Stal Mielec. Schodzi: Michał Żyro. Wchodzi: Robert Dadok.

1
85'

Niedokładności po obu stronach boiska. Bartoszowi Nowakowi zabrakło precyzji w momencie podania do wysuniętego Michała Żyry. Z kolei Miłoszowi Kozakowi nie udało się sprawnie uruchomić Damiana Piotrowskiego.

80'

Mało czasu pozostało podopiecznym Ivana Djurdjevicia. Szkoleniowiec postanowił wprowadzić na ostatnie minuty konfrontacji dwóch zawodników naładowanych energią. Damian Piotrowski już poderwał się do jednego ataku, ale wpadł na defensora Stali Mielec.

1
1
77'

Żółtą kartkę otrzymał Mikołaj Lebedyński za niebezpieczne zagranie wobec Lukasa Bielaka.

1
2
1
1
2
76'

Krystian Getinger szukał technicznym uderzeniem drugiego gola dla Stali Mielec. Jego marzeniem było umieszczenie futbolówki przy dalszym słupku w bramce Michała Szromnika. Zabrakło centymetrów do szczęścia doświadczonemu zawodnikowi.

1
74'

Żółtą kartkę otrzymał Mateusz Żyro za faul na Mikołaju Lebedyńskim.

Stal Mielec
1
1
1
komentarz

71'

Jakub Wrąbel uratował skórę swojego defensora. Mateusz Żyro musiałby rozpaczać po golu samobójczym, gdyby nie bramkarz Stali Mielec. Płaskie dośrodkowanie Michała Ilkówa-Gołąba sprawiło mu olbrzymi problem.

1
67'

Stal Mielec zamierza zamknąć to spotkanie jak najwcześniej będzie to możliwe. Kolejne uderzenie i tym razem zabrakło odrobinki dokładności. Szymon Stasik zamknął dogranie Krystiana Getingera, z którego sekundę wcześniej nie skorzystał Michał Żyro. Potężne uderzenie młodzieżowca nad poprzeczką.

3
1
2
64'

Duża szansa na drugiego gola dla zespołu z Podkarpacia. Michał Żyro nieomal spożytkował dośrodkowanie Mateusza Maka. Uderzenie byłego zawodnika między innymi Korony Kielce zostało poskromione przez Michała Szromnika.

2
1
62'

Chrobry Głogów ma jeszcze sporo czasu na zareagowanie i przynajmniej doprowadzenie do remisu. Tymczasem jednak na połowie przeciwnika jest uskrzydlona przełomowym golem drużyna Dariusza Marca. Raz po raz podrywa się Andreja Prokić, którego przyjezdni nie mogą spuszczać ze wzroku.

1
1
1
60'

Maciej Domański na 1:0. Po skutecznej dobitce zmiennika Stal Mielec ma zaliczkę.

3
2
56'

Gol! Strzelił Maciej Domański.

Stal Mielec zdobyła prowadzenie w kwadransie po przerwie. Klub z Podkarpacia znalazł sposób na umieszczenie piłki w bramce Michała Szromnika. Maciej Domański zameldował się na boisku mocnym akcentem po wejściu na nie z ławki rezerwowych i wykonał celną dobitkę na 1:0 po uderzeniu Mateusza Maka sparowanym na słupek.

15
7
1
1
52'

Marcel Ziemann był w pobliżu linii pola karnego Stali Mielec. Uderzenie skrzydłowego tym razem w lustro bramki, ale nie ma gola. To dlatego, że elegancką interwencję zaprezentował Jakub Wrąbel. W rundzie wiosennej bramkarz Stali Mielec gra nienagannie.

51'

Dotychczas sędzia nie musiał rozstrzygać w kontrowersyjnych sytuacjach. Nie ma też dotychczas jakiegokolwiek żółtego kartonika. Grzegorz Kawałko oszczędził również faulującego przed momentem Miłosza Kozaka. Poszkodowany Andreja Prokić.

49'

Kamil Juraszek pilnuje sumiennie Michała Żyrę i nie zezwolił na zatrudnienie, a może nawet pokonanie Michała Szromnika po dośrodkowaniu klasycznie aktywnego na lewej stronie Krystiana Getingera.

1
komentarz

46'

Drużyny wznowiły rywalizację po kwadransie spędzonym w szatni. Piłkarze ofensywni wyglądają na zmobilizowanych, żeby w drugiej połowie bardziej zaszkodzić przeciwnikom.

1
2
1
46'

Stal Mielec. Schodzi: Grzegorz Tomasiewicz. Wchodzi: Maciej Domański.

komentarz

Piłkarze mają o czym rozmawiać ze swoimi szkoleniowcami w szatniach. W pierwszej połowie zderzyli się z dobrze zorganizowaną defensywą przeciwnika, przez co kreowanie klarownych sytuacji podbramkowych było skomplikowane.