Pogromcy Vive Tauronu Kielce w siódemce 5. kolejki Ligi Mistrzów wg WP SportoweFakty

Marcin Górczyński

Lewoskrzydłowy: Dobrivoje Markovic (RK Prvo plinarsko drustvo Zagrzeb)

Jak Vardar Skopje mógł to przegrać? W stolicy Macedonii zadają sobie to pytanie od soboty. Drużyna Raula Gonzaleza do przerwy prowadziła 17:12 z Chorwatami, którzy w tym sezonie zbierają cięgi od wszystkich w Lidze Mistrzów, a z Vardarem grali po bardzo burzliwym okresie w klubie (zwolnienie trenera Veselina Vujovicia).

Najlepszy macedoński zespół koncertowo zmarnował przewagę w ostatnich dziesięciu minutach. Z kontrami wychodził Dobrivoje Marković i w decydującym fragmencie strzelił pięć bramek (w całym meczu siedem). RK Zagrzeb pozostaje w grze o awans do TOP 16 Ligi Mistrzów.

Czy Nikola Karabatić był najlepszym zawodnikiem 5. kolejki Ligi Mistrzów?