2
4
2
87'

Alfred Gomis interweniował z wyczuciem na przedpolu po podaniu Angela Di Marii. Burza braw dla bramkarza Dijon.

6
3
1
2
4
85'

Od czasu do czasu gospodarze starają się zrobić trochę zamieszania na połowie Paris Saint-Germain. Są skazani na siebie, ponieważ wcześnie trener musiał przeprowadzić trzy zmiany spowodowane kontuzjami.

3
1
1
1
1
83'

Kibice starają się dodać otuchy broniącym się rozpaczliwie, ale skutecznie zawodnikom Dijon.

4
1
1
2
3
81'
ZMIANA
79'

Piłka poleciała poza boisko po bezpańskim zagraniu Marquinhosa. Sędzia wygwizdany, kiedy postanowił pospieszyć wprowadzającego futbolówkę ponownie do gry Alfreda Gomisa.

1
2
76'

Mauro Icardi strzelił, ale tak, że aż trudno uwierzyć, że piłka poleciała tak wysoko. Argentyńczyk został przytomnie uruchomiony przez Edinsona Cavaniego, ale użył przy swoim uderzeniu za dużo energii.

5
7
5
5
4
75'

Ratownikiem Paris Saint-Germain w tym meczu może być Edinson Cavani.

4
4
2
4
4
72'
ZMIANA
71'

Coraz mniej czasu pozostaje paryżanom na wyrównanie.

1
2
1
1
2
69'

To już stały obrazek. Piłkarze z Paryża łapią się za głowy po swoich niecelnych albo zablokowanych strzałach. Tym razem Leandro Paredes trafił zza pola karnego w zewnętrzną część słupka.

1
66'

Uderzenie za uderzeniem Paris Saint-Germain. Goście wrzucili wyższy bieg, ale zaczęła szwankować ich skuteczność. Po podaniu Kyliana Mbappe Lottina spudłował z kilku metrów Mauro Icardi.

62'

Następna sytuacja podbramkowa i można odnieść wrażenie, że rozpada się defensywa Dijon. Angel Di Maria strzelił ponad spojeniem słupka z poprzeczką z kilkunastu metrów po podaniu Kyliana Mbappe Lottina.

2
2
61'

Mauro Icardi miał po godzinie meczu pierwszą szansę na pokonanie Alfreda Gomisa. Płaskie uderzenie Argentyńczyka w boczną siatkę bramki strzeżonej przez Senegalczyka.

60'

Wymiana podań zawodników Paris Saint-Germain w polu karnym przeciwnika. Kolejna interwencja i tym razem Kylian Mbappe Lottin nie doczekał się od sędziego rzutu rożnego. To od jednego z liderów gości odbiła się jako ostatnia piłka.

1
1
58'

Żółtą kartkę otrzymał Hamza Mandyl za ostre przewinienie.

1
57'

Bardzo pobudzona publiczność spodziewa się pierwszego w historii zwycięstwa ligowego Dijon z Paris Saint-Germain. Gospodarze starają się maksymalnie zdeprymować przyjezdnych.

2
1
1
2
2
55'

Już trzy zmiany przeprowadzone przez gospodarzy były wymuszone kontuzjami.

3
2
2
3
2
54'
ZMIANA

Dijon. Schodzi: Mamadou Balde. Wchodzi: Stephy Mavididi.

1
51'

Zablokowane uderzenie Angela Di Marii. Po nim Paris Saint-Germain musiało zadowolić się rzutem rożnym.

1
1
1
1
2
49'

Zrobiło się bardzo interesująco. Dijon nie poddało się po straconym golu i w błyskotliwy sposób odwróciło wynik.

2
2
1
1
47'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Jhonder Cadiz. Asystował mu Munir Chouiar.

Coraz mocniej pachnie niespodzianką. Ponownie zagotowało się w polu karnym Paris Saint-Germain po wrzucie z autu na wysokości szesnastki. Tym razem Munir Chouiar uruchomił Jhondera Cadiza, a ten zabawił się między całą grupką przyjezdnych i pokonał płaskim strzałem z ostrego kąta Keylora Navasa. Defensorzy Paris Saint-Germain byli mijani jak slalomowe tyczki.

3
46'

Gra wznowiona.

Czy Paris Saint-Germain odzyska prowadzenie po przerwie?
komentarz

Kylian Mbappe Lottin ponownie poluje. W tym meczu strzelił na razie jednego gola.

2
1
1
1
1
45+6'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Munir Chouiar.

W ostatniej doliczonej do pierwszej połowy minucie jest wyrównanie. Munir Chouiar znalazł się w odpowiednim miejscu po tym jak Keylor Navas interweniował beznadziejnie. Bramkarz Paris Saint-Germain skierował piłkę po płaskim dośrodkowaniu pod nogi autora gola. Munir Chouiar nie pogardził prezentem. Klasyczny gol do szatni.

Dijon FCO
12
7
4
4
5
45+4'

Dośrodkowanie z prawej strony boiska przecięło pole bramkowe Dijon. Żaden z zawodników Paris Saint-Germain nie był w stanie dopaść do futbolówki i oddać drugiego tego wieczoru strzału do siatki.

1
1
1
1
1
45+2'

Nieudane uderzenie z rzutu wolnego w mur ustawiany żywiołowo przez Alfreda Gomisa. Spożytkować stałego fragmentu gry nie udało się Angelowi Di Marii.

