Sławomir Bromboszcz
Koniec spotkania. Hiszpania pokonała Polskę 26:20.
Skomentuj 1
  • fanatyks99 VTK Zgłoś komentarz
    Jeszcze za wysokie progi dla naszych. Norwegia i Hiszpania zbyt mocne. powiem że poza zasiegiem,ale o 3 miejsce można powalczyć,ale wtedy trafiamy na zespoł z 2 miejsca i też jest niezbyt
    Czytaj całość
    ciekawie.
    Dziękujemy za uwagę zapraszamy we wtorek do śledzenia na naszych łamach relacji na żywo z meczu Polska - Algieria.
    Skomentuj 0
    59 min. - 26:20 - Dwie minuty kary dla Kingi Byzdry. Wynik meczu z rzutu karnego ustalają Hiszpanki.
    Skomentuj 1
    • Piotr Wrona Zgłoś komentarz
      Mimo wszystko brawa dla dziewczyn.p.s.Już dziś Hiszpania powinna dostać puchar FAIR PLAY bo kto bogatemu zabroni przejść po leżącej zawodniczce i zdobywać bramke tylko "MISTRZYNIOM" a
      sedziowie po co są ja niewiem
      59 min. - 25:20 - Czas dla Hiszpanek. Do końca spotkania 27 sekund..
      Skomentuj 0
      59 min. - 25:20 - Udana akcja w obronie Polek i kontratak na bramkę zamieniła Kinga Byzdra.
      Skomentuj 0
      58 min. - 25:19 - Kinga Byzdra zaskoczyła obronę rywalek niesygnalizowanym rzutem.
      Skomentuj 0
    • 57 min. - 24:18 - Kolejny błąd w ataku biało-czerwonych. Polki wyrzuciły piłkę w aut. Hiszpanki wykorzystały to, powiększając swoje prowadzenie.
      Skomentuj 0
      56 min. - 23:18 - Skuteczną akcją popisała się Iwona Niedźwiedź. Do zakończenia spotkania jednak już coraz mniej czasu. Time-out dla reprezentacji Polski.
      Skomentuj 0
      55 min. - 22:17 - Niewykorzystane sytuacje się mszczą. Polki miały kilka swoich okazji, nie zdołały jednak ich wykorzystać. W odpowiedzi trafiają Hiszpanki.
      Skomentuj 0
      54 min. - 21:17 - Kolejny nieskuteczny szybki atak Polek. Piłka jednak dla naszych zawodniczek. Mamy kolejny rzut karny. Karolina Kudłacz nie wykorzystała rzutu karnego.
      Skomentuj 0
      53 min. - 21:17 - Faul w ataku Hiszpanek. Niestety Polki nie wykorztały szybkiego ataku. Karolina Kudłacz trafiła w poprzeczkę. Hiszpanki już w komplecie.
      Skomentuj 0
      51 min. - 21:17 - Karolina Kudłacz pokonuje bramkarkę rywalek. Musimy teraz wykorzystać grę w przewadze.
      Skomentuj 0
      50 min. - 21:16 - Hiszpania to doświadczony zespół, prowadząc kilkoma bramkami nie forsuje tempa. Mamy jednak rzut karny dla Polski i dwie minuty kary dla Hiszpanki.
      Skomentuj 0
      49 min. - 21:16 - Hiszpanki wykorzystały grę w przewadze. Wywalczyły rzut karny i zdobyły kolejną bramkę. Czy Polki będą w stanie odrobić straty?
      Skomentuj 0
      48 min. - 20:16 - Niemoc Polek ze skrzydła przełamała Katarzyna Koniuszaniec. Dwie minuty kary dla Aliny Wojtas.
      Skomentuj 0
      47 min. - 20:15 - Na parkiecie melduje się Małgorzata Gapska. Niestety Hiszpanki po raz kolejny trafiają.
      Skomentuj 0
      46 min. - 19:15 - Hiszpanki bardzo długo rozgrywają akcję. Sędziowie sygnalizują grę pasywną, niestety tracimy kolejną bramkę.
      Skomentuj 0
      45 min. - 18:15 - Tracimy kolejną bramkę. Rośnie przewaga Hiszpanek. Polki muszą poprawić skuteczność, jeśli chcą w tym spotkaniu zdobyć punkty. Niestety niecelny rzut Karoliny Siódmiak.
      Skomentuj 0
      43 min. - 17:15 - Tym razem pomyliła się Karolina Kudłacz. Ten przestój może okazać się bardzo kosztowny. Rzut karny dla Hiszpanii.
      Skomentuj 0
      42 min. - 17:15 - Po świetnej akcji zespołu w doskonałej sytuacji znalazła się Małgorzata Stasiak, niestety rzuciła prosto w bramkarkę. Rośnie przewaga Hiszpanek.
      Skomentuj 0
      40 min. - 16:15 - Iwona Niedźwiedź zdobywa bramkę dla Polski. W grę biało-czerwonych wkradło się nieco chaosu. O czas prosi Kim Rasmussen.
