PGNiG Superliga Mężczyzn: Piotrkowianin postawił trudne warunki Azotom (wynik)

Do ostatnich minut Piotrkowianin Piotrków Trybunalski liczył się w walce o ligowe punkty. Azoty Puławy zdołały ostatecznie uratować zwycięstwo w 13. kolejce PGNiG Superligi Mężczyzn (31:29).

Marcin Górczyński
Materiały prasowe / KRZYSZTOF BETNEROWICZ / PIOTRKOWIANIN / PGNIG SUPERLIGA

Puławianie, którzy dopiero w środę w komplecie wrócili do Polski po meczu Pucharu EHF z Benficą Lizbona, musieli zostawić sporo sił w Piotrkowie, by wywieźć punkty. Wprawdzie ich prowadzenie sięgnęło już pięciu bramek, ale gospodarze nie dawali za wygraną i w drugiej połowie zdołali doprowadzić do remisu.

KS Azoty Puławy w ostatnich minutach wypracowały nieznaczną przewagę i dowiozły ją do końca, chociaż Piotrkowianin Piotrków Trybunalski do syreny trzymał kontakt z rywalami.

PGNiG Superliga Mężczyzn. 13. kolejka:

Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - KS Azoty Puławy 29:31 (13:16)

Czy Piotrkowianin Piotrków Trybunalski opuści ostatnie miejsce w grupie pomarańczowej?