LM: Vive Targi Kielce - KIF Kolding na żywo!

Relację prowadzi : autor:
Sławomir Bromboszcz
60 min. - 25:26 - KIF Kolding wygrywa w Kielcach
Skomentuj 4
Zobacz więcej komentarzy (1)
Skomentuj 0
60 min. - 25:26 - Julen Aguinagalde przed trudnym zadaniem. Hiszpan nieskutecznie. Kasper Hvidt broni!
Skomentuj 2
59 min. - 25:26 - Faulowany Uros Zorman. Rzut karny! 5 sekund do końca.
Skomentuj 3
59 min. - 25:26 - Czas dla Bogdana Wenty. Kielczanie mają jeszcze dużo czasu na rozegranie akcji - 25 sekund.
Skomentuj 1
59 min. - 25:26 - Sławomir Szmal broni w sytuacji sam na sam! Duńczycy ponad 10 minut bez bramki! Kielczanie mają jeszcze 45 sekund na zdobycie bramki!
Skomentuj 2
  • 59 min. - 25:26 - Do końca spotkania 60 sekund. Przy piłce KIF. Czas dla trenera Duńczyków.
    Skomentuj 0
    59 min. - 25:26 - Kolejny atak bez rzutu KIF. Duńczycy kompletnie się pogubili. Kielczanie muszą to wykorzystać. Nieskutecznie Krzysztof Lijewski.
    Skomentuj 1
    57 min. - 25:26 - Duńczycy już od paru minut bez bramki. Kolejny nieskuteczny atak KIF. Vive przed szansą na doprowadzenie do remisu. Michał Jurecki trafił w środek bramki. Przy piłce rywale.
    Skomentuj 0
    56 min. - 25:26 - Krzysztof Lijewski zwodem wypracował sobie niezłą pozycję rzutową, jednak trafił w bramkarza. Bramkę kielczan zamurował natomiast Sławomir Szmal. Rzut karny dla Vive. Julen Aguinagalde trafia!
    Skomentuj 1
    55 min. - 24:26 - Duńczycy mają jednak ogromne problemy w ataku. Kontratak kielczan zamienia na bramkę Manuel Strlek.
    Skomentuj 0
    54 min. - 23:26 - Kolejna stuprocentowa sytuacja kielczan zmarnowana. Manuel Strlek zatrzymany przez Kaspera Hvidta.
    Skomentuj 0
    53 min. - 23:26 - Krzysztof Lijewski zdobywa kolejną bramkę dla kielczan. Mistrzowie Polski ponownie skutecznie w obronie. Była szansa na odrobienie kolejnej bramki jednak Kasper Hvidt dziś gra kapitalnie.
    Skomentuj 0
    51 min. - 22:26 - Dobra akcja kielczan w obronie. Kontratak Vive nie najlepiej wyprowadzony, Zeljko Musa nie zdołał pokonać bramkarza rywali.
    Skomentuj 0
    50 min. - 22:26 - Czy kielczanie są w stanie jeszcze powalczyć? Jest dużo czasu. Trafia Michał Jurecki. Trzeba teraz zagrać dobrze w obronie.
    Skomentuj 1
    49 min. - 21:26 - Dwie skuteczne indywidualne akcje Urosa Zormana. Dziś to mocny punkt kielczan. Polacy słabo grają jednak w obronie.
    Skomentuj 0
    48 min. - 19:25 - Niemoc kielczan przełamał Michał Jurecki. Zawodnicy Vive znowu nie byli w stanie zatrzymać Bo Spellerberga. Kolejna strata w ataku i kolejna kontra. KIF dominuje.
    Skomentuj 0
    46 min. - 18:23 - Nieskutecznie Krzysztof Lijewski. Kolejna kapitalna interwencja Kaspera Hvidta. Vive traci w przewadze bramkę. Już pięć trafień przewagi KIF.
    Skomentuj 0
    45 min. - 18:22 - Bo Spellerberg za łatwo. Kolejna bramka tego zawodnika. Dwie minuty kary dla gracza KIF. Teraz to kielczanie będą grać w przewadze. Opatrywany Krzysztof Lijewski.
    Skomentuj 1
    44 min. - 18:21 - Coraz więcej błędów kielczan. Dwie minuty kary dla Manuela Strleka. Tym razem ze skrzydła trafia Ivan Cupić.
    Skomentuj 1
    42 min. - 17:21 - Trener Bogdan Wenta mocno zdenerwowany. Kielczanie popełniają dziś jednak zbyt wiele błędów. Faul w ataku Vive. Mistrzowie Polski nie mają pomysłu na sforsowanie obrony KIF. Kolejna bramka KIF.
    Skomentuj 0
    41 min. - 17:20 - Kielczanie muszą zagrać w ataku z większą konsekwencją. Ivan Cupić marnuje dobrą okazję ze skrzydła. Rozkręca się coraz bardziej Kasper Hvidt. Rośnie przewaga KIF. O Czas prosi Bogdan Wenta.