      Skomentuj 2
      38 min. - 15:14 - Trener Kim Rasmussen, gdy Polki grają w przewadze zamiast bramkarki wprowadza na parkiet dodatkową zawodniczkę. Nie przynosi to jednak na razie korzyści. Hiszpanki wygrały grę w przewadze 2:0.
      Skomentuj 0
      38 min. - 14:14 - Niestety rywalki wykorzystały grę w przewadze i doprowadzają do remisu.
      Skomentuj 0
      37 min. - 13:14 - Hiszpanki skutecznie odpowiadają. Rzut z drugiej linii Aliny Wojtas broni bramkarka. Hiszpanki przed szansą na doprowadzenie do remisu. Dwie minuty kary dla Kingi Byzdry.
      Skomentuj 0
      35 min. - 12:14 - Kolejna udana akcja biało-czerwonych w obronie i łatwą bramkę z kontrataku zdobywa Monika Stachowska. Mamy dwie bramki przewagi.
      Skomentuj 1
      34 min. - 12:13 - Polki od początku drugiej połowy grają dobrze w obronie. W ataku jednak nie podejmują najlepszych decyzji. Szybko oddawane rzuty nie znajdują drogi do bramki rywalek.
      Skomentuj 0
      33 min. - 12:13 - Alina Wojtas po raz kolejny trafia z drugiej linii. Polka po rzucie była faulowana, sędziowie nie przerwali gry i Hiszpanki w przewadze zdobyły bramkę.
      Skomentuj 1
      32 min. - 11:12 - Świetne otwarcie Polek. Pierwszą bramkę w drugiej połowie zdobywa Iwona Niedźwiedź. Hiszpanki nieskutecznie w ataku. Biało-czerwone mogą odskoczyć rywalkom na dwie bramki.
      Skomentuj 1
      • gregu Zgłoś komentarz
        ALA Wojtas upadla na plecy, lezy i szlocha z bólu, sedziowie to ignorują i Hiszpanki sobie spokojnie konczą akcje, przegrywamy 12:13
        31 min. - 11:11 - Początek drugiej połowy, rozpoczęły biało-czerwone.
        Skomentuj 0
        W pierwszej połowie biało-czerwone potwierdziły, że są w stanie nawiązać wyrównaną walkę z faworyzowanymi Hiszpankami. Przy odrobinie szczęsna Polki mogły prowadzić nawet kilkoma bramkami. Nasze szczypiornistki, aby zdobyć punkty w spotkaniu z tak doświadczonym rywalem muszą w drugiej połowie poprawić przede wszystkim skuteczność i zagrać równie dobrze w obronie.
        Skomentuj 1
        Koniec pierwszej połowy. Polska remisuje z Hiszpanią 11:11.
        Skomentuj 6
          ogladac w necie mozna na stronce TVP SPORT czyli sport kropka tvp kropka pl i tam wejsc w transmisje na żywo
          • Daniel Śmieciński Zgłoś komentarz
            Gdzie można obejrzeć ?.
            • I love Pogoń Baltica Zgłoś komentarz
              Ania też dobrze broni. Dużo dobrych sytuacji wybroniła. W 2 połowie pewnie Gapska stanie w bramce
              Zobacz więcej komentarzy (3)
              30 min. - 11:11 - Kinga Grzyb w świetnej sytuacji trafiła w poprzeczkę.
              Skomentuj 0
              29 min. - 11:11 - Szybki atak biało-czerwonych przerwały rywalki. W ataku pozycyjnym indywidualną akcją popisała się Karolina Kudłacz. Czas dla Hiszpanek.
              Skomentuj 0
              28 min. - 11:10 - Dwie minuty kary dla Hiszpanek, przy piłce Polki. Niestety w ataku fauluje Kinga Byzdra.
              Skomentuj 1
              28 min. - 11:10 - Czas dla biało-czerwonych.
              Skomentuj 2
              26 min. - 10:10 - Niestety tracimy bramkę w przewadze, jednak Polki szybko odpowiadają. Z koła trafiła Patrycja Kulwińska.
              Skomentuj 0
              24 min. - 9:9 - Polki grają dziś zrywami. Po straconych dwóch bramkarz skutecznie dwukrotnie odpowiada Kinga Byzdra. Dwie minuty kary dla Hiszpanki. Gramy z przewagą jednej zawodniczki.
              Skomentuj 0
              23 min. - 9:7 - Polki nieco się pogubiły w ataku pozycyjnym. Na czasie rzucała Alina Wojtas, ale jej rzut był zbyt czytelny dla bramkarki. W ataku Hiszpanki pokonują Annę Wysokińską. Znowu dwie bramki przewagi rywalek.
              Skomentuj 0
              22 min. - 8:7 - Polki grając w osłabieniu nie potrafiły skonstruować skuteczniej akcji. W odpowiedzi kontratak Hiszpanek i łatwa bramka.
              Skomentuj 0
              21 min. - 7:7 - Hiszpanki mają problemy w ataku pozycyjnym, ich akcje trwają coraz dłużej. Niestety dwie minuty kary dla Iwony Niedźwiedź.
              Skomentuj 0
              19 min. - 7:7 - Alina Wojtas kapitalnym rzutem z drugiej linii zaskakuje bramkarkę rywalek. Mamy remis. Teraz musimy zagrać dobrze w obronie.
