru zremisowała 1:1 z Tottenhamem Hotspur. Jako pierwsza straciła gola, ale potrafiła później zajść za skórę swojemu byłemu menedżerowi Jose Mourinho i doprowadzić do kompromisowego wyniku.

3
2
1
1
1
16:24

Konfrontacja w rundzie jesiennej w Sheffield dostarczyła publiczności dużo wrażeń. Jedna z rewelacji sezonu prowadziła 2:0, później straciła trzy gole z rzędu, ale powiedziała ostatnie słowo w sprawie wyniku i zremisowała 3:3.

3
2
1
1
1
16:24

Trener zespołu z Sheffield wspomina poprzedni mecz z rywalem z Manchesteru.

2
2
1
1
1
16:24

Sheffield United znajduje się na ósmym miejscu w tabeli Premier League. Do najbliższego przeciwnika z Manchsteru traci dwa punkty i wyprzedzi go w razie niespodziewanego zwycięstwa na Old Trafford.

3
2
1
1
1
16:24

Przygotowania Manchesteru United do meczu.

2
2
1
1
1
16:24

Zespół Ole Gunnara Solskjaera jest na piątym miejscu w tabeli Premier League. Do drużyn będących na lokatach premiowanych awansem do Ligi Mistrzów traci pięć punktów, a musi uważać na atak między innymi Sheffield United.

3
2
1
1
1
16:24

Manchester United jest niepokonany od 12 meczów. Passa zespołu z Old Trafford rozpoczęła się w pojedynku Pucharu Anglii z Tranmere Rovers. Później zwyżka formy przełożyła się na wyniki w Premier League i w Lidze Europy.