Bartosz Jurecki nie ma wątpliwości. "Wygraliśmy na dużym farcie"

Olbrzymich emocji dostarczyło starcie Wybrzeża Gdańsk z KS Azotami. Przez większość spotkania prowadzili gospodarze, a puławianie rzucili zwycięską bramkę na 26:25 tuż przed końcem.

Michał Gałęzewski
Bartosz Jurecki Materiały prasowe / PGNiG Superliga / Na zdjęciu: Bartosz Jurecki

Bartosz Jurecki, zawodnik KS Azotów Puławy: Na pewno nie było łatwo. Już w zeszłym roku mecze z Wybrzeżem pokazały, że jest to dla nas ciężki rywal i nie możemy dać sobie z nim łatwo rady. Chłopacy bardzo mocno walczyli, zostawili dużo serca i są bardzo dobrze poukładani. Grają szybką, nowoczesną piłkę ręczną.

My przespaliśmy I połowę w obronie i to nie pierwszy raz u nas nie funkcjonuje. Trener nas uczula, że jak będzie dobrze funkcjonować defensywa, to wyciągniemy kilka łatwych kontr. To jednak Wybrzeże kontrolowało mecz do 45. minuty. W końcówce udało nam się przeskoczyć chłopaków z Gdańska i wygraliśmy na dużym farcie.

Wojciech Prymlewicz, (zawodnik Wybrzeża Gdańsk: Zabrakło postawienia kropki nad i. Prowadziliśmy różnicą 2-3 bramek i zamiast podwyższać przewagę, głupio ją traciliśmy. Był to na pewno mecz walki, który mógł się podobać kibicom. Wielka szkoda tej porażki, a my mamy nauczkę na przyszłość, że musimy dowozić zwycięstwa do końca.

Czy Wybrzeże w sobotę zasłużyło na przynajmniej jeden punkt?