              Skomentuj 0
              18 min. - 7:6 - Karolina Kudłacz tym razem skutecznie z linii siedmiu metrów. Jest okazja na doprowadzenie do remisu. Musimy wykorzystać grę w przewadze.
              Skomentuj 0
              17 min. - 7:5 - W końcu ze skrzydła trafia Kinga Grzyb. Wykluczenie dla rywalek. Polki przez dwie minuty będą grały z przewagą jednej zawodniczki.
              Skomentuj 0
              16 min. - 6:4 - Szybki atak to dziś najskuteczniejszy sposób biało-czerwonych na zdobywanie bramek. W kontrze zatrzymana nieprzepisowo Polaka i mamy kolejny rzut karny. Niestety myli się Alina Wojtas.
              Skomentuj 0
              14 min. - 6:4 - Na szczęście szybki atak bramką kończy Iwona Niedźwiedź. Polki dobrze grają w obronie, rywalki bardzo długo konstruują atak pozycyjny.
              Skomentuj 0
              12 min. - 5:3 - Biało-czerwone mają dziś spore problemy ze skutecznością, polskie skrzydłowe nie potrafią znaleźć sposobu na oszukanie bramkarki rywalek. Niestety Hiszpanki rozkręcają się, dwa kolejne trafienia naszych przeciwniczek.
              Skomentuj 0
              10 min. - 3:3 - Szybko odpowiadają Hiszpanki, jednak będziemy mieli kolejny rzut karny dla biało-czerwonych. Trafia Alina Wojtas.
              Skomentuj 0
              8 min. - 2:2 - Karolina Kudłacz zrewanżowała się bramkarce Hiszpanek, skutecznie kończąc atak pozycyjny.
              Skomentuj 0
              7 min. - 2:1 - Karolina Kudłacz nie wykorzystała rzutu karnego, szkoda mógł być remis. Polki na szczęście dobrze spisują się w obronie.
              Skomentuj 0
              6 min. - 2:1 - Iwona Niedźwiedź w szybkim ataku, jednak akcję Polek przerwały rywalki. Kinga Grzyb faulowana i mamy rzut karny.
              Skomentuj 0
              4 min. - 2:1 - Pierwszą bramkę dla reprezentacji Polski zdobywa Karolina Siódmiak. Polki nieźle prezentują się w obronie. W ataku brakuje nieco skuteczności.
              Skomentuj 0
              2 min. - 1:0 - Polki rozpoczęły spotkanie w składzie: Wysokińska - Grzyb, Koniuszaniec, Kudłacz, Byzdra, Niedźwiedź, Stachowska..
              Skomentuj 0
              1 min. - 1:0 - Udany początek Hiszpanek, które otwierają wynik spotkania. Kinga Grzyb w odpowiedzi nieskutecznie.
              Skomentuj 0
              Już niebawem rozpocznie się spotkanie Hiszpania - Polska. Biało-czerwone wysłuchały hymnu narodowego. Oby dodał on skrzydeł naszym szczypiornistkom!
              Skomentuj 1
              Zdaniem selekcjonera biało-czerwonych kluczem do sukcesu będzie przede wszystkim defensywa. - Musimy grać bardzo agresywnie, szybko myśleć, szybko cofać się do obrony i celnie podawać. Jesteśmy gotowi podjąć walkę z tym jednym z najlepszych zespołów na świecie - ocenia Kim Rasmussen.
              Skomentuj 0
              Biało-czerwone w spotkaniu z Hiszpankami nie mają nic do stracenia. - Faworytkami spotkania są Hiszpanki, ale u nas nastroje są bojowe. Od niedzieli analizujemy sobotni mecz Hiszpanek z Norweżkami i będziemy taktycznie dobrze przygotowane do spotkania - zapewnia Katarzyna Koniuszaniec.
              Skomentuj 0
              W poniedziałek Hiszpanki będą chciały zdobyć pierwsze punkty na mundialu. - Hiszpanki na pewno będą bardzo podrażnione sobotnią porażką z mistrzyniami świata. Będą się chciały odegrać na nas. Będą rozwścieczone i rozzłoszczone. Taki przeciwnik jest bardzo niebezpieczny - uważa Karolina Semeniuk-Olchawa.
              Skomentuj 0
              Hiszpanki na inaugurację mundialu zmierzyły się z broniącą tytułu Norwegią. Spotkanie z niezwykle mocną skandynawską ekipą zakończyły porażką 20:22.
              Skomentuj 0
              W poniedziałek Polki czeka dużo trudniejsze zadanie. Hiszpania to trzecia drużyna poprzednich mistrzostw świata. Mecz ten powinien dać odpowiedź w jakim miejscu znajduje się polski zespół.
              Skomentuj 0
              Biało-czerwone udział w mistrzostwach świata rozpoczęły od efektownego zwycięstwa nad Paragwajem 40:6.
              Skomentuj 0
              Witam serdecznie wszystkich sympatyków szczypiorniaka. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z meczu Hiszpania - Polska na łamach naszego portalu.