    Skomentuj 0
    39 min. - 17:19 - Tym razem dwie minuty kary dla Joachima Boldsena. Siły wyrównane. Na parkiecie trwa ostra walka. Kolejna strata kielczan i Albert Rocas w kontrataku tym razem się nie myli.
    Skomentuj 0
    38 min. - 17:18 - Na skrzydle pojawił się Manuel Strlek. Kielczanie marnują kolejną dogodną okazję. Pomylił się Julen Aguinagalde. Karę dwóch minut otrzymał Denis Buntić po aktorskim popisie zawodnika KIF.
    Skomentuj 1
    36 min. - 17:18 - Na lewym rozegranu pojawił się Grzegorz Tkaczyk. Kolejna kontra KIF, jednak tym razem górą Venio Losert! Na parkiecie spory chaos. Kielczanie gubią kolejną piłkę. Trzeba uspokoić grę.
    Skomentuj 0
    35 min. - 17:17 - Kapitalnymi indywidualnymi akcjami popisuje się dziś Uros Zorman. Słoweniec zdobywa kolejną ładną bramkę. Dobrze w bramce kielczan spisuje się Venio Losert. Mistrzowie Polski nie potrafią jednak wyprowadzić szybkiego kontrataku.
    Skomentuj 0
    34 min. - 16:17 - Kielczanie starają sie grać bardzo twardo w obronie, jednak Bo Spellerberg zdołał oszukać defensorów Vive Targów. Michał Jurecki po raz kolejny nieskutecznie, natychmiastowa odpowiedź Duńczyków. Który to już dziś kontratak KIF?
    Skomentuj 0
    32 min. - 16:15 - Denis Buntić zdobywa pierwszą bramkę w drugiej połowie. Kielczanie dobrze zagrali w obronie, jednak szybko oddany rzut Michała Jureckiego nieskuteczny.
    Skomentuj 0
    Początek drugiej połowy.
    Skomentuj 0
    Po pierwszej połowie Vive Targi Kielce remisuje z KIF Kolding - 15:15.
    Skomentuj 0
    30 min. - 15:15 - Niestety Duńczycy doprowadzają do remisu. Kielczanie pomylili się w ataku. Albert Rocas zdobywa bramkę po kontrataku. Julen Aguinagalde trafia tuż przed końcem pierwszej połowy.
    Skomentuj 0
    29 min. - 14:13 - Niestety atak kielczan nieskuteczny i kolejny kontratak Duńczyków. Ten element świetnie funkcjonuje w grze KIF. Dwie minuty kary dla Torstena Laena. Rzut karny dla kielczan. Ivan Cupić nieskutecznie. Chorwat ostatnio słabo rzuca karne.
    Skomentuj 0
    27 min. - 14:12 - Bardzo dobrze gra dziś Mateusz Jachlewski, który zdobywa kolejną bramkę ze skrzydła. Tym samym odpowiadają Duńczycy.
    Skomentuj 0
    26 min. - 13:11 - Kielczanie walczą mocno w obronie. Tego brakowało w pierwszym meczu! Niestety dwie minuty kary dla Zeljko Musy, jednak taka gra kielczan może się podobać. W przewadze bramkę zdobywa Bo Spellerberg.
    Skomentuj 0
    24 min. - 13:10 - Kolejne trafienie Urosa Zormana. Mistrzowie Polski grają coraz lepiej. Tym razem skutecznie Denis Buntić
    Skomentuj 0
    23 min. - 11:9 - Świetna indywidualna akcja Urosa Zormana, którzy przedarł się przez obronę rywali. Duńczycy gubią piłkę w ataku. Kielczanie przed szansą podwyższenia prowadzenia. Niestety nieskutecznie Denis Buntić.
    Skomentuj 0
    22 min. - 10:9 - Świetna akcja kielczan w przewadze. Dużo miejsca na skrzydle miał Ivan Cupić i pokonał bramkarza rywali. Niestety 2 minuty dla Grzegorza Tkaczyka. Rzut karny dla KIF Albert Rocas, jednak Hiszpan trafia w słupek!
    Skomentuj 0
    20 min. - 9:9 - W kieleckim zespole pojawił się także Denis Buntić. Mamy pierwsze wykluczenie w tym meczu, ukarany Joachim Boldsen. Genialny rzut Michała Jureckiego i mamy ponownie remis. Trzeba wykorzystać grę w przewadze.
    Skomentuj 0
    18 min. - 8:9 - Sędziowie nie zauważyli ewidentnego faulu na Zeljko Musie. W odpowiedzi skuteczny kontratak KIF Kolding. Na kole zameldował się tym razem Julen Aguinagalde. Kolejny błąd kielczan w ataku i Duńczycy znowu na prowadzeniu.
