Niektóre zawodniczki zawiodły - wypowiedzi po meczu Vistal Łączpol Gdynia - Frisch Auf Göppingen

Piłkarki ręczne Vistalu Łączpol nie awansowały do finału Challenge Cup. W rewanżowym spotkaniu półfinałowym gdynianki przegrały we własnej hali z Frish Aut Goeppingen 22:28 (13:13).

Damian Tabaka

Jerzy Ciepliński (trener Vistalu Łączpolu Gdynia): W pierwszej połowie były takie momenty, gdzie przyzwoicie rozgrywaliśmy ten mecz. Natomiast popełnione później błędy nie pozwoliły nam wygrać tego spotkania. Niektóre zawodniczki zawiodły w tym meczu. Mamy wciąż szanse na medal i trzeba je wykorzystać, ale nie możemy grać tak nierówno.

Katarzyna Duran (rozgrywająca Vistalu Łączpolu Gdynia): Przegrałyśmy pierwszy mecz różnicą pięciu bramek i jest to dużo. Gdyby skończyło się dwiema bramkami, jak było do 5 minut przed końcem, to inaczej wyglądałby dzisiejszy mecz. Wydaje mi się, że zabrakło nam konsekwencji, skuteczności i zawiodła niestety nas druga linia w tym moja osoba.