1
45'

Doliczone sześć minut.

1
1
1
1
1
43'

Płaskie dośrodkowanie w kierunku pola bramkowego Dijon powstrzymane przez interweniującego na przedpolu Alfreda Gomisa.

42'

Dijon jeszcze próbuje doprowadzić do remisu w pierwszej połowie. Akcja z wykorzystaniem prawego skrzydła nie zakończyła się dobrym dośrodkowaniem, ani strzałem.

1
1
1
39'

Sędzia nie przyznał gościom z Paryża rzutu karnego po starciu z udziałem rozpędzonego Kyliana Mbappe Lottina. Reprezentant Francji odbił się od Wesleya Lautoy, ale ten nie faulował.

1
1
1
1
1
37'

Presnel Kimpembe jest na razie najmocniej wygwizdywanym zawodnikiem na boisku. To konsekwencja jego pojedynków stoczonych z Jhonderem Cadizem.

35'

Mauro Icardi - jeden z liderów ofensywy Paris Saint-Germain. Na razie totalnie niewidoczny.

33'
ZMIANA

Dijon. Schodzi: Fouad Chafik. Wchodzi: Hamza Mandyl.

Fouad Chafik #26
32'

Fouad Chafik zniesiony na noszach do szatni.

31'

Mamadou Balde powrócił na boisko i zamierza na nim pozostać. Teraz leży na murawie po niebezpiecznym upadku Fouad Chafik. Obrońca zderzył się z Alfredem Gomisem.

29'
ZMIANA

Dijon. Schodzi: Senou Coulibaly. Wchodzi: Romain Amalfitano.

Romain Amalfitano #20
Senou Coulibaly #5
28'

Medycy mają ręce pełne pracy. Mamadou Balde upadł na boisko i za moment mogą być aż dwie zmiany wymuszone kontuzjami w Dijon.

1
27'

W tym momencie gospodarze w dziesięciu, co nie przeszkodziło im w dobrym stylu uwolnić się spod pressingu zawodników Paris Saint-Germain.

26'

Przerwy w grze. Miał problem ze zdrowiem Kylian Mbappe Lottin, a tym razem nie czuje się optymalnie Senou Coulibaly.

22'

Kylian Mbappe Lottin otworzył wynik.

1
2
2
19'
GOOOOOOL!!!

Gol! Strzelił Kylian Mbappe Lottin. Asystował mu Angel Di Maria.

Gospodarze atakowali, ale zrobili sobie psikusa w obronie i Paris Saint-Germain wykorzystało to z zimną krwią. Kylian Mbappe Lottin dziobnął piłkę ponad Alfredem Gomisem do siatki po podaniu Angela Di Marii. Krótka akcja bramkowa przyjezdnych wystarczyła do tego, żeby prowadzić. Przewagę liczebną mieli broniący gracze Dijon, ale to w niczym nie pomogło.

10
6
1
3
6
18'

Czwarty celny strzał Dijon. Na rozgrzewce Keylor Navas wcale nie miał mniej pracy niż w meczu. Inna sprawa, że doświadczony bramkarz nie musi się mocno wysilać, żeby zatrzymać piłkę.

1
17'

Jhonder Cadiz strącił piłkę głową w kierunku bramki Paris Saint-Germain po wrzutce z rzutu wolnego. Keylor Navas interweniował po raz trzeci w tym meczu.

15'

Żółtą kartkę otrzymał Presnel Kimpembe za faul na Jhonderze Cadizie.

1
14'

Żółtą kartkę otrzymał Jhonder Cadiz za uderzenie łokciem w twarz Presnela Kimpembe. Zawodnicy walczyli o futbolówkę blisko pola karnego Paris Saint-Germain.

13'

Wrzutka Angela Di Marii z rzutu wolnego bardzo interesująca, jednak żadnemu kompanowi nie udało się oddać strzału głową. Także Presnelowi Kimpembe, który kilkanaście sekund wcześniej rozmawiał z Thomasem Tuchelem.

12'

Żółtą kartkę otrzymał Didier Ndong za faul na Kylianie Mbappe Lottinie.

9'

Przerwa w grze spowodowana urazem Angela Di Marii. Argentyńczyk potrzebował pomocy medycznej. O własnych siłach zszedł z boiska i zamierza na nie powrócić.

1
7'

Kylian Mbappe Lottin rozpędził się na lewym skrzydle i co prawda wyprzedził przeciwnika, ale zabrakło mu boiska do kontynuowania rajdu. Reprezentant Francji wylądował z piłką poza boiskiem.

1
5'

Ponownie piłkarze Dijon. Keylor Navas absolutnie nie ma spokoju na początku spotkania. Tym razem doświadczony bramkarz zatrzymał futbolówkę po strzale z dystansu Julio Tavaresa.

3'

Dijon w czerwonych strojach, a Paris Saint-Germain w granatowych koszulkach i spodenkach z białymi akcentami.

2'

Pierwszy strzał w tym meczu oddali gospodarze. Próba pokonania Keylora Navasa zdecydowanie zbyt anemiczna, nawet biorąc pod uwagę niepewne zachowanie Kostarykanina na linii bramkowej.

Czy Paris Saint-Germain wygra mecz z Dijon?