    Skomentuj 0
    16 min. - 8:7 - W bramce kielczan coraz lepiej spisuje się Venio Losert. Zawodnicy Vive w ataku, przed szansą na objęcie prowadzenia. Zeljko Musa trafia z koła. Kielczanie na prowadzeniu!
    Skomentuj 0
    15 min. - 7:7 - Świetna akcja kielczan. Na czystą pozycję wyprowadzony Michał Jurecki, który pewnie pokonuje bramkarza rywali. Mateusz Jachlewski doprowadza do remisu!
    Skomentuj 0
    13 min. - 5:7 - Bo Spellerberg przełamuje krótką niemoc KIF. Niestety w dobrej sytuacji ze skrzydła nie trafił Ivan Cupić. Kasper Hvidt broni dziś na poziomie 50 procent.
    Skomentuj 0
    12 min. - 5:6 - Świetna interwencja Venio Loserta i kontratak na bramkę zamienia Ivan Cupić. Duńczycy popełnili błąd w ataku i kolejny kontratak Vive. Tym razem Michał Jurecki trafia! Polacy zdobyli bramkę kontaktową. Czas dla KIF.
    Skomentuj 0
    10 min. - 3:6 - Bo Spellerberg dziś się nie byli. Niestety na razie gra kielczan wygląda równie słabo jak w Danii. Na parkiecie pojawił się Uros Zorman i od razu trafia do bramki KIF!
    Skomentuj 0
    9 min. - 2:5 - Kielczanie muszą poprawić skuteczność. Karol Bielecki trafia w bramkarza rywali. Torsten Laen podwyższa prowadzenie KIF.
    Skomentuj 0
    8 min. - 2:4 - Kielczanie zgubili kolejną piłkę w ataku i kontratak na bramkę zamienił Albert Rocas. O czas poprosił trener Bogdan Wenta.
    Skomentuj 0
    7 min. - 2:3 - Niestety kielczanie, podobnie jak w pierwszym meczu, mają duże problemy ze zdobywaniem bramek. Grzegorz Tkaczyk po szybkiej akcji zmniejsza przewagę Duńczyków.
    Skomentuj 0
    6 min. - 1:3 - Wywołany do tablicy Karol Bielecki zdobywa pierwszą bramkę dla Vive Targów. Teraz kielczanie dobrze zagrali w obronie. Krzysztof Lijewski nie wykorzystał szansy na doprowadzenie do remisu. W odpowiedzi Duńczycy trafiają po raz trzeci do bramki kielczan.
    Skomentuj 0
    5 min. - 0:2 - Lasse Anderson podwyższa prowadzenie KIF Kolding. Kielczanie na razie bez bramki. Może uda sie wpisać na listę strzelców Karolowi Bieleckiemu?
    Skomentuj 0
    4 min. - 0:1 - Wynik spotkania otworzył świetnie dysponowany w pierwszym meczu Bo Spellerberg. Na razie kielczanie nie wykorzystali trzech okazji do zdobycia bramki.
    Skomentuj 0
    2 min. - 0:0 - Kielczanie spotkanie rozpoczęli w nieco odmienionym składzie. Na środku rozegrania zameldował się Grzegorz Tkaczyk, na skrzydle Mateusz Jachlewski, a na kole Zeljko Musa.
    Skomentuj 0
    Początek spotkania.
    Skomentuj 0
    Rozpoczęła się prezentacja zespołów. Jak zwykle efektowna oprawa spotkania w Kielcach. Na parkiecie zameldowali się już zawodnicy Vive Targów oraz gracze KIF Kolding.
    Skomentuj 0
    W spotkaniu w Danii w składzie kielczan zabrakło Karola Bieleckiego. Tym razem rozgrywający znalazł się w kadrze na mecz z KIF. W niedzielę nie zobaczymy natomiast Tomasza Rosińskiego.
    Skomentuj 0
    Mistrzowie Polski przed własną publicznością nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów. To sprawia, że presja ciążąca na kielczanach jest bardzo duża. - To kolejne spotkanie w tym sezonie, które urasta do meczu roku, z wielu względów: pozycji w grupie, punktów, liczby bramek. Jest duża presja - powiedział Bogdan Wenta.
    Skomentuj 0
    Porażka w Danii podrażniła ambicje zawodników kieleckiej drużyny, którzy pałają chęcią rewanżu. - Dla naszego zespołu to jest mecz roku. Chcemy go wygrać i pokazać, że potrafimy zagrać szczególnie w obronie, agresywnie i jak monolit - powiedział Uros Zorman.
    Skomentuj 0
    Zespoły te zmierzy się przed tygodniem w Danii. Wówczas niespodziewanie lepsi okazali się piłkarze ręczni KIF Kolding.
    Skomentuj 0
    Witam serdecznie i zapraszam na relację na żywo z meczu Vive Targi Kielce - KIF Kolding. Początek spotkania o godzin. 17.00.