Portal SportoweFakty.pl zaprasza od godziny 16.00 na relacje LIVE z niedzielnych spotkań PGNiG Superligi Kobiet i Mężczyzn. Szczegóły poniżej.

Polub Piłkę ręczną na Facebooku
Skomentuj 9

Komentarze (9):

• kibiCK 0

Pierwsza połowa to była jedna wielka kontra. W drugiej połowie naszym nie chciało się już tak cisnąć. W sumie trudno się dziwić jak do przerwy było +19. Stal nawet jak miała pozycje do rzutu to wyłapywał to Szmal.

miki No ale drugą połowę Stal wygrała 18:17;) a tak na poważnie to Vive wykorzystuje po prostu słabą defensywę Stali, która jest jedną z najsłabszych w Superlidze i szybko wraca do obrony przez co gra Stali musi opierać się na ataku pozycyjnym, który w przypadku twardej obrony 6:0 Vive nie ma szans na powodzenie i kielczanie jadą kontrami. Stal sportowo nie ma argumentów na przegrywanie z Vive np. 6-7 bramkami, nie mówiąc już o zwycięstwie.

Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • miki 1

[ 1 komentarz w tej dyskusji ] Odpowiedz Zgłoś Zablokuj
  • kibic Polski 0

Wejdź do ringu i podejmij walkę z Witalijem Kliczko. Będzie się z Tobą bawił a jak sie znudzi i powalczy na poważnie to 15 sekund i leżysz nieprzytomny. Stalowcy wiedzą że nie mają nawet 1% szansy w tych meczach. A walka o brąz dopiero przed nimi.